DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Štír, sex, podnikání a smrt

V březnu 2021 došlo v Austrálii k výbuchu, když generální prokurátor Christian Porter odmítl historická obvinění ze znásilnění. , po nahlášené sebevraždě ženy, která tvrdila, že ji znásilnil.

Premiér Scott Morrison dočasně nahradil Christiana Portera Michaelií Cash.

Grace Tame, Brittany Higgins a Chanel Contos

Australanka roku, Grace Tame , který přežil útoky pedofilního učitele, byl také v březnu 2021 na titulní stránce spolu s údajným obětí znásilnění přímo v srdci premiéra Scotta Morrisona vláda v Canbeře – Brittany Higgins.

Ve stejném měsíci, březen 2021, australský Chanel Contos dostala na první stránku svou petici, aby se ve školách vyučovala výchova k sexuálnímu souhlasu. Anonymní studentky z některých nejdražších soukromých škol v Austrálii zveřejňují své zprávy o přežití znásilnění a sexuálního napadení online.

Jako astrolog se musíte zastavit a přemýšlet – ‚Co se děje?‘ Jak se ukazuje, říkají nám astrologické tabulky pro národ. A tohle bude revoluce.

Co je historické o březnu 2021

Sestava v březnu 2021 se nikdy předtím v australské historii od vyrovnání nestala. To, co přinesl březen, je Pluto ve věku 26 Kozoroha, přesně podle sextilu Proserpina ve věku 26 Štíra, v jedné z astrologických tabulek pro Austrálii, stanovené na 1. leden 1901 (Federace).

Naposledy jsme to viděli v letech 1777-1778, tedy asi deset let před osídlením Austrálie v roce 1788. Pluto je symbolem mocných mužů. Kozoroh vládne vrcholné politice. Proserpina, ironicky, byla zajatcem Pluta. Stala se jeho nevěstou. Štír samozřejmě vládne sexualitě.

Co je navíc na březnu 2021 opravdu vzácné, je Uran ve výšce 7 Býků, přímo naproti vzorům Štíra ve dvou dalších grafech, v rámci jednoho stupně.

Uran v 7. Býku jsme neviděli od května, června, října, listopadu 1936. března, dubna 1937. Vzácné.

Úplněk v úterý 27. dubna 2021

Jako astrolog jdete hledat Štíra v australské astrologické tabulce v takových časech, protože Štír vždy vládl sexu, obchodu a smrti.

Vzory Štíra najdeme ve třech z mnoha australských astrologických žebříčků, které propukly v březnu 2021 a které mají ve velmi konkrétní datum spustit revoluci v australské politice, právu a vzdělávání. Úplněk v úterý 27. dubna 2021.

Moderní učebnice astrologie od Margaret E. Hone D.F. Astrol.S vydal L.N. Fowler &spol. Ltd. v roce 1951 a jasně spojuje Štíra se ‚Sexualitou. Koroner. Detektivní. Smrt. Tajné záležitosti.“ (Výňatek níže).

To je součástí toho, o čem Austrálie vždy byla, podle tří jejích astrologických tabulek a masivní krize a změny jsou tady v roce 2021. Co bylo pohřbeno pod zemí, erupce.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Vulcano 7 Scorpio, Psyche 7 Scorpio a Uran u 7 Taurus

Slavný australský graf z 26. ledna 1788 byl vždy oblíbený u známých astrologů – a je sestaven na 26. ledna 1788 v 5:10 v Sydney.

Ukazuje Vulcano v 7 Scorpio a Psyche v 7 Scorpio. Vulcano vládne sopečným emocím. Psychika vládne tomu, kdo nebo co žije navždy, po smrti. Tento komentář o Austrálii jsem zveřejnil v Den Austrálie 2018, 26. ledna, tedy celé tři roky předtím, než se Christian Porter dostal na titulky. To je to, co čtete…

„Bezprostředním problémem byl sex
Není vůbec pochyb o tom, že 26. ledna 1788 v 5:10 v Sydney vytváří silný horoskop. Když První flotila přistála, jedním z jejich bezprostředních problémů byl sex. Stejně jako u mužů, žen a přirozeného instinktu. Saturn je na 28. místě Vodnáře vedle Venuše na 29.

Těhotná učitelka Sydney a školák

Přítel z Twitteru poukázal na to, že 7stupňový hotspot ve Štíru byl spuštěn, když učitelka v Sydney na elitní drahé škole otěhotněla se školákem. Jak informovalo ABC 2. února 2018, učitel v Sydney Grammar byl uvězněn za sexuální delikty.

Časový rámec sedí. Jupiter byl v 7. Štíru od 12. do 16. listopadu 2017, jak drama eskalovalo. 25. února 2018 se Saturn přesunul do 7 Kozoroha.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Proč propuká úterý 27. dubna 2021

Když uvidíte stejný příběh vyprávěný třikrát, třemi různými způsoby, ve třech různých astrologických mapách pro Austrálii – všechny spouštěné k výbuchu ve stejný den, víte, že uvidíte radikální změnu v národních zákonech a politice.

