DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Býk

Měsíční hvězdy Taurus prosinec 2012

Měsíční hvězdy Taurus prosinec 2012 Býk (20. dubna–20. května)

Vaše vládnoucí planeta Venuše začíná v prosinci ve vašem opačném znamení Štíra, kde zůstává až do 16. To staví pozornost na ostatní lidi ve vašem životě a na vaše významné osobní vztahy. Kromě toho Merkur, planeta komunikace, zrcadlí Venuši a je také ve Štíru až do 11. Začátek měsíce se tedy zaměřte na vztahy a všechna partnerství ve vašem životě.

Toto je konec intenzivní atmosféry Štíra, která probíhá od začátku října. Udělejte si čas na dobrou komunikaci s ostatními a na prodiskutování hlubších problémů, protože to může být na začátku měsíce neuvěřitelně cenné. Jde o hledání řešení a odpovědí, které fungují pro obě strany a je důležité být ochotný udělat kompromis a setkat se uprostřed.

Vaše planeta Venuše však není ve Štíru silná, protože jde o extrémní a intenzivní kombinaci a láska kvete, když je lehká a snadná. Pokud jste v emočním přetížení nebo lásku z jakéhokoli důvodu považujete za těžkou, udělejte krok zpět. Pocity žárlivosti, posedlosti nebo pomsty mohou být neuvěřitelně škodlivé pro oba dotčené osoby. Na tom vám nepomůže fakt, že Saturn je také ve Štíru, kde zůstane několik příštích let. Saturn je hlavním úkolem nebes a to dělá z lásky vážný problém.

Nemůžete se vyhnout zásadním rozhodnutím, ať už jste na pokraji hlubokého závazku, ukončení vztahu nebo rozhodnutí zůstat svobodní. Buďte k sobě upřímní ohledně svých vlastních pocitů, i když je pro vás těžké být ke své druhé polovině nebo k jiné osobě zcela pravdiví. Venuše ve Štíru je temná a skrytá, takže se snažte, jak můžete, dostat na dno osobní situace, možná budete mít stále pocit, že si chcete některé informace nebo určitá zjištění nechat pro sebe jako sebeochranné opatření.

Štír vládne tabuizovaným otázkám, takže pro některé z vás máte šanci promluvit si o sexu, penězích nebo obojím. Konec roku vám často připadá jako osudový čas na vyřešení všeho, co nefunguje, čeho byste chtěli více nebo čehokoli jiného, ​​co se vám hodí. Zvažte své hlubší motivace a staňte se dokonce svým vlastním psychoanalytikem, abyste pochopili, co vás a vaši druhou polovičku nebo ex klíště přiměje.

Tento měsíc se Střelcem pohybují tři z osobních planet, což je znamení, které ve vašem grafu vládne společným financím, a týden začínající 10. prosincem je mocný pro záležitosti peněz. Ať už diskutujete o financích s partnerem nebo ex nebo uvažujete o své dlouhodobější finanční budoucnosti, existuje pocit, že chcete věci urychlit a urychlit. Nový měsíc 13. je mocným dnem k zasévání semínek a k přání vašeho finančního blahobytu. Období uprostřed měsíce vypadá skvěle na to, abyste věřili své intuici, ať už máte co do činění s jakýmkoliv aspektem peněz, a 14. a 19. den je obzvláště šťastný.

Extravagantní stránka vaší povahy je také k vidění v prosinci a 3., 17. a 23. se cítí hojně a štědře. Ať už kupujete drahé vánoční dárky pro své blízké nebo utrácíte více, než si můžete dovolit, bude těžké ovládnout svou lásku k dárcovství. Vládne Venuše, jste od přírody hédonista a budete si chtít tento vánoční měsíc užít.

Snažte se vyvážit svou stránku milující zábavu se svou horlivou obchodní hlavou, abyste mohli činit moudrá finanční rozhodnutí, vzít si vánoční nabídky a užít si toto rušné období. Vaše je znamením, které vládne penězům, a přestože milujete luxus a designové vychytávky, také přirozeně chápete, že za peníze si lásku nekoupíte a že existuje mnoho způsobů, jak vám dát najevo, že vám záleží, aniž byste museli zruinovat. Hodný počet hvězd tohoto měsíce také naznačuje, že někteří z vás mají nárok na peněžní bonus nebo drahý vánoční dárek, který vám koupil.

A konečně, akční planeta Mars je nyní silná v Kozorohu a zaměřuje se na cestování, vzdělávání a rozšiřování vašich obzorů. Pryč od toho všeho na Vánoce je dobrý tah nebo se alespoň vymanit ze svého běžného prostředí. Najděte způsob, jak dělat věci jinak, které jsou inspirativní a odlišné. Změna prostředí také prospívá blízkému vztahu, protože zjistíte, že pomáhá uvádět věci z perspektivy.

Tak či onak skončíte rok 2012 s tím, že budete vědět, co musíte udělat, abyste změnili intimní nebo profesionální vztah. Změna není vždy snadná, ale spojení s hlubším záměrem vám dává sílu, kterou potřebujete, abyste učinili klíčové rozhodnutí o vztahu nebo partnerství, a co je důležitější, odhodlání to dotáhnout do konce. Zde je úspěšný a prosperující rok 2013.


Býk
  1. Měsíční hvězdy Býka říjen 2012

  2. Měsíční hvězdy Býka listopad 2012

  3. Měsíční hvězdy Taurus prosinec 2012

  4. Měsíční hvězdy Panny prosinec 2012

  5. Měsíční hvězdy Štíra prosinec 2012

  6. Měsíční hvězdy Štíra listopad 2012

  7. Měsíční hvězdy Býka červenec 2013

  8. Měsíční hvězdy Býka říjen 2013