DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Vakcíny a astrologie

Vakcíny proti COVID-19 v astrologii

V poslední době jsem měl mnoho otázek ohledně mé předpovědi, že neexistuje žádná „vakcína“ proti COVID-19. O tomto nedostatku vakcíny „stříbrná kulka“ jsem mluvil dvakrát (na YouTube) v The Conscious Café a také řekl The Daily Mail stejný. V době psaní tohoto článku, 7. prosince 2020, neexistuje jednoduché řešení složitého problému. A to je to, co většina lidí předpokládá, že tyto vakcíny COVID-19 jsou:Stříbrné náboje.

Tato předpověď se poprvé spustila 10. prosince 2020. Nyní ji aktualizuji 21. prosince 2020, protože moje velmi stará předpověď, která předpovídala virus a kód – se právě naplnila. Nyní víme, že nová variace nebo mutace COVID-19, která na Vánoce uzavírá Spojené království Velké Británie a Severního Irska – je ten kód.

Vakcíny a astrologie

Předpověď psychologické astrologie Covid

Nová mutace nebo variace COVID-19 se nazývá VUI-202012/01 a toto jste si přečetli 28. března 2019.

Poslední poznámka – Chyby, hackeři a viry po tisíciletí

Jako astrolog vždy jednám s americkými čtenáři, kteří píší data dne, měsíce a roku v opačném pořadí než data britského a australského kalendáře. Přesto, bez ohledu na to, jak zadáte datum zatmění 10. ledna 2020, skončíte s něčím, co vypadá jako zapamatovatelný kód. Nechám to u vás. Toto není moje oblast. Ale musím vám to zmínit. K tobě! Toto zatmění spadá přímo do extrémní zóny „změny“ počasí Kozoroha. A když zadáte číslice, vypadá to takto. Velmi zvláštní.

1012020
1102020

Nový kmen viru ve Spojeném království se nazývá VUI-202012/01 což je velmi blízké číslovkám, o kterých jsem psal loni. Co se stalo 10. ledna 2020? Údaje o sekvenování genů pro to, co jsme tehdy nazývali ‚Corona virus‘ nebo ‚The Chinese Virus‘, byly zveřejněny na virological.org.

Psychická astrologie, virus a vakcíny

VUI-202012/01 je až o 70 % více přenosný, a proto premiér Boris Johnson moudře zavřel Londýn, ačkoli Štědrý den pro domácnosti a bubliny podpory stále pokračuje. Existuje nejméně sedm hlavních skupin nebo kmenů COVID-19, protože se přizpůsobuje svým lidským hostitelům.

Vědci nevědí, zda řada testovaných vakcín nebo současné vpichy budou fungovat proti VUI-202012/01 nebo jakékoli jiné variantě. Standardní odpovědí je, že vakcíny lze „vyladit“, ale pravdou je, že neexistují žádné záruky.

Nejsem proti očkování. Jsem zastáncem očkování. Astrologie a také mé schopnosti jasnovidce mi říkají, že pokusy o vakcíny budou pokračovat ještě dlouho. Hledání bude pokračovat. Proti COVID-19 neexistuje žádná „vakcína“.

To není konec světa a existují řešení. Ve skutečnosti jsme v Austrálii, kde žiji na Tasmánii, eliminovali virus. Ale vraťme se k astrologii. Chci také mluvit o Rusku, hackování a rizicích, která vidím v pokusu o vakcínu v Oxfordu.

Mutující virus a proměnlivé příznaky

Tento virus mutuje. Proměnlivá znamení v astrologii jsou Panna, Ryby, Blíženci a Střelec.

Problém pro nás s COVID-19 je, že dorazil za proměnlivého počasí v roce 2020 (severní uzel v Blížencích, jižní uzel ve Střelci, Neptun v Rybách) a vytvořil napjatý, pevný T-square pro každého, kdo se narodil s Neptunem v Panně. , Uran v Panně, Pluto v Panně do 18. ledna 2022.

T-čtverec je vzácný vzor v astrologii, který přináší napětí. Je to složité a může to být nepříjemné. Všechna T slova. V grafu to vypadá jako T. To vše zní jako řečtina, pokud nejste astrolog, ale v kostce – máme doslova slovo proměnlivý v našem astrologickém slovníku. A musíte si pamatovat, že astrologie je stará více než 2000 let a částečně tu byla, aby lidem pomohla vypořádat se s morem.

