DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Jupiter vstupuje do Štíra:Hlubinné potápění

Jupiter vstupuje do Štíra:Hlubinné potápění

Velká planeta Jupiter je dnes v pohybu, 10. října 2017 když za sebou zanechává vzdušné znamení Váhy a vstupuje do vodního znamení Štíra, kde zůstává do 8. listopadu 2018 .

Jupiter vstoupil do Vah v září 2016 a sliboval hodně, protože Váhy jsou znamením rovnosti, rovnováhy, vztahů, stylu a krásy. Jupiter se však také musel setkat s dvojicí vnějších planet, Uranem a Plutem, a pokud vůbec něco, zdá se, že to byl rok nerovnováhy a střetů spíše než harmonie.

Jupiter vstupuje do Štíra

Jupiterův přechod do nového znamení je vždy velký problém, protože Jupiter je nejlepší planeta v astrologii, tj. je spojena s příležitostmi, štěstím, expanzí a růstem.

Štír je znamením, které vládne všem tabuizovaným věcem, temným stránkám života, jako je sex, velké peníze, smrt a znovuzrození. Je to znamení, které je nejvíce spojeno se silou, psychikou a sebetransformací.

Bude to pozitivní tranzit pro Jupiter, když se ponoří hluboko do vod Štíra? Pojďme to prozkoumat.

Za prvé, Jupiter rozšiřuje to, čeho se dotkne. Jupiter má navíc ochranný vliv a je spojen s radostí prostřednictvím slova „žoviální“, tj. odvozeného od boha Jova, druhého Jupiterova jména.

Za druhé, Štír se často dostává do špatného tisku, protože představuje tabuizovaná témata a všechny skryté věci. Štír je znamením pevné (režimové) vody (prvku) a dokonce i fráze „hluboká voda“ má konotace dostat se do problémů. Štír je však znamením transformace a regenerace. Jako Štír doufám, že tento tranzit bude silný.

Jupiter vstupuje do Štíra:Hlubinné potápění

The Joy Of Sex, vydané v roce 1972, byla klasika. Možná to bylo napsáno, když byl Jupiter ve Štíru (prosinec 1969 – leden 1971)

Tento týden jsem například na Facebook zveřejnil článek, v němž se uvádí, že příští rok budou nejpozitivnější sexuálně pozitivní Oscary všech dob, protože téma všech předních kandidátů je sex. Poslední řádek v článku byl nejvýmluvnější, protože v případě zmíněných filmů říkal, že „samotný sex je zdrojem pohodlí, radosti a síly“.

Slova pohodlí, radost a síla lze připsat pozitivní povaze Jupitera a Jupiterův přesun do Štíra může být inspirativní, odhalující a neuvěřitelně vášnivý.

Tento dnešní článek již zdůrazňuje, že existuje potenciál užít si témata Štíra a plně je přijmout.

Opravdu záleží na tom, zda se bojíte ponořit se do temnoty, nebo zda jste ochotni jít hluboko, abyste objevili, jaké skryté zákoutí se mohou skrývat pod povrchem života.

Jupiterské konjunkce

Poznamenejte si následující data, která by vám mohla pomoci odhalit více o tom, co pro vás tento přechod Jupiterem znamená. Toto jsou data, kdy se Jupiter spojuje s osobními rychleji se pohybujícími planetami. Jsou to:

 • 18. října 2017: Merkur (komunikace/mysl) v konjunkci s Jupiterem (1 stupeň Štíra)
 • 26. října 2017: Slunce (sebe/vitalita) v konjunkci s Jupiterem (3 stupně Štíra)
 • 13. listopadu 2017: Venuše (láska/peníze) v konjunkci s Jupiterem (7 stupňů Štíra)
 • 7. ledna 2018: Mars (akce/vášeň) v konjunkci s Jupiterem (18 stupňů Štíra)

Konjunkce osobních planet s Jupiterem se konají obvykle jednou ročně a zvláště konjunkce Slunce/Jupiter je často považována za jedno z nejšťastnějších dat v roce. Přinesou vám Jupiterovu odměnu?