Graf nastaven na 1. ledna 1901 v 00:01 v Melbourne je stanovena pro Australskou federaci. Tato verze Austrálie opět ukazuje Štíra – sex, obchod a smrt. Máme Proserpinu ve 26. Štíru a Fortunu ve 27. Štíru. Vzory, které nebyly možné za více než 240 let, způsobily, že v březnu 2021 Pluto přešlo na 26 Kozoroha, čímž se stal sextil.

Proserpina the Maiden, unesená Plutem

Jsem si jistý, že víte, že Proserpinu, dívku, unesl Pluto – její matce ji vzal násilím. Fortuna je Kolo štěstí, které otáčí náš osud zcela náhodnými způsoby. Na 27. dubnu 2021 je udivující, že když máme spouštěč úplňku ve Štíru, nacházíme také Pluto, jak se otáčí zpět v 26. Kozorohu, ve stejný den. Stojí na místě.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Je spuštěna třetí australská astrologická tabulka

27. května 1967 Austrálie drtivou většinou hlasovala pro rovnost domorodců. Máme tady třetí graf. První je pro bílé osídlení. Druhý je pro změnu ústavy. Třetí je pro novou Austrálii.

Graf nastavený pro toto datum ukazuje jižní uzel na 6. Štíru, jen jeden stupeň od tohoto aktivního bodu na 7. Býkovi/Štírovi. Úterý 27. dubna 2021 je tedy ve třetím horoskopu opět podtrženo. To je opravdu důležité, protože v březnu 2021 došlo k pobouření bílých lidí.

Jakmile se však podíváte na osud domorodých dívek a žen v národě, uvidíte hrozný příběh – ignorován. Za chvíli do toho půjdu víc. Nejprve se podívejme na premiéra Scotta Morrisona.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Psychické postřehy o premiérovi Scottu Morrisonovi
26. prosince 2020 jsem zveřejnil toto, které jste viděli na webu. Je to psychický náhled na australského premiéra Scotta Morrisona a jak jste to četl 7. března 2021, je to asi tři měsíce staré.

"Když se podívám na Austrálii, vidím premiéra Scotta Morrisona s rybami, které ho obklopují." To je ryba křesťanské církve.“

Samozřejmě je to křesťanské Porter, který testoval australského premiéra. Objevují se také nové otázky ohledně Morrisonovy církve, Horizons, nicméně – ve světle dvou obvinění ze znásilnění kolem jeho vlády.

Zveřejnil jsem to také, což si možná pamatujete – vybral jsem duben 2021 jako měsíc ke sledování, kvůli tomu Full Moonu.

PM Scott Morrison Crisis – duben 2021
Vypadá to jako únik vedení ve vládě Liberální národní strany nebo církevní záležitost Horizons. Pro Morrisona je to kritický měsíc, a protože jsou Velikonoce, budou včas položeny otázky o jeho šancích na vzkříšení.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Domorodé ženy a znásilnění v Austrálii

Chanel Contos, hrdinka této doby, spolu s Grace Tame – udělaly ze soukromého pekla bílých dívek z drahých škol v Sydney veřejné. Přesto tyto tři astrologické žebříčky, kterým dominují vzory Štíra, nejsou jen o bílých ženách.

Jsou o domorodých lidech; první Australané; Původní majitelé půdy. Pokud tedy národ směřuje k radikální změně ve své politice, vzdělávání a zákonech – jde to až do Severního teritoria. A tady je opravdu dobrý důvod.

Čtrnáctiletý přeživší a zákon

Jak bylo uvedeno v The Age:„Komise pro lidská práva a rovné příležitosti plánuje zasáhnout ve vysoce kontroverzním případu, ve kterém soudce udělil měsíční trest 55letému domorodému muži, který análně znásilňoval a bil svého 14letého -stará „slíbená manželka“. Rozhodnutí hlavního soudce NT Briana Martina QC odsoudit muže k pouhému jednomu měsíci vězení poté, co uznal, že si nebyl vědom, že jeho činy byly přestupky podle zákonů NT, vyvolalo rozruch.“

Sex, Austrálie a astrologie 2021


Řešení v Keni

Keňa provozuje úspěšný program „No Means No“ zaměřený na vzdělávání a výcvik sebeobrany pro děti a teenagery. Ještě jsem neviděl, že by se o tom zmiňoval nějaký politik nebo někdo z policejních sil. Tady to je. Není to celá odpověď, ale je to jedna z mnoha, které lze okamžitě uvést do pohybu. Obyvatelé Keni jsou zde daleko, daleko před Austrálií. A to bez „aplikace pro souhlas“.

Tarotová karta na Twitteru

Mám štěstí, že mám na svém Twitteru několik skvělých čtenářů tarotu a kolegů z astrologie, a když mi byla zaslána tato tarotová karta, uvědomil jsem si, že druhou stranou příběhu o australské sexuální revoluci v letech 2021–2022 budou domorodí lidé.

