DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Kompatibilita Scorpio a Scorpio zní jako katastrofa, která čeká, až se stane. Neobviňuji vás, že uvažujete tímto způsobem, protože většina lidí patřících k tomuto znamení může být opravdu děsivá.

Jen si představte Štírovu pomstychtivou a ovládající povahu a jejich agresivní rysy dvakrát.

Pravděpodobně budete předpokládat, že dva Štíři nemohli uspět za milion let. Jejich vztah by byl prostě toxický a někdy dokonce nebezpečný.

Ale je to opravdu pravda? Nebo jsou vlastně stvořeni jeden pro druhého?

No, nikdy to nemůžete vědět, pokud si nepřečtete tuto důkladnou studii o jejich kompatibilitě v lásce, sexu a přátelství.

Výhody vztahu Štíra a Štíra

Co dělá jejich svazek nerozbitný? Co z těchto dvou dělá jeden z nejmocnějších párů celého zvěrokruhu?

1. Závazek není problém

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Lidé patřící do tohoto znamení zvěrokruhu jsou velkými fanoušky odhodlání. Ve skutečnosti být věrný a zcela oddaný vztahu je pro ně nesmlouvavý.

Toto samozřejmě není léčba, kterou mohou získat ze všech ostatních znamení horoskopu.

Abych řekl pravdu, je to jeden z hlavních důvodů, proč ukončují svůj vztah – protože ostatní lidé neberou závazek tak vážně jako oni.

To je přesně první důvod, proč se tento milostný zápas Štíra a Štíra vyrábí v nebi. Pár Štírů nemá problémy se závazky a berou to velmi vážně.

Od chvíle, kdy se spolu zapletou, jsou 100% oddáni vztahu. Milovníci Štíra se soustředí jeden na druhého a jdou celou cestu dovnitř, aniž by zadržovali jakoukoli část sebe sama.

2. Vzájemné porozumění

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Jednou z věcí, které definují znamení Štíra, je silná intuice. Zdá se, že někdy přesně vědí, co se stane, i když pro svá tvrzení nemají žádný skutečný důkaz.

Jejich vnitřní pocity nepřicházejí samy. Vždy po něm následují silné důrazné dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch jejich romantických vztahů.

Tento osobnostní rys je důležitý, protože jim pomáhá vzájemně si plně porozumět. Štír vždy ví, co si jejich partner v tuto chvíli myslí nebo co cítí.

Takže místo toho, aby je soudili, dělají vše pro to, aby se na svět dívali z tohoto úhlu pohledu. Jak úžasné je mít přítele nebo přítelkyni, kteří vám mohou číst myšlenky, aniž byste museli říct jediné slovo?

No, takhle vypadá vztah dvojitého Štíra.

Nezapomínejme, že zde mluvíme o stejném znamení horoskopu. Mají podobné vlastnosti, takže se k sobě skutečně mají lépe než kdokoli jiný.

3. Emocionální spojení

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Konečně, znamení zvěrokruhu Štíra je emocionální a může být dokonce nazýváno citlivým. Vím, že mnoho lidí je nevidí jako nic jiného než nebezpečné a tajemné, ale věřte mi, tito lidé skrývají něžné srdce.

Proto není pro ně těžké vytvořit silné emocionální spojení, které jen stěží zmizí.

Opravdu se milují, ať se děje cokoliv, a ve většině případů se milují i ​​poté, co se rozejdou.

Emocionální intenzita je jednou z nejvýznamnějších věcí, která poznamenává tento milostný vztah. Jejich city od samého začátku jejich románku přesahují fyzickou přitažlivost, což je v dnešní době vzácné.

Tito dva se spojují na hlubší úrovni duše. Být spolu je jako vrátit se domů, a to je něco, co nikdo nemůže rozdělit.

Nevýhody vztahu Štíra a Štíra

Kde se tedy obvykle střetávají dva Štíři? Proč je tato astrologická kompatibilita skalní?

1. Kompromis je nemožný

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Býk je šampionem tvrdohlavosti, ale věřte mi, když vám řeknu, že Štír moc nezaostává. Lidé patřící do tohoto znamení horoskopu mají opravdu těžké přiznat, že se mýlí.

A nejen to:pro ně je kompromis jen nic neříkající slovo ve slovníku. Pokud se zeptáte Štíra, věci se udělají po svém nebo vůbec.

To je samozřejmě nemožné, jakmile se stanete součástí týmu. Co se ale stane, když máte dva lidi s podobným smýšlením, oba nejsou ochotni udělat kompromis?

Jednoduše řečeno, rozpoutá se peklo. Přes všechnu lásku, kterou sdílejí, nemůže vztah Štír a Štír za těchto podmínek fungovat.

Oba se odmítají setkat s druhou osobou na půli cesty. Drží se svých postojů a nevzdají se svého názoru, i kdyby na tom závisel jejich život.