Pravděpodobnost současných vzorců v proměnlivých znameních, ovlivňujících grafy miliard lidí s proměnlivými znameními v jejich osobních grafech, je astronomická. To, co se nám děje ve dvacátých letech, je vzácné. Historický. Planeta-měnící.

K normálu se nevrátíme. Už nikdy nebude ‚normální‘. Prostě nový svět. Žádná vakcína neexistuje.

Časová osa Covid do roku 2022 v astrologii

Jednoduše řečeno, tento rozvíjející se T-square z uzlů v proměnlivých znameních vyvíjí tlak na miliardy lidí ze zdravotního hlediska až do 18. ledna 2022 – protože Panna vládne tělu. Díky výstřednosti astrologie má každý, kdo se narodil v šedesátých letech, planety v Panně. Jsem jedním z nich. Všichni jsme postupně zasaženi tímto T-čtvercem.

To je další důvod, proč nevidím vakcínu proti stříbrné kulce.

Skupina pět – dánský norkový virus

Promluvme si o mutaci (již) COVID-19, která u některých vědců vyvolává obavy z toho, že v roce 2020 budou uspěchané „vakcíny“. Říká se tomu Cluster Five. Také známý jako smutný příběh dánských norkových farem.

Cestování mezi Dánskem a Spojeným královstvím bylo letos na podzim zakázáno, aby se zabránilo šíření mutovaného viru COVID-19 z norka, o kterém se vědci obávají, že by mohl zvrátit účinnost vakcíny, uvádí The Daily Telegraph v Londýně.

„Varianta známá jako „skupina pět“ byla identifikována u tuctu lidí, kteří onemocněli v září. Tento objev vyvolal drastickou akci po varováních, že kmen se zdá být odolný vůči protilátkám u lidí, kteří byli dříve infikováni COVID-19.“

Generace Virgo a COVID-19

Postiženy jsou nejen celé generace narozené s Neptunem, Uranem nebo Plutem v Panně, ale také kdokoli s faktory horoskopu Panny vůbec. Může to být Slunce (jste Panna) nebo asteroid jako Bacchus.

Co mě jako astrologa znepokojuje, je to, že věkové skupiny, kterým byla vakcína Pfizer podána jako první ve Spojeném království, urychleně zaváděly vývoj, spadají do těchto kategorií, kde byly vnější planety v Panně.

Mnoho lidí narozených ve třicátých, čtyřicátých nebo šedesátých letech má v Panně Neptun, Uran nebo Pluto. Toto jsou starší lidé, kterým chce premiér Johnson nabídnout vakcínu Pfizer jako první. Zvláštní, ale pravdivé.

Jak dobrá je astrologie pro předpověď?

Astrologie funguje. Na tomto webu jsem třikrát předpověděl virus, až tři roky předtím, než k němu došlo, a označil jsem ho datem. Měl jsem otázky (a stále mám) o roli, kterou s tím vším hrály počítače, ale v tuto chvíli se podívejme na astrologické klíčové slovo pro virus který se objevil třikrát, až do roku 2017 s datem 2020.

26. prosince 2017

Předpověď: „Juliánský kalendář neboli občanský kalendář Římské říše, který používáme dodnes, se doslova ‚zrodil‘ 1. ledna. Stalo se novým datem nového roku. Musíte si položit otázku, zda se 1. ledna 2020 v digitálním světě nedočkáme problémů s tímto datem. Byl bych extrémně opatrný vůči virům a chybám, které jsou s tímto datem spojeny a ovlivňují kalendářní systémy uvnitř počítačů. Nejsem na to odborník, ale astrologie vyvolává několik otázek.“

Výsledek: 1. ledna 2020:„Trh s mořskými plody byl identifikován a uzavřen. Velkoobchodní trh s mořskými plody Huanan ve Wu-chanu, odkud virus pochází, je uzavřen a vyšetřován.“ (ABC News).

