DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Sněte o hodu kostkami

Sněte o Rolling Dice je metafora pro sladké a uspokojivé situace se nakonec změní v lepkavý problém. Zažíváte nějaké nové duchovní osvícení. Začínáte nebo vstupujete do nové etapy svého života. Tento sen naznačuje potenciál, růst a prosperitu. Procházíte důležitou vývojovou fází ve svém životě.

Házení kostkami představuje něco, co proudí stabilním tempem. Máte to v sobě, abyste uspěli a dosáhli svých cílů. Vyjadřujete touhu udržet si odstup. Tento sen naznačuje váš talent, vnitřní sílu a tvůrčí schopnosti. Rádi necháváte věci v pohybu.

Snění o hodu a kostkách

Vrhněte se do svého snu, je to signál vašeho soucitu s ostatními. Možná se vracíte k dětským potřebám. Cítíte, že někoho potřebujete, abyste byli kompletní a v harmonii. Váš sen je signálem pro vaše povinnosti. Možná spojujete dvě různé věci, které by lépe existovaly odděleně.

Roll v tomto snu stavy uvolnění vašich prvotních nebo emocionálních tužeb. Jste v popření. Musíte uznat a starat se o nějaký aspekt sebe sama. Váš sen naznačuje dokončení a konec nějaké cesty, situace nebo vztahu. Jdete po špatné cestě.

Kostky ve snu signalizují vaše omezení. Je tu něco, co člověku potřebuješ očistit nebo přiznat. Někdy je jednoduchost cestou. Tento sen je znamením pro dlouhou a tvrdou práci za malou odměnu a plat. Vytváříte vrstvu ochrany.

Kostky sen je náznakem temnější, zlověstné stránky vaší osobnosti. Potíže se k vám dostat. Je čas uvolnit minulou zášť a stavět na budoucích vztazích. Tento sen naznačuje váš zkreslený nebo zkreslený smysl pro realitu. V dané situaci musíte věnovat pozornost detailům.

Sen o „Roll“ a „Dice“ je náznakem špatného vztahu nebo traumatu z dětství. Cítíte se zatíženi očekáváním druhých. Cesta k vašim cílům nevede tak, jak jste si ji naplánovali. Tento sen znamená něco, co je znečištěné nebo znečištěné. Možná se omezujete a neuznáváte svůj plný potenciál a zdroje, které máte k dispozici.

Sen o hodu kostkami naznačuje plynutí času, seberozvoj a duchovní osvícení. Úspěch dosáhnete tvrdou prací a pílí. Musíte udělat první krok. Sen znamená vlastnosti v osobě, kterou jste milovali a kterou nacházíte ve svém vlastním já. Děláte o sobě nové objevy a odhalujete svůj potenciál.


sen
  1. Sní o jízdě autem

  2. Sněte o valícím se kameni

  3. Sněte o koulícím se míčku

  4. Sněte o válečku

  5. Sněte o válení se v blátě

  6. Sněte o pojízdném autě

  7. Sněte o koulení koulí

  8. Sněte o zvlněných kopcích