DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Sněte o tom, že vás budou pronásledovat krokodýli

Sněte o tom, jak se nechat pronásledovat krokodýly je předzvěstí síly, stálosti, stability a integrity. Přebíráte vinu za činy druhých. Potřebujete se zahřát vůči ostatním a zjemnit svou povahu. Sen symbolizuje sílu uzdravování. Zažíváte výbuch pozitivních emocí.

Get in your dream upozorňuje na negativní obrat v událostech. Cítíš se uvnitř mrtvý. Příliš potlačujete své pocity, že to ovlivňuje vaši pohodu. Tento sen naznačuje obavy, že se na vás hraje. Ustupujete ze situace.

Chase sen poukazuje na tajemství a potlačování myšlenek. Musíte bedlivě sledovat někoho nebo nějakou situaci. Vracíte se domů nebo se vracíte domů. Sen naznačuje čistotu a abstinenci. Držíte se minulosti a musíte se naučit pustit.

Krokodýl v tomto snu je předzvěstí nějakého ekologického problému, který vás znepokojuje nebo se s ním zabýváte. Přehlížíte malé detaily potřebné k dosažení vašich cílů. Musíte se poučit ze své minulosti. Snem je někdy méněcennost nebo nízké sebevědomí. Musíte být ve střehu a v obraně.

Snění o Get and Chase and Crocodile

Dream About Getting Chased je signál pro vzpomínku na člověka ve vašem životě, který je velmi inteligentní. Milost, obratnost, regenerace a růst. Musíte čelit nějakému strachu nebo depresi. Tento sen znamená štěstí. Jste obklopeni krásou.

Get and Crocodile je důkazem duchovní obnovy a očisty. Zažíváte rovnováhu a harmonii. Nasazujete fasádu vůči ostatním. Tento sen představuje vaši soutěžní, ale zábavnou stránku. Musíte unést a nechat jít některé nedokončené záležitosti.

Dream About Chased By Crocodile naznačuje zklamání při dosahování vašich cílů a dosahování vašich nejvyšších tužeb. Vytváříte nebo směřujete nově nalezené energie do nějakého aspektu svého života. Za svou práci budete dobře uznáváni. Sen je vodítkem pro mužský aspekt vás samých. Musíte si dovolit, abyste se emocionálně uzdravili.

Sen o pronásledování krokodýlů je vodítkem pro obnovu a plodnost. Jste ambiciózní a cílevědomí. Jste dobře izolováni od životních problémů. Tento sen znamená čistotu, mládí a vitalitu. Někoho vysáváš.

Někdy sen o pronásledování krokodýly bohužel upozorňuje na nedostatek respektu k někomu nebo nějaké záležitosti ve vašem životě. Jste v nějaké záležitosti zmatení. V životě vám chybí vlastní směr. Tento sen je varováním před překážkou, která ve vás vyvolává velké obavy. Byli jste trochu líní a musíte z toho sedadla slézt.


sen
  1. Sněte o tom, že vás bude pronásledovat vrah

  2. Sněte o tom, že vás bude pronásledovat vrah

  3. Sněte o tom, že vás bude pronásledovat aligátor

  4. Sněte o pronásledování pavouka

  5. Sněte o tom, že vás bude pronásledovat gorila

  6. Sněte o tom, že vás budou pronásledovat upíři

  7. Sněte o tom, že vás bude pronásledovat medvěd

  8. Sněte o pronásledování dinosaura