DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

SNÍTE O KOUŘENÍ

Jednou z největších známých neřestí je kouření. Miliony lidí na světě jsou oběťmi této neřesti a mnozí na její následky zemřeli. Naštěstí mnoho dalších má tendenci ho opouštět včas. I když se to může zdát divné, je velmi zvláštní snít o kouření. Jedná se o oneirický zážitek, který odhaluje přítomnost velmi relevantních změn a pro vás bude velmi zajímavé je objevit. Sen o kouření je varováním vašeho podvědomí o událostech důležitých pro váš život. Je to předzvěstný sen s různými negativními interpretacemi.

V dnešní době je pro lidi velmi špatné kouřit. V závislosti na kontextu vaší snové zkušenosti však snění o kouření může mluvit o skutečnosti, že ve svém životě něco skrýváte. Může to být také způsob, jakým vám vaše podvědomí říká, že si myslíte, že jste schopni vyzvat ostatní, nebo že jste člověk schopný dosáhnout svých snů.

Nemusíte být kuřák, abyste měli takové sny. Mnozí zažili tento vysněný zážitek, aniž by měli doutník za celý svůj život, takže se toho nebojte. Na druhou stranu ti, kteří opouštějí zvyk kouření, mívají více snů o kouření. Podobně ti, kterým chybí iniciativa, mívají tento druh snu. Sny, i když se mohou zdát záhadné, odhalují mnoho odpovědí, které vás mohou dostat z pochybností, jakmile budete znát jejich výklad.

Význam snění o kouření odhaluje vaši nejistotu. Jste člověk s příliš mnoha pochybnostmi a stáváte se příliš komplikovanými, abyste dosáhli svých cílů. Stejně tak to lze interpretovat jako vpád do sezóny, kdy budete čelit problémům v ekonomické a osobní sféře, takže budete muset najít rovnováhu, abyste svou situaci zlepšili.

CO ZNAMENÁ SNÍT O KOUŘENÍ?

SNÍTE O KOUŘENÍ

Mnoho odborníků na onirologii říká, že snění o kouření vypovídá o vaší závislosti na druhých nebo o vaší nesvobodě rozhodovat se za sebe. To je velmi opakující se sen u těch, kteří mají nedostatek bezpečí a nízké sebevědomí. Jen se zamyslete nad tím, jak si skuteční kuřáci potřebují zapálit cigaretu a několikrát ji zahřát, aby mohli rozhodnout o záležitosti nebo převzít iniciativu v situaci. Ve světě snů představují neřesti křehké a zranitelné osobnosti.

Myšlenka poznání významu snění kouřením nespočívá v tom, že se cítíte ztotožnění s výklady, které jsme vám dosud ukázali. Ty jsou zcela subjektivní. Abyste dosáhli přesné interpretace svého snu, musíte znát každý detail snu a rozumět svým osobním okolnostem. Proto pochopíte, že nemá stejný význam snít o kouření cigarety, když se snažíte zastavit tuto neřest (což znamená nedostatek odvahy a vůle) snít o kouření, protože se chcete usmířit s blízkou osobou.

JINÉ VÝZNAMY SNY KOUŘENÍ

 • Snění o doutníku v ruce prozrazuje, že procházíte velmi silnou nejistotou. Nemůžete si dovolit spadnout, jinak si musíte uvědomit, že to děláte. Nebojte se váhat, věci se budou dít krok za krokem. Než se rozhodnete, myslete s chladnou hlavou.
 • Snít o tom, že vidíte někoho kouřit, naznačuje, že máte určité pochybnosti o svém chování k ostatním lidem. Ze společenského hlediska je tato snová zkušenost zaměřena z jiné perspektivy, abyste si mohli uvědomit zkoušky, kterými procházíte, ale musíte se z nich poučit, pokud se chcete v životě posunout vpřed.
 • Snít o tom, že někdo z rodiny kouří, je způsob, jakým vám vaše podvědomí říká, že máte pochybnosti a nejistoty, které vám mohou zkomplikovat život. Konkrétně mluvte o obavách o blízké, které vám brání ve všech těch důležitých změnách ve vašem životě.

sen
 1. SNÍT O JEŠTĚRKÁCH

 2. SNÍT O BÝkovi

 3. SNÍTE O ŠVÁTECH

 4. SNENÍ O KRYSÁCH

 5. SNENÍ O BLECH

 6. SNENÍ O ŠTÍROCH

 7. SNÍT O MUCHÁCH

 8. SNÍT O VOSY