DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Sněte o mokrém telefonu

Sněte o Wet Phone je metaforou vlastností člověka, kterého jste milovali a nacházíte ve svém vlastním já. Váš život je v rovnováze a harmonii. Vstupujete do nové fáze svého života (nové zaměstnání, vztah atd.) Tento sen je předzvěstí vaší životní cesty a vaší životní cesty. Užíváte si život naplno.

Mokrý telefon naznačuje plodnost a dělohu. Zažíváte rovnováhu a harmonii. Někdo vás sleduje a čeká, až uděláte chybu. Váš sen znamená váš intenzivní emocionální stav týkající se problému nebo situace. Procházíte emocionálním konfliktem a táhne vás to dvěma směry.

Snění o mokru a telefonu

Mokrý ve vašem snu je poselstvím pro těžkou a obtížnou cestu nebo cestu. Musíte přehodnotit svůj systém podpory. V některých situacích ve svém životě musíte být aktivnější a pozitivnější. Sen označuje váš skrytý pokus získat pozornost ostatních. Bojíte se toho, co si lidé mohou myslet.

Mokré v tomto snu signalizuje vaše obavy z věcí, které jsou jiné. Přemýšlíte nad věcmi. Musíte si dvakrát rozmyslet své činy a jejich důsledky. Sen znamená, že vaše vášně mohou být mimo kontrolu. Odmítáte uznat některé negativní části sebe sama.

Telefon ve snu je náznakem smutku a potíží. Musíte začlenit některé atributy do situace ve vašem každodenním životě. Musíte se ujistit, že si věci jasně promyslíte. Váš sen znamená shodu. Možná se budete muset obrátit na přítele nebo dokonce na odbornou pomoc, abyste mohli své problémy efektivně řešit.

Telefon sen je předzvěstí toho, že vás pohltí vaše vlastní ambice nebo posedlost. Potřebujete uniknout tlakům každodenního života, abyste se znovu nabili energií. Nejsi sám sebou. Váš sen je znamením pro situaci, kdy nechcete vědět podrobnosti. Osvobozuješ se z nechtěné situace nebo vztahu.

Sen o „mokrém“ i „telefonu“ je bohužel varovným varováním pro neshody a zklamání. Možná něco ve vašem životě není tak uspokojivé, jak by mohlo být. Váš hněv je směrován špatně. Váš sen ukazuje na očistu od vašich problémů a problémů. Jste na pokraji zhroucení a potřebujete si odpočinout, abyste se distancovali od svých problémů.

Sen o mokrém telefonu je o rovnováze a symetrii. Musíte si odpočinout. Odmítáte nějakou část své vlastní postavy. Váš sen je vodítkem pro vaši houževnatost a pracovní morálku. Úspěch je přímo na dosah.


sen
  1. Sněte o mokrém toaletním papíru

  2. Sněte o rozbití mobilního telefonu

  3. Sněte o navlhčení vlasů

  4. Sen o odcizení telefonu

  5. Snít o životě

  6. Sněte o výbuchu telefonu

  7. Sněte o pádu telefonu do moře

  8. Sněte o chůzi po mokré podlaze