Aspekty Jupiteru

Kromě toho má Jupiter ve Štíru v roce 2017/2018 pouze pozitivní planetární aspekty k vnějším planetám, což je velmi odlišné od loňského tranzitu, kdy byl Jupiter ve Vahách. Zde jsou tato data pro vás:

 • Jupiter trigon Neptun:3. prosince 2017 – 25. května 2018 – 19. srpna 2018
 • Jupiter sextile Pluto:16. ledna 2018 – 14. dubna 2018 – 12. září 2018

Jupiter/Neptun

Jupiter a Neptun společně signalizují návrat do emocionální sféry, protože se tyto dvě velké planety spojují ve vodních znameních, Štíra a Ryb. V nejlepším případě je to bezmezný soucit a hluboká úroveň péče, laskavosti a dobré vůle. Charitativní aktivity a akce zaměřené na získávání finančních prostředků by mohly mít velký rozmach.

Ponořte se do hlubokého moře a ztraťte se v říši představ. Použijte tento božský planetární vliv k napojení na svůj tvůrčí zdroj prostřednictvím umění, poezie, hudby, hry a svého duchovního zdroje prostřednictvím modlitby, meditace, spojení. Zaplavte si v oceánu života a udělejte místo pro všechny.

Jupiter/Pluto

Pluto je spoluvládcem Štíra, takže když se Jupiter a Pluto sejdou, je to dvojnásobná dávka energie Štíra. V nejlepším případě má tato kombinace potenciál být transformační a změnit životy. Štír je znamením regenerace, takže očekávejte nový vývoj v recyklaci a přeměně toho, co je staré, na něco nového.

Peníze jsou Štírovou doménou a Jupiter a Pluto společně znamenají skryté bohatství. To může upozornit na problémy kolem peněz a světového bohatství. Zda to podporuje rozdělování bohatství nebo hromadění bohatství pro osobní zisk, se teprve uvidí.

Psychologii, terapii, léčení a psychické dovednosti ovládá Štír a jeho spojení s podvědomím a Jupiterem a Plutem společně rozšíří tyto oblasti života.

To, jak se používá síla, je klíčem k pochopení Štíra. Můžete se vydat na cestu do podsvětí za transformačními účely nebo vás může svést zkaženost a temnota v životě.

Jupiter ve Štíru 

Zde jsou data posledních čtyř přechodů Jupitera ve Štíru. Vzpomeňte si, co vám tato léta přinesla a na jaké problémy se upozornilo. K přechodu Jupitera ve Štíru dochází přibližně jednou za 12 let:

 • Říjen 2005 – listopad 2006
 • Listopad 1993 – prosinec 1994
 • listopad 1981 – prosinec 1982
 • Prosinec 1969 – leden 1971

Co to pro vás bude znamenat?

Nakonec, co to pro vás bude znamenat? Zde je rychlý průvodce přechodem Jupitera přes Štíra pro každé z 12 hvězdných znamení:

Štír: Jupiter je ve vašem 1. domě, který ovládá vaše fyzické tělo, vaše osobní cíle a ambice. Pozornost je na vás, když je Jupiter ve Štíru, což vám dává dobrý pocit a zdvojnásobuje vaše štěstí. Přijměte nové zážitky, buďte dobrodružní a řekněte životu Ano.

Střelec: Jupiter je ve vašem 12. domě vládnoucí ústup a klidné časy. Ideální čas rozvinout svou duchovní stránku, naslouchat svému vnitřnímu hlasu, naučit se meditaci, jógu nebo jít na ústraní. Nechte vnitřní cestu začít.

Kozoroh: Jupiter ve vašem 11. domě vládne přátelům, skupinám, společenským aktivitám a zájmům. Ideální čas spojit se se starými i novými přáteli, zapojit se do klubu, společnosti nebo komunitního projektu, přispět svým dílem pro humanitární, environmentální, politickou nebo sociální věc.