Vakcíny a astrologie

28. března 2019

Předpověď: „Nový světový řád. Mezi pondělím 6. ledna a pondělím 13. ledna 2020 dojde ke kritické změně v rovnováze sil mezi Spojenými státy, Čínou a Evropou Poslední poznámka – Chyby, hackeři a viry po tisíciletí. Jako astrolog vždy jednám s americkými čtenáři, kteří píší data dne, měsíce a roku v opačném pořadí než data britského a australského kalendáře. Přesto, bez ohledu na to, jak zadáte datum zatmění 10. ledna 2020, skončíte s něčím, co vypadá jako zapamatovatelný kód. Nechám to u vás. Toto není moje oblast. Ale musím to zmínit. K tobě! Toto zatmění spadá přímo do extrémní zóny „změny“ počasí Kozoroha. 1012020. 1102020.

Výsledek:Čína hlásí první úmrtí na nový virus ” The New York Times – 10. ledna 2020

Vakcíny a astrologie

11. listopadu 2019

Předpověď: „Kde je chaos ve vašem životě v neděli 8. a v pondělí 9. března? Toto období je obzvláště chaotické, protože v tomto období máme také úplněk v Panně (organizace a řád, střet se záplavami a zmatky) a konjunkce Slunce s Neptunem (náhodnost). Ve skutečnosti si tato data můžete zakroužkovat ve svém diáři už nyní, protože uvidíme počítačové a lidské viry a pravidelnou dopravu, leteckou dopravu a lodní dopravu ovlivněnou vlnami deště/záplav.“

Výsledek:“ WHO prohlašuje COVID-19 za pandemii ” The Guardian 11. března 2020

Výletní lodě se snaží najít bezpečný přístav uprostřed krize COVID-19 ” The Guardian 16. března 2020

Veřejné předpovědi vakcín

Napsal jsem veřejný záznam o „vakcínách“ proti COVID-19 v The Conscious Café na YouTube. Moje předpověď ohledně vakcín a viru byla uvedena v The Daily Mail a Slunce.

The Sun:„Bohužel, podle Jessiciných předpovědí to s nemocí vypadá dost chmurně. Říká, že bychom neměli očekávat vakcínu a místo toho se svět jednoduše „naučí žít“ s nemocí.“

Opravit. Ale žít s COVID-19 neznamená mít ho kolem sebe. Tam, kde žiji, jak jsem řekl (v Tasmánii), jsme virus zlikvidovali. Máme více než tři měsíce zdarma. nenosíme roušky. Máme normální život. Naše ekonomika je nejlepší v Austrálii. Takže naděje existuje. Není to vůbec ponuré. Klíčem je eliminace. Říká se mu také Covid Zero.

Vakcíny a astrologie

Kdy je vakcína, ne vakcína?

Nejprve si definujme pojmy. Cambridgeský slovník popisuje vakcínu takto:„Látka obsahující virus nebo bakterii ve formě, která není škodlivá, podávaná osobě nebo zvířeti, aby se zabránilo onemocnění, které virus nebo bakterie způsobuje.“

Tedy nikoli vakcína, jak je citováno v ABC News:„Nevíme, zda tyto vakcíny zastaví infekci,“ říká ředitelka epidemiologie v The Doherty Institute v Austrálii, profesorka Jodie McVernon.“

A Time Magazine:„I když jste imunizováni, stále se můžete virem nakazit, a proto ho přenést na ostatní.“

Přesně tohle jsem měl na mysli, když jsem řekl The Daily Mail že neexistovala žádná vakcína, 19. října 2020. Pfizer je pokus. Zkušební. Experiment. Není to to, na co lidé myslí a v co doufají, když přemýšlí o ‚vakcíně‘.

Nežádoucí účinky Vakcíny a astrologie

Kdy je vakcína, také není vakcína? Když se objeví vedlejší účinky – což znamená, že WHO (Světová zdravotnická organizace) to nakonec stáhne. nevím, jestli se to stane nebo ne. Ale znovu, ani vědci.

Co potřebujete vědět:Společnost Pfizer podnikla ve Spojeném království opatření, aby zajistila, že bude chráněna před soudními spory kvůli očkovaní COVID-19, jak uvádí The Independent zde.

Podle Sheeny Sullivanové, australské zástupkyně z Centra pro spolupráci a výzkum chřipky Světové zdravotnické organizace, zatím nevíme, zda vakcína Pfizer bude mít dlouhodobé vedlejší účinky. A samozřejmě to ještě nevíme (7. prosince 2020), protože vakcíny jsou uspěchané. Logicky neproběhlo vůbec žádné dlouhodobé testování.

