DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> zvíře >> Had

Sen o mnoha hadech v domě

Sen o mnoha hadech v domě představuje cenu, kterou zaplatíte, abyste se v životě dostali kupředu. Musíte se uvolnit. Možná jsi příliš idealistický a tak. Váš sen je předzvěstí určitého aspektu vás samých nebo konkrétního vztahu. V životě nemusíte přehlížet zdánlivě nepodstatné věci.

Mnoho hadů v domě je předzvěstí vašeho přílišného zapojení nebo posedlosti vaší prací. Možná se v nějaké situaci cítíte bezmocní. Dostáváte se na svou podvědomou úroveň. Váš sen je předzvěstí dohody nebo potvrzení. Berou vás na projížďku.

Mnoho hadů v domě ve snu přitahuje pozornost k domácnosti a celoživotní společnosti. V dané situaci musíte být objektivnější. Musíte více studovat nebo zvýšit své sebepoznání. Váš sen je někdy čas na léčení. Možná hledáte vzrušení ve své sociální sféře nebo ve svém životě.

Sen o mnoha hadech v domě znamená vnitřní boj mezi vašimi vlastními ideály a hodnotami a mezi ideály a hodnotami ostatních

Váš životní styl, přesvědčení nebo cíle mohou být v rozporu s jinými. Cítíte otupělost. Váš sen znamená tvrdě pracující myšlení. Možná se stále snažíte někoho pochopit.

Mnoho hadů v domě ukazuje na nečistotu nebo plodnost. Je možné, že vás někdo vyhazuje. Někdo na vás hledá radu. Váš sen symbolizuje minulost. Uvízli jste v cyklu.


Had
  1. Sen o mnoha mrtvých hadech

  2. Sen o zabití mnoha hadů

  3. Sen o mnoha malých hadech

  4. Sen o spoustě hadů v domě

  5. Sen o domě plném hadů

  6. Sen o domě s mnoha okny

  7. Sen o House

  8. Sen o domě s mnoha ložnicemi