DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Zatmění Slunce Sagittarius:Konce a začátky

Zatmění Slunce Sagittarius:Konce a začátky

ZATMĚNÍ SLUNEČE [12 Střelec 22]

4. prosince 2021 (07:43 GMT)

Novoluní tohoto víkendu je zatmění Slunce, symbol nového mocného začátku. Nicméně, zatmění nové začátky často pramení z konce nebo nechat něco jít.

Zatmění bude viditelné v Antarktidě a v částech Austrálie, Nového Zélandu, Jižní Afriky a Jižní Ameriky. V podstatě je na dně světa. Pokud žijete tam, podívejte se na Čas a datum webové stránky, když je zatmění ‚viditelné‘.

Střelec je hvězdné znamení spojené s cestováním a zahraničními spoji a během posledních 18 měsíců byla pro mnoho lidí zavedena cestovní omezení.

Tento konkrétní cyklus zatmění začal v červnu 2020 . Dokončí se tento měsíc – možná o úplňku 19. prosince , možná v ledenu 2022 . Mars dokončí svůj tranzit přes Střelce 24. ledna 2022 a karmické uzly opustí osu Blíženci/Střelec zvěrokruhu 19. ledna 2022 .

To, co tento cyklus zatmění zanechal, výrazně mění způsob, jakým cestujeme a pohybujeme se po světě. Očkovací pasy, nekonečné testy, změna přístupu mnoha lidí. Možná není náhoda, že s posledním zatměním moci je tu nová varianta covidu, Omicron, která vyvolává strach a připravuje cestu pro nová pravidla, předpisy a omezení.

Střelec je hvězdné znamení spojené s pravdou. Vládne velké planetě Jupiter, sledujte, co se stane nebo vyjde na světlo 29. prosince když se Jupiter vrátí do Ryb, což je jeho další znamení vlády. A akční planeta Mars spouští stupeň zatmění 12. Střelce , následující den 30. prosince

Astrologie nás může vést a odhalit více o světových událostech, o tom, co se děje v kolektivu. Přesto jsou mocné i na osobní úrovni, připomínají, že život každého jednotlivce na této zemi je důležitý. Buďte věrní sami sobě během tohoto mocného zatmění Slunce a buďte zářícím světlem pro ostatní.

Zde je několik klíčových bodů, které vás provedou během tohoto posledního zatmění sezóny:

 • Zatmění jsou často souběžná s body obratu. To je důvod, proč jsou považováni za hráče, kteří mění hru, když hýbou brankami života. V zásadě nejsou zatmění ani pozitivní, ani negativní. Důležité je, jak vnímáte a reagujete na to, co se děje ve vašem životě a ve světě.
 • Zatmění někdy funguje jako katalyzátor změn, ale to poznáte až později. Jejich účinek může trvat několik měsíců po přesném datu zatmění, dokonce až do další série zatmění, která nastanou v dubnu/květnu 2022 . Úplněk 19. prosince 2021 není zatmění, ale stále může věci dovést do konce nebo vyvrcholit.
 • Tradičně je rozumné počkat několik dní po zatmění, než začnete jednat nebo učiníte velké rozhodnutí. Během zatmění jsou karmické uzly, body osudu v astrologii, vtaženy do kosmického tance Slunce, Měsíce a Země. Když jsou Slunce/Měsíc/Země v těsném zarovnání, vrhá se stín. Proto se říká, že symbolika zatmění je „stinná“. Jakmile se stín vyjasní, vynese na světlo to, co je skryté, nebo vrhne nový pohled na současnou situaci.
 • Zatmění Slunce je přeplňovaný novoluní, symbol nových začátků. Počátek však často vzniká z konce, když se světlo vynořuje ze tmy. Zatmění může otevřít dveře nebo portál ve vašem životě a vyzve vás, abyste vstoupili. Věnujte velkou pozornost událostem, které nastanou, a poslouchejte synchronicity kolem tohoto mocného zatmění.
 • Během zatmění leží komunikační planeta Merkur vedle Slunce a Měsíce ve Střelci. Nedlouho před datem zatmění došlo ke konjunkci Slunce a Merkuru 29. listopadu . Může to být čas osvícení a vhledu. Navíc tato konjunkce Slunce/Merkur odkazuje zpět na události z 9. října nebo kolem něj . Bylo to naposledy, kdy tato dvě významná planetární těla seděla vedle sebe. Události nyní mohou souviset s tím, co se stalo tehdy. Astrologie zasévá významná data do vašeho života a pomáhá tak naplnit vaši cestu na této zemi významem. Poslouchejte vesmír, vždy k vám mluví.
 • Vládnoucí planetou zatmění ve Střelci je Jupiter. Den po úplňku, 20. prosince Slunce a Jupiter se shodují v sextilním aspektu – Slunce ve Střelci, Jupiter ve Vodnáři. Toto je slibné spojení, protože Jupiter je spojen se svobodou, růstem a expanzí. Jupiter je také na mapě Midheaven of the Solstice (21. prosince ), což beru jako pozitivní faktor. V našem světě potřebujeme více energie Jupitera, méně saturnského omezení a strachu.
 • Zatmění bude viditelné především na dně Země. Bude ‚zatmělý‘, tj. skryt před většinou světa.

Co to pro vás znamená

Na osobní úrovni se podívejte, kam zatmění Slunce spadá ve vašem horoskopu narození, který dům a kterou oblast života spouští. Připadá zatmění do blízkosti nějakých konkrétních planet/úhlů? – použijte těsnou kouli, 1 stupeň na každou stranu. Zde je rychlý průvodce – přečtěte si své sluneční znamení a znamení ascendentu:

 • Střelec – osobní cíle, image a identita
 • Kozoroh – váš vnitřní svět, ústup a odevzdání
 • Vodnář – přátelé, skupiny a širší společnost
 • Ryby – kariéra a postavení, budoucí cesta
 • Beran – cestování, studium a vzdělávání
 • Býk – společné finance a sexualita
 • Blíženci – láska a vztahy, smlouvy
 • Rakovina – práce a zdraví, služby druhým
 • Leo – narození, tj. děti, romantika, kreativní projekty
 • Panna – domov a rodina
 • Váhy  – komunita, sourozenci, komunikace
 • Štír – peníze a majetek, vlastní hodnota

Týdenní horoskopy

Pokud byste chtěli dostávat týdenní horoskopy, abyste věděli, co se kdy děje a co to pro vás znamená, můžete se připojit k mé předplatné službě zde:Týdenní horoskopy


Střelec
 1. Střelec únor 2017

 2. Střelec leden 2019

 3. Střelec červen 2020

 4. Střelec listopad 2021

 5. Horoskop Střelec prosinec 2021

 6. Surfování Zatmění Slunce V Rybách

 7. Zatmění Slunce ve Vodnáři – Já. My

 8. Předpověď zatmění Slunce na dnešní noc