Rychlost pokřivení operace

Operaci Warp Speed ​​zahájil Donald Trump 15. května 2020. Ten den jsme viděli Mars (rychlost) na 1 Pisces. Saturn (zpoždění) na 1 Vodnáři. Mars byl tedy polosextilní Saturn. To je jistě zkreslená rychlost.

Jak interpretujeme Mars v Rybách ve 12. domě, aspektování Saturna ve Vodnáři v 11. domě? No, jde o náboženské skupiny. A anglikánští, katoličtí a řečtí ortodoxní vůdci skutečně protestovali proti tomu, aby byly některé vakcíny vyvíjeny warpovou rychlostí.

Je důležité, že potrat v roce 1973 (plod z roku 1973) dodal buňky pro vakcínu Oxfordské univerzity.

Také jsme svědky problémů s látkami pocházejícími z prasat v jedné vakcíně a náboženskými skupinami, které nebudou konzumovat vepřové maso. Zde je astrologie opravdu užitečná, a to i pro vědce, kteří jsou skeptici. Zaměření na Ryby (náboženství) nám říká, že jedním z největších problémů všech vakcín je to, že se jich miliony, možná miliardy, nedotknou.

Otázky s Oxford Vaccine

Pokud se podíváme na rok 2020 jako celek, z hlediska užitečného načasování výzkumu vakcín nabízí více otázek než odpovědí.

Od 2. června do 27. července jsme měli retrográdní Merkur. Mars retrográdní od 26. července do současnosti a až do 6. ledna 2021. Také jsme měli druhý retrográdní Merkur od 28. září do 20. listopadu 2020.

Tehdy probíhal závod o vakcínu mezi konkurenčními zeměmi a korporacemi. Jedním z problémů s vakcínou Oxfordské univerzity (která byla v této době prosazována) je toto – Celkově se zdá, že studie Oxford-AstraZeneca zahrnují relativně málo účastníků starších 55 let, i když tato skupina je obzvláště zranitelná vůči Covid-19. .

Toto je také Generace Panny, narozená buď s Plutem nebo Uranem v Panně, znamení zdraví, v Šestém domě, který vládne tělu, mysli a duchu. Zprávy ABC v Austrálii dokonce se zeptal, jestli byla vakcína Oxford blázen.

„Otřesná věda“ za vakcínou University of Oxford je vysvětlena v Wired časopis.

Často vidíme nejisté výsledky u retrográdních, protože Merkur řídí papírování a informace a tiskovou zprávu. Mars samozřejmě vládne (doslova) rychlosti. Když aktualizuji tento příběh ve čtvrtek 10. prosince 2020, The Daily Telegraph v Londýně již hlásí, že dva zaměstnanci NHS v Británii utrpěli alergické reakce na vakcínu Pfizer. Kdy je vakcína, nikoli vakcína? Když se lidem s alergiemi doporučuje nepokračovat.

Sarah Gilbert, Oxford a Sputnik

Proč v roce 2021 sledujeme profesorku Sarah Gilbertovou? Protože stojí za pokusem Oxfordské univerzity o vakcínu s AstraZeneca a Rusko chce spojit síly.

Podle Wikipedie se narodila v dubnu 1962 (není uvedeno datum). Normálně bych taková data jako astrolog ignoroval. Velmi by mě však zajímalo, proč není nikde na internetu uvedeno datum narození. To mě nutí vědět proč, a ve skutečnosti využiji vše, co máme, tedy „duben 1962“, abych ukázal, proč Oxfordská univerzita a ruský Sputnik navrhly společné úsilí o očkování.

Saturn byl na 9 až 11 stupních Vodnáře a jižní uzel byl na 14 až 16 stupních Vodnáře, pokud se profesor Gilbert ve skutečnosti narodil v dubnu 1962. To zvoní na poplach.

Gilbert je profesorem vakcinologie na Oxfordské univerzitě

To ano doufám, že se profesor Gilbert odkloní od spolupráce a spolupráce s Ruskem. Zpráva, že její oxfordský „píchnutí“ měl být ve zkušebním testu kombinován s „vakcínou“ Sputnik, naznačuje, že to pro ni bude těžká zkušenost se Saturnem.

