DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Full Moon Sagittarius:Wide Open Spaces

Full Moon Sagittarius:Wide Open Spaces

Úplněk [25 Střelec 53] 

Londýn – 17. června 2019 (09:31 GMT +1)

New York – 17. června 2019 (04:31 GMT -4)

Sydney – 17. června 2019 (18:31 GMT + 10)

Pokud vše půjde dobře, budu sedět na pláži v Itálii a dívat se na víkendový úplněk – v neděli večer bude největší. Během úplňku minulého měsíce jsem byl ve Velké Británii se zataženou oblohou, protože mi přátelé z Řecka a Španělska poslali nádherné fotky Štíra.

Doufám, že v Itálii bude jasné nebe a jeden nebo dva aperitivy. Toto je ideální úplněk pro pobyt v zahraničí, protože spadá do Střelce, znamení cestovatele. Pokud nenavštěvujete vzdálená místa, použijte tuto úžasnou energii úplňku ke snění, zkoumání a plánování dopředu.

Úplněk tohoto týdne je součástí měsíčního cyklu, který začal novem o dva týdny dříve, 3. června 2019 . Čtrnáct dní mezi novoluním a úplňkem podporuje růst, akci, nové plány a nápady.

Jakmile úplněk vyvrcholí na noční obloze, je čas se zastavit a zamyslet se nad tím, jak daleko jste se dostali. Co je ve vašem životě úplné, kam patří pochvala a uznání a čeho jste dosáhli?

Blíženci/Střelec

Během tohoto úplňku stojí Slunce a Měsíc proti sobě napříč osou Blíženci/Střelec. Obě znamení jsou mladistvá a temperamentní, spojená se vzděláním, znalostmi a cestováním. Buďte informováni během tohoto úplňku, rozšiřte své učení a hledejte smysl a smysl života. Zvídavost Blíženců podněcuje vize Střelce, jeho schopnost dívat se dopředu, vidět větší obrázek a dělat si plány do budoucna.

Během fáze úplňku světlo Měsíce jasně svítí na jakoukoli situaci a vy můžete sladit hlavu a srdce, abyste mohli činit intuitivní rozhodnutí s jasností. Tento úplněk je mocný pro oslavy, protože Střelec je hvězdné znamení, které ví, jak se vzdát a žít život naplno.

Jupiterovo dítě

Vládnoucí planetou Střelce je Jupiter, největší planeta, která přispívá k lásce Střelců k životu. Mít jako vládnoucí planetu Jupiter, planetu štěstí a štěstí, je dobrá věc a Střelec je hvězdné znamení, které dělá přirozeného podnikatele. Jsou nadšení, riskují, vizionáři a jejich optimistická povaha znamená, že důvěřují a mají víru, věří ve štěstí. Použijte tento úplněk k tomu, abyste ve svém vlastním životě udělali chytré kroky.

Planeta pravdy a spravedlnosti, Jupiter, usiluje o lepší svět. Představuje právo, vydavatelství, média, náboženství, filozofii a vyšší mysl. Jupiter je v současné době zachycen v dynamickém planetárním vzoru se Saturnem a Neptunem. Více si o tom můžete přečíst zde:V co doufáte?

Toto je silný čas důvěřovat tomu, kam vás život vede. Teď není čas hrát si v malém nebo zůstat na místě, pokud chcete roztáhnout křídla. Střelec podporuje velké pohyby, svobodu a dobrodružství. Najděte si dokořán otevřený výhled a dovolte svým myšlenkám bloudit a snít.

Opakování vzorů

Události nyní by také mohly být spojeny s bodem obratu v dubnu. Důvodem je, že 10. dubna 2019 , Jupiter se obrátil zpět na 24 Střelce , blízko úplňku z tohoto týdne. Pokud máte klíčové planety/úhly v tomto bodě zvěrokruhu nebo kolem něj, můžete se cítit nabuzení a připraveni k akci. To platí pro 24 stupňů ze tří ohnivých znamení, Beran, Lev, Střelec a tří vzdušných znamení, Blíženci, Váhy, Vodnář.

Navíc za dva měsíce se Jupiter otočí přímo ve Střelci 11. srpna 2019 . Existuje tedy možné spojení mezi tímto úplňkem a obratem Jupitera. Všimněte si, co se nyní děje ve vašem vlastním životě a zda by se pro vás Jupiterovy pohyby mohly ukázat jako synchronní.

Zde jsou oblasti vašeho života pod kosmickým radarem během úplňku tohoto týdne ve Střelci:

 • Střelec – image, vlastní identita, osobní cíle – vztahy, druzí lidé, třetí strana
 • Kozoroh – ústup, tajemství, sebeodstranění – práce, služba, zdraví, životní styl
 • Vodnář – přátelé, skupiny, společnost, politika – děti, kreativita, zábava, milostné vztahy
 • Ryby – práce, postavení, odpovědnost, budoucí cíle – domov, rodina, minulost
 • Beran – cestování, studium, přesvědčení, vyšší účel – komunikace, sousedé, sourozenci
 • Býk – cizí peníze, dluhy, tabuizovaná témata – osobní finance, majetek, hodnoty
 • Blíženci – vztahy, jiní lidé, třetí strana – image, vlastní identita, osobní cíle
 •  Rakovina – práce, služba, zdraví, životní styl – ústup, tajemství, sebezničení
 •  Leo – děti, kreativita, zábava, milostné vztahy – přátelé, skupiny, společnost, politika
 • Panna – domov, rodina, minulost – práce, postavení, odpovědnost, budoucí cíle
 • Váhy – komunikace, sousedé, sourozenci, místní sousedství – cestování, studium, přesvědčení, vyšší účel
 • Štír – osobní finance, majetek, hodnoty – peníze jiných lidí, dluhy, tabuizovaná témata

Šťastný úplněk – ať je to pro vás radostné a smysluplné


Střelec
 1. Doozy úplňku

 2. Úplněk Střelec:Těšíme se

 3. Úplněk Střelec:Synchronicita

 4. Full Moon Sagittarius:Wide Open Spaces

 5. Úplněk Střelec:Fantazie nebo realita?

 6. Novoluní Střelec:Skoč na to

 7. Spojení v úplňku

 8. Úplněk ve Střelci – Fata Morgana