Vodnář: Jupiter ve vašem 10. domě vládne vaší kariéře, povolání, postavení a tomu, kam v životě směřujete. Ideální čas změnit kariéru, požádat o výplatu nebo jít na povýšení, vzít si volno, pracovat v zahraničí, získat novou kvalifikaci a jít si za svým životním snem.

Ryby: Jupiter ve vašem 9. domě vládne cestování, studiu, filozofii a spiritualitě. Ideální čas rozšířit si obzory a zapamatovat si, že život je cesta a ne cíl. Rezervujte si dovolenou na celý život, emigrujte, přihlaste se na kurz, který vám změní život, buďte otevření a prozkoumejte život do hloubky.

Beran: Jupiter ve vašem 8. domě vládne společným financím, sexualitě a všemu, co je skryté nebo tabu. Ideální čas modlit se za to, co v životě nejvíce potřebujete, získat dědictví, zlepšit své finanční portfolio, prozkoumat svou sexualitu, přijmout celibát, sdílet zdroje a sdružovat finance.

Býk: Jupiter je ve vašem 7. domě a vládne vašim vztahům 1 ku 1. Ideální čas na to, abyste se zamilovali, požádali o ruku nebo byli požádáni o ruku, zahráli si na poli a stali se superstar na seznamování, opustili lásku, která vás omezuje, zaměstnali osobního trenéra, životního kouče nebo našli ideálního obchodního partnera.

Blíženci: Jupiter ve vašem 6. domě vládne práci, vaší rutině, službě a vašemu zdraví. Ideální čas změnit 9-to-5, abyste si uvolnili čas, požádali o práci, přidali se k dobrovolnické agentuře, zlepšili své zdraví a kondici, vychutnali si pomalý život.

Rakovina: Jupiter ve vašem 5. domě vládne dětem, vaší kreativitě, zábavě, milostným vztahům a zábavě. Ideální čas porodit, otěhotnět, pracovat s dětmi, napsat své mistrovské dílo, prozkoumat svou kreativitu, mít poměr, stát se společenskou osobností, koupit si lístky na hudební festival.

Lev: Jupiter je ve vašem 4. domě a vládne vašemu domovu, rodině, vaší minulosti a odkud pocházíte. Ideální čas přestěhovat se domů, rozšířit místo, kde žijete, vydat se na cestu do své minulosti, oslavit s rodinou a najít svůj klan.

Panna: Jupiter ve vašem 3. domě vládne komunikaci, sourozencům, sousedům a vaší místní komunitě. Ideální čas na spuštění webových stránek, vyprávění příběhů, dovolené nebo oslavy s bratry, sestrami nebo lidmi, kteří žijí poblíž, zapojit se do systému sledování sousedství, aktualizovat způsob komunikace nebo dopravy.

Váhy: Jupiter ve vašem 2. domě vládne penězům, osobnímu majetku a tomu, čeho si v životě ceníte. Ideální čas vydělat více peněz, hrát si se svými investicemi, přemýšlet o tom, že „méně je více“ a zbavit se nepořádku ze svého majetku, ukázat svou charitativní nebo filantropickou stránku.

Neváhejte se vyjádřit níže, zvláště pokud během tohoto vstupu Jupitera do Štíra dojde k významným událostem – 10. října 2017 – a v datech, kdy se Jupiter spojuje s osobními planetami – viz výše.

Mezitím si jdu procvičit své potápění!


Štír
 1. Merkur vstupuje do Scorpio:Going In Deep

 2. Štír březen 2018

 3. Štír prosinec 2019

 4. Horoskop Štír květen 2022

 5. Venuše vstupuje do Štíra:Láska v podsvětí

 6. Jupiter vstupuje do Štíra

 7. Jupiter vstupuje do Štíra

 8. Jak sledovat Jupiter ve Štíru