Velké naděje pro Oxford-Sputnik a Comedown

V Gilbertově grafu se objevují astrologické vzorce, které nebyly vidět za mnoho desetiletí, což ukazuje, že 28. leden až 9. únor 2021, poté 19. únor až 2. březen zjevně přinášejí obrovský optimismus. Hodně naděje. Sestup je od 7. března do 9. dubna, takže je docela rychlý. Poté bude 8. července 2020 až do 13. února 2022 zastavení šíření. Z jakéhokoli důvodu.

Očkování proti Epsom Downs

Vakcíny a astrologie Astrologie je skutečně o synchronicitě a symbolice. Když jsem viděl jedno z míst hromadného očkování proti COVID-19, udělal jsem to dvakrát.

Epsom Downs Racecourse je na britském seznamu. Jsem si jistý, že víte, že Střelec je znamením koňských dostihů a žokejů. Je to znamení kentaurského lukostřelce – napůl kůň, napůl člověk.

Těsné, složité a problematické T-square 24., 25., 26., 27. ledna 2021 nastává s jižním uzlem ve Střelci.

Původně jsem to napsal 10. prosince 2020, ale existují astrologické otázky ohledně jakéhokoli hromadného očkování proti COVID-19 v Epsom Downs, zejména pokud nastavené datum spustí horoskop na 24.–27. ledna 2020. S COVID-19 a nyní se věci rychle hýbou jsme tady 21. prosince, jen o jedenáct dní později, a premiér Johnson potvrdil, že rychle přenášená mutace COVID-19 znamená, že cestování musí přestat. To je jeden problém o Epsom Downs. Dalším je faktor X, o kterém u „vakcíny“ Pfizer a/nebo této variace či mutace samotné nevíme. Opět, pro vědce a skeptika není nic z toho racionální, ale Střelec vládne koním více než 2000 let.

Vakcínový útěk v astrologii

The New York Times:„Vakcína se nepřestane vyvíjet, až vakcína dorazí. Koronavirus nemění tvar jako virus chřipky, ale časem by se mohl stát rezistentním vůči očkování.“

Tomu se říká Vaccine Escape. Je ironií, že když lidem dáte bodnutí, virus zmutuje, což znamená, že unikne – a tak je třeba najít nové formy bodnutí.

Zdá se to být kluzké, nepolapitelné, tajemné a těžko zachytitelné – že? No, astrologie to odráží.

Neptun v Rybách do roku 2026

Neptun je v Rybách do 26. ledna 2026. Jedním z klíčových slov pro to je ‚útěk.‘ Neptun v Rybách bude v první polovině dvacátých let oponovat miliardovým (zdravotním) faktorům Panny. Doslova „únik vakcíny“ na dalších šest let.

Další mojí starostí jsou roky 2023, 2024, 2025, 2026, kdy je Saturn (životní lekce) také v Rybách. Toto je dobrý příběh v The Daily Telegraph naléhá na nás, abychom zůstali ostražití, dokonce i s nárokovanými vakcínami. Když se podíváme do budoucnosti, pátrání po „vakcíně“ vypadá stále více jako Magical Mystery Tour. Jsou v tom peníze. A udrží akciové trhy bublající. Ale to je vše.

Velký kříž v americkém žebříčku

Zaměřme se na Ameriku, která má více případů COVID-19 než kterákoli jiná země na světě.

Pro Ameriku nepoužívám graf 4. července 1776, používám tento:2. ledna 1776, 12:00, Cambridge, Massachusetts. Také používám asteroidy. Použil jsem to k předpovědi konce Donalda Trumpa.

Vakcíny a astrologie

Amerika se ‚zrodila‘ s Panaceou, symbolem (doslova) lékových všeléků, v 19 letech Panny, v Šestém domě zdraví.

Neptun je tam také ve 24 Panně, takže Amerika zažívá historickou opozici tranzitu Neptuna v 19 Rybách a do roku 2023 se přesune na 24 Ryb.

To znamená přesně to, co si myslíte. Slovník nám říká, že všelék je „řešením nebo lékem na všechny obtíže nebo nemoci.“

Amerika míří do potíží, podle tohoto horoskopu (výše) v posledním lednovém týdnu, pokud se zaváže k všeléku pro COVID-19. Astrologie je extrémně obtížná.