Jediný pár Štírů, který má šanci uspět, je ten, který chápe, že vzájemné štěstí je vždy důležitější než to, kdo má pravdu a čí cesta bude následovat.

Ve skutečnosti je trik v tom, přijít na to včas; než milostný vztah dosáhne bodu, odkud není návratu.

2. Vztah lásky/nenávist

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

O emoční intenzitě v tomto vztahu jsme již mluvili. Když mluvíme o síle jejich lásky, je to všechno zábava a hry.

Problém však nastává, když se začnou nenávidět až do morku kostí – se stejnou silou, jakou se milovali.

Musím vám prozradit malé tajemství týkající se znamení zvěrokruhu Štíra. Jsou extrémně sebedestruktivní a jsou připraveni zůstat vedle člověka, kterého doslova nenávidí.

Koneckonců, víte, co se říká:Mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. Vztahy s dvojitým štírem jsou živým důkazem toho, že toto rčení je do značné míry pravdivé.

Tihle dva neustále přecházejí přes tu čáru. Jednoho dne se milují až na Měsíc a zpět. Ale hned další den se navzájem nenávidí se stejnou intenzitou.

Jedna věc je jistá:nikdo není nikdy lhostejný.

Tento vztah lásky a nenávisti zní jako opravdová horská dráha emocí. To vysvětluje, proč jsou dva Štíři navzájem tak propojeni.

Zpočátku je to pravděpodobně ten nejzajímavější vztah, do kterého se kdy zapojili. Všechna tato dramata a zmatek způsobují, že se oba Štíři cítí živější než kdy jindy.

Ale po chvíli to každého omrzí. Všechny hry s myslí vyčerpávají lidi mentálně i emocionálně, a to nikdy není dobré znamení.

3. Problémy s důvěrou a žárlivost

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Existuje další tajemství týkající se této astrologické kompatibility. Odmítají to přiznat, ale pravdou je, že Štír se potýká s mnoha nejistotami.

Ve skutečnosti odtud pocházejí všechny jejich problémy s důvěrou. Největší problém je, že oba partneři řeší stejný problém, takže si dokážete představit, jak to vypadá, když nikdo nikomu nevěří.

Štír je loajální až do morku kostí. Je to jedna z nejdůležitějších věcí, které u lidí hledají. Je smutné, že tento rys je obvykle obtížné najít u většiny lidí.

Takže ve chvíli, kdy potkají člověka, jako jsou oni, měl by to být okamžik, kdy Štír začne znovu dýchat. Konečně našli někoho, kdo má stejné hodnoty jako oni.

Nicméně Štír necítí žádnou úlevu. Stále svému partnerovi nevěří, i když vědí, jak jsou si podobní.

Problémy důvěry jsou vryty do osobnosti Štíra stejně jako žárlivost. Jsou to emoce, které nedokážou vymazat nebo dokonce ovládat, přestože se snaží sebevíc.

Proč je Štír tak žárlivý? No, je to také kvůli jejich nejistotě.

Hluboko uvnitř pochybují o své vlastní hodnotě a jsou přesvědčeni, že jejich SO najde někoho cennějšího.

Štír a Štír manželství

To je zajímavá unie. Jedna věc je, když se dva Štíři spojí a jednou v noci skončí v posteli. Ale strávit zbytek života spolu je mnohem vážnější záležitost.

Dobré stránky

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Dvojité Štír manželství může vyjít za jedné podmínky:pokud oba lidé nedbají na své ego, zvláště když jsou uprostřed diskuse.

Když k tomuto spojení dojde, obě strany mají pocit, že konečně našly svou spřízněnou duši a své zrcadlové já, což je jeden z nejlepších pocitů na světě.

Zcela se soustředí jeden na druhého a je to, jako by zbytek světa ani nemusel existovat, aby ti dva byli šťastní. Teprve když se vezmou, pustí toho druhého do sebe naplno.

To je, když si navzájem sdělují své nejhlubší obavy, nejčernější obavy a nejšílenější sny. To je, když kladou všechny těžké otázky.

Samozřejmě, že jejich manželství nemůže vzniknout, pokud nepřekonají hluboce zakořeněné problémy důvěry, se kterými během vztahu bojovali.

Tito dva se navzájem chrání a není nic, co by Štír nebyl připraven udělat pro svého manželského partnera. Jsou oddaní svému manželství a pouze svému manželství, takže nevěra je zřídkakdy problémem.

Nejlepší na jejich manželství a věc, která je odlišuje od všech ostatních, je skutečnost, že se jeden druhého nikdy nenudí. Uvíznout ve vyjetých kolejích? Štíři o tom nikdy neslyšeli!

Mohou být spolu roky, ale vzrušení a vášeň nikdy nezmizí.

Špatné stránky

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Ne všechno je slunce a růže poté, co tito dva řeknou svůj slib. Nezapomínejme, že Štíři vše silně cítí.

Milují se, ale mají také schopnost se navzájem nenávidět. V zásadě se snažím říct, že jejich hádky v manželství nejsou o nic lehčí.

