DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Blíženci

Full Moon Gemini:Lose Yourself

Full Moon Gemini:Lose Yourself

Úplněk [11 Gemini 40] – 3. prosince 2017 (15:47 GMT)

Je to víkend za úplňku, který je tajemný, magický a občas složitý a matoucí. Když se však podíváme na celou tu velkou astrologii, která se odehrává, mám pocit, jako by nastal správný čas ztratit se, v dobrém slova smyslu.

Musím se přiznat, že se dnes cítím šíleně šťastný, i když to částečně pramení z toho, že jsem letos na podzim dokončil další velký spisovatelský projekt. E-kniha Horoskop 2018 je konečně kompletní – hurá! – a na více než 170 stranách to byl zábavný, ale mamutí spisovatelský projekt.

Elektronická kniha je k dispozici za diskontní sazbu 10 GBP do půlnoci 3. prosince, takže nebude dlouho trvat. Pokud chcete začít plánovat dopředu, eBook obsahuje komplexní horoskopy a veškerou fascinující astrologii na rok 2018. Kliknutím na odkaz výše si objednejte výtisk ještě dnes.

Jupiter trigon Neptun – 3. prosince

Tento víkend vyvrcholí jeden hlavní planetární aspekt, který bude i nadále dominovat v průběhu nadcházejícího roku, až do srpna 2018. Toto je ohromující spojení mezi Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách, bohy oblohy a moře, a toto je bezmezné a sentimentální spojení. kombinace.

Štír a Ryby jsou vodní znamení a Jupiter a Neptun jsou společně charitativní a altruističtí. Co dáváte, dostanete na oplátku s tímto párováním. Vodní znamení vládnou říši emocí, pocitů, které se starají o druhé a instinktivně vás vedou ve vašem životě.

Tato kombinace je ideální pro denní snění, vizualizaci a hledání inspirace prostřednictvím hudby, filmu a společných podniků. Můžete se cítit nadšení z nadcházejících oslav nebo prázdnin, nebo možná sníte o plánech či cílech na příští rok. Ponořte se do objetí Jupitera a Neptuna a budete mít pocit, že je možné cokoliv. To evokuje, kam v životě uniknete, vaše velké sny a duchovní touhy, stejně jako sentimentální asociace s Vánocemi a tímto jedinečným obdobím roku.

Úplněk Blíženců – 3. prosince

Tento víkendový úplněk také zdůrazňuje větší obraz, protože protíná osu zvěrokruhu Blíženci/Střelec. Tato dvě hvězdná znamení podporují učení a vzdělávání, zvědavost a zkoumání. Tento víkend si zapište své nápady nebo se setkejte s lidmi, se kterými si rádi povídáte o životě, vesmíru a vůbec.

Úplněk je čas vyhřívat se ve svých úspěších a žasnout nad zázraky života. Soustřeďte se na to, za co jste vděční a kde v životě můžete v následujících dvou týdnech začít zpomalovat nebo brát věci s nadhledem. Toto je ideální způsob, jak být v souladu s ubývající fází Měsíce, jak se zmenšuje, až úplně zmizí na noční obloze, připraven na další fázi novoluní 18. prosince .

Pro mnoho lidí to bude pravděpodobně rušné a společenské období roku, kdy se chystají na svátky a období prázdnin. Pokud dokážete udržet hladinu stresu na nízké úrovni a užívat si cokoliv, co na sebe vezmete, uděláte dobře. Připomeňte si hlubší poselství Vánoc a období svátků a symbolický význam uzavření jednoho roku a začátku nového roku. Odpuštění je důležitou fází připravenosti na nový začátek.

Retrográdní rtuť – 3. až 23. prosince

Navíc komunikační planeta Merkur se tento víkend změní na retrográdní. Merkur vládne úplňku v Blížencích a ve Střelci jde pomalu, takže Merkur hraje nedílnou roli. To je další znamení, abyste méně spěchali a více zpomalili. Můžete se pokusit nabíjet celý život s plným náklonem, ale to by nebylo vhodné.

Celá planetární atmosféra astrologie tohoto víkendu spočívá ve vytvoření prostoru ve vašem životě, abyste se mohli spojit s tím, co je ve vašem životě hodnotné a užitečné. V nadcházejících týdnech se zabývejte tím, co je důležité, nikoli naléhavým, a udržujte své plány flexibilní.

Téma kapitulace je evokováno duem Jupiter-Neptun, takže se snažte plynout životem, spíše než běžet proti proudu nebo útočit špatným směrem. Není pochyb o tom, že na cestě dojde k několika zvratům, přičemž svou roli sehraje i podvodník Mercury, a to je také další náznak, že byste se měli zaměřit na detaily života, na malé věci.

Zkontrolujte uspořádání, udržujte své plány realistické a pamatujte, že láska, péče a pozornost stojí mnohem víc než vyhazování peněz nebo přehnaná vznešenost na slavnostech. Dělejte věci po svém a nepodléhejte povinnostem nebo společenským konvencím. Retrográdní rtuť je ideální pro osvojení si alternativní perspektivy a pohledu na situaci obráceně, zády k sobě a myšlení mimo rámec.

All Things Hygge

Tento víkend více než cokoli jiného sledujte, kam vás zavedou vaše emoce a vášeň. Osobně se těším, až budu dělat plány na příštích pár týdnů, seřazovat speciální lahůdky, jít do kina a sdílet sklenku vína s přáteli. Cítím také volání po dobrovolnictví nebo pomoci druhým v tomto zvláštním ročním období, které je součástí atmosféry Jupiter-Neptun.

Full Moon Gemini:Lose Yourself

Požehnání úplňku, drazí.

Ať si užíváte chvíle Hygge, pohody a blaženosti.

Užijte si bezmeznou povahu astrologie tohoto víkendu. Pokud vás Merkur podrazí, zachovejte smysl pro humor, oprašte se a vydejte se znovu. Když Merkur jede pomalu, je moudré si užít cestu, než se starat o dosažení cíle.


Blíženci
  1. Superměsíc a úplněk 2021 – počasí v Blížencích!

  2. Full Moon Gemini:Lose Yourself

  3. Full Moon Gemini:Mnoho hlasů

  4. Full Moon Gemini:Crossed Wires

  5. Úplněk Blíženci:Protichůdné pohledy

  6. Měsíční hvězdy Gemini srpen 2012

  7. Blíženci březen 2017

  8. Blíženci květen 2020