Sledování v neděli 24. ledna 2021

Vakcíny a astrologie Původně jsem to napsal ve čtvrtek 10. prosince 2020, takže se dívám asi šest týdnů do budoucnosti, ale toto datum je třeba sledovat. Povolil bych den na obě strany, takže 23., 24., 25. ledna 2021. Tento americký horoskop je spuštěn.

19stupňový velkokříž pak zahrnující Panacea in Virgo v americkém žebříčku (léky, léčebná řešení) je nejintenzivnější v neděli 24. ledna 2021.

T-Square je o T pro napětí, jak jsme viděli. Velký kříž je o obtížné křižovatce.

Venuše je ten den také v 19 Kozorohu a Ceres je v konjunkci s Neptunem v 19 Rybách. Můžeme tedy zúžit další krizi na křižovatce COVID-19 k tomuto datu – ale počítejte s 24 hodinami na obou stranách pro rozdíly ve světových časových pásmech, protože vím, že někteří z vás to čtou v Aucklandu.

Data narození ke shlédnutí:1937 až 1967

Tento Velký kříž v Americe je také osobním Velkým křížem pro lidi, kteří se narodili s faktory v 19. To zahrnuje ty, kteří se narodili v těchto dnech. Je prostě zdravý rozum vyhýbat se cestování během COVID-19, ale protože kříž, který přichází na konci ledna, se týká konkrétně svátků, dovolených, letů, letišť, plaveb (vyskytuje se ve Střelci a Blížencích, znamení cestovního ruchu, relokace, repatriace a emigrace ) buďte velmi opatrní 23. až 25. ledna 2021.

 • 20. září až 18. října 1937
 • 4. března až 9. dubna 1938
 • 19. července 1938 až 21. prosince 1939
 • 19. listopadu 1965 až 1. února 1966
 • 28. srpna 1966 až 12. září 1966
 • 3. října až 4. listopadu 1966
 • 13. února až 23. března 1967
 • 3. srpna až 1. září 1967

Vše o Panně

Velký kříž vyvíjí tlak na lidi s faktory Panny při 19 stupních (možná jste jedním z nich), aby provedli další výzkum vakcín nebo eliminace. Položit těžší otázky o tomto mutujícím viru. Často aktualizovat své znalosti o COVID-19 a politicích a velkých korporacích (Big Pharma). Správné odpovědi hledejte hlouběji.

Panně vládne Merkur, planeta mysli. Pokud máte v Panně Neptun, Uran nebo Pluto, jste zde, abyste mentálně prozkoumali – a definovali – co to vlastně dobré zdraví je. Co dělá a jak funguje váš vlastní imunitní systém. Jak mysl, tělo a duch spolupracují. Toto je klasicky cesta Panny v astrologii. Nejde jen o ‚zázračnou drogu‘. Jde o to, myslet celistvě o svém těle, duši a mysli.

To vše se stává extrémně důležitým, pokud máte faktory Panny 19, v neděli 24. ledna a dokonce bych povolil ještě několik dní na obou stranách, protože vidíme 19stupňové tranzity od 24. ledna do 27. ledna 2021. opravdu dobrý čas stát se nejlepší verzí sebe sama – můžete být. Mluvíme zde o imunitě. Je čas udělat si vlastní domácí úkol.

Jaké je tedy řešení?

Vakcíny a astrologie Budu si stát za svou předpovědí, že neexistuje žádná ‚vakcína‘ proti COVID-19. Ne v tom smyslu, že by to většina z nás chtěla. Žádná stříbrná kulka. Pokud chcete být chráněni před COVID-19 nebo se s ním vyléčit, chtěl bych lepší zprávy, ale jako psychický astrolog vám to nemohu nabídnout.

Navzdory spěchu se zavedením Pfizeru a rychlého uvedení „Čínské vakcíny“ a „Ruské vakcíny“ v roce 2020 to pro nás žádná cesta nekončí.

Cesta se před námi ve skutečnosti táhne s COVID-19 a všemi jeho mutacemi a omezeními konkrétních vakcín, jako je Pfizer, s potřebou mrazu. Například Indie je podle indických médií daleko mimo její dosah. V prosinci 2020 je to po Americe druhá nejvíce infikovaná země na světě.

Přál bych si, aby to bylo jinak, protože COVID-19 vzal životy dvěma mým přátelům – ale vypadá to jako hledání. Hledání svatého grálu. Tipovací hra.