Tato karta má v pravém horním rohu symbol Štíra. Poselství ‚ZMĚNA‘ se jasně týká Uranu v Býku. Postava uprostřed není ani muž, ani žena, ale je napůl černá, napůl růžová. Na této kartě je toho mnohem více k vidění a co říci, zanechte prosím své myšlenky v komentářích. Děkuji.

Sex, Austrálie a astrologie 2021

Data ke sledování v australské sexuální revoluci

Vzhledem k tomu, že 7 stupňů je hotspot, Štír je příběh (sex, smrt a velký byznys) a máme další astrologický hotspot na 26, 27 stupních – to, co hledáme, jsou historické vzory na nebesích, když jsou všechny tyto příběhy astrologické tabulky vyprávěny najednou. Hlasitě.

Soudě podle mého účtu na Twitteru to nemůže přijít dostatečně brzy. Pojďme se tedy podívat na konkrétní astrologické načasování.

Milióny z nás jsou postiženy

Proč jsme všichni tak naštvaní? No – tyto vzory Štíra sdílí tolik z nás v našich osobních žebříčcích. To přesahuje politiku do osobních životů milionů Australanů.

Vyvolává masivní otázky týkající se (například) znásilnění v manželství. O sexuálním napadení v rámci ‚rande‘ na australských večírcích. O celé oblasti souhlasu a hromadného zastírání.

Obrovská vlna hněvu přichází také od těch, kteří podporují kategorické popření Christiana Portera.

Celé generace Australanů se narodily s vnějšími planetami Uran, Neptun a Pluto ve znamení Štíra. Takže obrovské množství z nás je spouštěno opozicí Uranu.

Díváme se také na aspekty 26 a 27 stupňů, které spouštějí Proserpinu a Fortunu ve Štíru jeden z grafů. Takže znovu, toto jsou miliony z nás.

Jak to vypadá pro astrologa, je celá země připravená na masivní transformaci po štírské straně své existence. A jak víme od Margaret Honeové, v její knize Moderní učebnice astrologie , publikované asi 70 let předtím, než se Christian Porter objevil v titulcích – toto znamení vždy vládlo sexu a smrti společně.

Zatmění dne 19. listopadu 2021

Zatmění je vždy zastírání a my ho máme v pátek 19. listopadu 2021. Pak neuvidíme a nebudeme vědět, co se nám tají.

Slunce je ve 27. Štíru a Měsíc ve 27. Býku. Toto zatmění úplňku je jako každá jiná událost Slunce-Měsíce této povahy. Někdy je to, na čem v daný okamžik nejvíce záleží, na očích, ale zakryto někým/něčím jiným, kdo na sebe bere veškerou pozornost. Astrologie nám říká, abychom si byli vědomi toho, co si neuvědomujeme, v pátek 19. listopadu 2021 – konkrétně o záležitostech Štíra – tedy sexu a titulcích.

Velké naděje pro novou zemi

V co bychom však měli skutečně doufat – když usilujeme o novou zemi – Pluto se v únoru 2022 přesune do Kozoroha 26., 27. Severní uzel míří do 26, 27 Býka ve stejném měsíci; jižní uzel jde do 26, 27 Štíra a Jupiter na 7 Ryb.

Únor 2022 – revoluce, sex a Austrálie

Kdy se dočkáme povinného vzdělávání o znásilnění, souhlasu, sexuálního zneužívání a sexuálního napadení na každé australské škole? února 2022.

Kdy se dočkáme toho, že zákon chrání všechny lidské bytosti stejným způsobem, ať už domorodé nebo ne? února 2022.

Astrologie ukazuje masivní reformy a systémové změny. Dokonce i o něčem tak osobním, jako je sexualita národa.

Jak mocná nakonec revoluce bude, záleží na nás. Tyto vzory v únoru 2022 jsou však vzácné Jižní uzel je pouze ve Štíru každých 19 let. Jupiter je na své pozici pouze v únoru 2022, každých 12 let. Pluto trvá přes 240 let, než se dostane na 26, 27 Kozoroha – opět ve stejný měsíc – únor.

Možná byste řekli, že roky 2021, 2022 jsou pro Austrálii okamžiky, jejichž čas nadešel. A velmi konkrétně, duben 2021 a únor 2022.

Obrázky:Jon Tyson, Denise Jans, Unsplash, Twitter. Pokud se vás dotkl některý z problémů probíraných v této funkci, poznamenejte si prosím níže uvedená čísla pro pomoc v Austrálii. Děkuji.

Sex, Austrálie a astrologie 2021


Horoskopy
  1. Kompatibilita Berana se Štírem:Láska, manželství a sex

  2. Váš horoskop sexu a lásky na leden 2021

  3. Váš horoskop sexu a lásky na březen 2021

  4. Váš horoskop sexu a lásky na únor 2021

  5. Váš horoskop sexu a lásky na květen 2021

  6. Váš horoskop sexu a lásky na duben 2021

  7. Váš horoskop sexu a lásky na srpen 2021

  8. Váš horoskop sexu a lásky na červenec 2021