DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Sněte o nerovných nohách

Sněte o nerovných nohách znamená svobodu ve vašem osobním životě. Čistíte svou mysl od emocionálního a duševního nepořádku. Svým jednáním vyjadřujete určitou lítost. Sen je metaforou pro vaše pomstychtivé nebo úskočné myšlenky. Jste schopni vidět světlou stránku negativní situace.

Nerovné nohy označuje duchovní ochranu a osvícení. Prosazujete se a dáváte najevo své myšlenky a pocity. Uznáváte ženskou nebo mužskou stránku. Váš sen vyjadřuje aspekt vás samých, za který se stydíte. Jste vždy ve střehu.

Snění o nerovných a nohou

Nerovnoměrné sen je poselstvím pro vaše emocionální touhy a touhy, které touží být vyjádřeny. Máte pocit, že se svým životem nikam nesměřujete. Nejste připraveni na to, co vás čeká. Váš sen označuje pocity odmítnutí společností. Příliš rozdělujete věci.

Nerovnoměrné v tomto snu je důkazem stability, ochrany, jednoty a solidarity. Jste příliš dominantní. Možná se za něco cítíte provinile. Tento sen je o tom, abyste poznali a uznali některé potlačující pocity. Zažíváte v sobě pochybnosti.

Noha ve snu je znamením pro šíření Božího slova. Musíte se soustředit jen a jen na sebe. Snažíte se chránit před emoční újmou. Váš sen je o potlačovaném hněvu. Úspěšně se zbavujete svých starých návyků/způsobů a vzorců myšlení.

Noha sen je předzvěstí impozantní překážky, která blokuje váš postup. Musíte se naučit balancovat, kdy o sobě prozradit informace a kdy se držet zpátky. Možná žijete zástupně skrze činy druhých. Váš sen naznačuje vaše hledání spirituality a podvědomých myšlenek, které mohou vyplouvat na povrch. Stydíte se za své vlastní pocity.

Sen o „nerovných“ a „nohách“ je znamením pro povrchní fasádu. Jste příliš rigidní ve svých postojích a rozhodnutích. Věci nemusí jít tak, jak byste chtěli. Tento sen označuje vaše pocity izolace a osamělosti. Neinvestujete dostatek času, abyste se postarali o své emocionální nebo fyzické blaho.

Sen o nerovných nohách odkazuje na váš potenciál, který se teprve musí uvolnit. Měli byste se více otevřít rodině a přátelům. Snažíte se o dokonalost. Sen je předzvěstí duchovní nebo fyzické obnovy a odpuštění. Možná máte pocit, že vás zdržují minulé emoce nebo problémy.


sen
  1. Sní o vlasatých nohách

  2. Sněte o pavoučích nohách

  3. Sněte o krabích nohách

  4. Sněte o nohách

  5. Sněte o žabích stehýnkách

  6. Sněte o krátkých nohách

  7. Sněte o chlupatých nohách

  8. Sněte o blátě na nohou