Očkování – pro a proti

Nejsem proti vakcinaci a jako malé dítě v Londýně jsem byl svědomitě nabodnut na neštovice a jsem za to velmi vděčný. Taky jsem jako dítě měl injekce proti tetanu. ano? Lékařská věda mnohokrát zachránila svět. Přesto – Vakcína, kterou v současné době do Londýna přepravuje společnost Pfizer, nebyla testována na dětech mladších 12 let. Nebo na těhotných ženách.

Jsem pro dotazování. Astrologie je neuvěřitelně užitečná – nezbytná – pokud se chystáte podívat na mor, protože astrologové se s morem zabývali již od 14. století. To je to, co jsme dělali a děláme.

Takže pro prémiové členy se podívejte na svůj graf a podívejte se na tranzity a zejména na důkazy o historii (každá rána se odehrála v cyklu uzlů v Blížencích a Střelci) a nepřijímejte každou tiskovou zprávu jako evangelium, zvláště pokud je to všechno média a žádná recenzovaná data. To je věc planety Panny, ne?

Zeptejte se sami sebe, co vynechávají. Neptun v Rybách je jedním rohem tohoto proměnlivého velkokříže a je zmatený a matoucí. Je to vyhýbavé a nepolapitelné. Nikdo neví. Všechno jsou to dohady, přání, doufání, víry a představy. A funguje to proti vaše faktory Panny, pokud je máte. Stejné je to s Ceres v Rybách, od 10. listopadu 2020 do 21. února 2021 – pracuje proti Panna. V opozici k tomu. Tohle všechno je velmi podbízivý byznys. Kluzký.

Eliminace – Stop globalizaci

Vakcíny a astrologie Existuje rychlé a výkonné řešení pro COVID-19 a když shromažďuji přátele v karavanu jménem Wanda ( část uměleckého projektu Wanda Round) v Tasmánii v Austrálii, bez masek a s nápoji všude kolem – můžu vám říct, co to je. Zavřete letiště a přístavy. Zastavte veškeré cestování. Zůstaňte doma, dodržujte pravidla, dodržujte zákaz vycházení a užívejte krátkodobou bolest pro dlouhodobý zisk.

Tam, kde žiji v Tasmánii, to trvalo jen pár bolestivých měsíců, ale COVID-19 jsme odstranili. Tady už fyzicky neexistuje. Eliminace je 28 dní bez případu COVID-19. Tasmánie je pouze jedním australským státem, který toho dosáhl. Nový Zéland a Austrálie jsou široce považovány za země, které virus porazily. Počty případů jsou extrémně nízké a ve druhé polovině roku 2020 jsou často nulové – pokračující.

Astrologie se k tomu opravdu hodí, protože toto je myšlení Blíženců. Místní myšlení. O tom a o těchto cyklech Blíženců budu mluvit více za chvíli.

Generace Střelec a COVID-19

Konec turistiky, emigrace a globalizace, jak jsme ji znali, je také ve hvězdách. Generace Střelců, narozená s Uranem, Neptunem nebo Plutem ve Střelci (cestování, emigrace), je blokována a zastavena, a to až do roku 2020. Už žádné levné aerolinky. Už žádné rychlé víkendy v Evropě. Už se nemusíte stěhovat kam chcete, kdy chcete, tak často, jak chcete. Když to píšu, Evropa zakázala britské cestovatele – a Skotsko posunulo své hranice až k Anglii. V Austrálii, Sydney a Novém Jižním Walesu byl přístup z jiných států vyloučen.

Vakcíny a astrologie Jako proměnlivé znamení skupiny Generace Střelce (neustálí cestovatelé a turisté) mají před sebou opozici (Uran v Blížencích od roku 2026 ) a také čtverce (Neptun v Rybách), které ztěžují život. Opozice, jak byste mohli očekávat, je to, kdo/co vám stojí v cestě. Generace Střelců je v pořádku a skutečně se jim přestalo žít, pohybovat se a cestovat jako dříve.

To mi nezní jako magická vakcína proti stříbrné kulce. Vůbec ne. Ale zní to jako…

Konec globalizace

COVID-19 a všechny jeho mutace jsou koncem globalizace. Jedinou odpovědí je eliminace. Astrologie je opravdu jasná.

Proto jsem také řekl The Daily Mail že Spojené království by se od roku 2021 rozdělilo na Skotsko, Irsko, Wales a Anglii a snažilo se virus vymýtit uvnitř každého národa s uzavřenými hranicemi. Ale to je jiný příběh, i když o Vánocích 2020 Skotsko dělá svůj první krok. Dejte to takhle. Pokud by Skotsko zkopírovalo australskou Victorii, odstranilo by COVID-19 do prvního čtvrtletí roku 2021. Přibližně stejný počet obyvatel. Přibližně stejný počet případů COVID-19. A když se podíváte na Severní Irsko? Pokud by chtěla, mohla by to v roce 2021 odstranit.

Místní výhry v počasí v Blížencích

Když projdeme severním uzlem v počasí Blíženci (ovládá místní cestování a sousedství) v roce 2020, 2021 a začátkem roku 2022, uvidíme odraz proti globalizaci. Střelci s Uranem, Neptunem nebo Plutem ve znamení „průzkumníka“ a „tuláka“ přemění svou touhu na místní a regionální na rozdíl od globální a cizí. Tak vypadá tato astrologie.

Uran v tranzitu Gemini od roku 2026 do roku 2030 zcela ukončí globalizaci. Tento tranzit Uranu se postaví proti Uranu, Neptunu a Plutu v pozicích Střelce v miliardách. To je konec starého způsobu provozování „každého, všeho, všude, pořád“ – s americkými megakorporacemi na každé ulici světa. Místo toho se vrací místní.

Opět, pokud bychom měli vakcínu stříbrnou kulkou, prostě bychom to v astrologii budoucnosti neviděli. Ať už do roku 2030, za deset let, tady v roce 2020, nazveme COVID-19 jakkoli, to, co máme, je hledání Svatého grálu, který může, ale nemusí existovat – v hlavní roli Dolly Parton a papež.

Vakcíny a astrologie

Budoucnost je testování a bubliny

Co jsou podpůrné bubliny? V Británii to znamená, že jedna osoba, která žije sama, může mít pravidelnou, stálou skupinu lidí, se kterou může trávit čas. Proto bude Štědrý den 2020 pro miliony lidí v Londýně „bubliny s bublinkami“. Věřím, že uvidíme, alespoň do roku 2026, to nejfantastičtější, bezplatné (nebo cenově dostupné) snadné domácí testování. To znamená, že vy a lidé ve vaší bublině (například dvě domácnosti nebo větší skupina přátel) se můžete uvolnit a odpočinout si, protože projdete testem. Toto je New Age of Aquarius, který vládne přátelství a místní komunitě.

Nyní lidé z Ellume Health v Brisbane v Austrálii vymysleli úžasný nový test na COVID-19, kterým Amerika právě prošla. Dokonce vypadají jako skupina Vodnáře. Toto je znamení zvěrokruhu rozmanitosti, rovnosti a komunity. Pokud chcete vědět, kde je naděje, začal bych tím, že se podívám na Ellume, kterého sleduji na Twitteru, kde zveřejnili tento obrázek.

Budoucnost může být také bublina/most, takže vaše bublina (vše testováno, vše bezpečné pro Covid) se může shromáždit přes most k další bublině. To je výkonné Vodnář a já bychom očekávali, že se to vynoří v roce 2021 a zesílí od roku 2023.

Vakcíny a astrologie

Ruské hackování a načasování virů

Když jsem 10. ledna 2020 poprvé zveřejnil své varování před virem se zašifrovaným kódem, zmínil jsem se také o hackování. Nyní víme, že 10. ledna ruští agenti hackli plynárenskou společnost na Ukrajině v centru skandálu, který vedl k impeachmentu Donalda Trumpa.

I am writing this on December 21st 2020 and a massive Russian hack of American government agencies and companies is breaking news. Experts believe it stems from March 2020. I believe it was January 10th 2020. Let’s see.

Most images courtesy of Unsplash.com


Horoskopy
 1. Banky, prádelny, astrologie a 2019

 2. Home Astrologie a Tarot Workshop Podcast

 3. Lilly a Psychická astrologie

 4. Muži a astrologie – část I

 5. Muži a astrologie – část II

 6. Melbourne astrologie a tarot

 7. Adele, Saturn a astrologie

 8. Rusko, Ukrajina a astrologie