Ve většině případů se drama ještě zhorší. To se může snadno změnit ve skutečný toxický vztah, pokud s tím něco neudělají včas.

Kromě toho jsem si jistý, že znáte páry, které se vzaly, rozvedly, znovu vzaly a tak dále. No, vsadím se, že většina z nich jsou Štíři.

To je to, co dělají. Udržují svůj vztah naživu tím, že dovolují, aby bouře přicházely a odcházely.
Je to zdravé? Určitě ne. Drží je to pohromadě? Zvláštním způsobem ano.

Štír a sexuální kompatibilita Štíra

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

I když jsou Štíři citliví a emocionální, jsou také docela smyslní. Vášeň a intimita jsou pro ně zásadní součástí každého vztahu, a to včetně sexu.

Jejich sexuální život je úžasný, přinejmenším. Je intenzivní, extrémní a inovativní.

Štíři jsou sexuální tvorové a nemohou dobře fungovat se zvěrokruhy, kteří se drží zpátky pod prostěradlem.

Potřebují někoho, kdo se plně věnuje jejich sexuálním aktivitám a kdo může dělat lepší práci než kolega Štír?

V podstatě není potřeba, aby si někdy okořeňovali svůj sexuální život, protože ten se v první řadě nikdy nenudí. Upadnout do vyjetých kolejí nebylo nikdy řešením, protože do ložnice vždy zavádějí nové věci.

Dva Štíři od sebe nemohou dát ruce pryč. Je to skoro, jako by se záměrně pohádali, jen aby si poté mohli dát make-up sex – takoví jsou blázni.

Ale i když je jejich sexuální touha extrémně vysoká, Štíři mají těžké spaní s někým, koho ve skutečnosti nemilují. Proto je jejich emocionální spojení předpokladem jejich sexuální kompatibility.

Kompatibilita Štíra a Štíra v přátelství

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Toto přátelství nevznikne přes noc kvůli problémům Štíra s důvěrou a tajemné stránce. Podívejte se na tento scénář:jeden Štír o sobě všechno skrývá a odmítá se otevřít, zatímco druhý nevěří ani slovu, které říkají.

Vypadá toto nastavení vůbec nadějně? Vsadím se, že ne.

Nicméně, pokud si dají čas, existuje šance, že zde vznikne silné přátelství.

Jakmile si uvědomí, že ten druhý je důvěryhodný a že je kolem něj v bezpečí, věci se změní k lepšímu.

Tehdy si oba Štíři sundají masky a pustí druhého dovnitř. Tehdy si oba uvědomí, že našli ve zločinu svého partnera, který je tu pro ně ve všem.

Mohou být dva Štíři dobří přátelé?

Na konci dne mohou dva Štíři vybudovat silné přátelství. Jsou to loajální a oddaní lidé a každý by jim přál nejlepšího přítele.
Ze začátku mohou být k sobě skeptičtí, ale jakmile kliknou, stanou se z nich BFF, které nic a nikdo nemůže oddělit.

Obecné vlastnosti Štíra

Sezóna Štíra: 22. října – 21. listopadu

Vládnoucí planeta: Pluto a Mars

Prvek: Vodní znamení

Modality: Pevný znak

Symbol: Scorpion

Osobnostní rysy Štíra

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Zjistili jste vše, co je třeba vědět o Scorpio a Scorpio kompatibilitě. Ale co vlastnosti a nedostatky tohoto znamení?

Pozitivní vlastnosti:

Vím, že se jich každý bojí, ale věřte mi, že pokud se pokusíte odhalit Štírovu osobnost, uvidíte, že mají mnoho skrytých vlastností.

• Loajální

• Oddaný

• Empatické dovednosti

• Statečný

• Odhodlaný

• Vášnivý

• Emocionální

Negativní rysy:

Přes všechny tyto vlastnosti musí jejich špatná pověst odněkud pocházet, že? Zde jsou jejich negativní rysy.

• Pomstychtivý

• Žárlivý

• Přivlastňovací

• Rozzlobený

• Ovládání

• Tvrdohlavý

• Tajemství

Štíři milují kompatibilitu s jinými znameními

Jedinečné znamení horoskopu, jako je toto, se nemůže shodovat s téměř nikým. Pojďme se podívat, kdo si zaslouží místo v jejich srdci.

Kompatibilní s:Ryby, Rak, Panna, Kozoroh, Býk

Není kompatibilní s :Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář

Jaká je nejlepší shoda Štíra?

Spřízněnou duší Štíra je jejich vodní znamení, Rak. Oba sdílejí většinu svých negativních vlastností a spoustu pozitivních vlastností, takže na konci dne si duo dokonale rozumí.

Oba jsou sentimentální a mají schopnost milovat intenzivněji než normální člověk. Jsou také žárliví, majetničtí a záští, takže se k sobě prakticky hodí.

Může žena Štíra chodit s mužem Štíra?

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

S ohledem na všechny výhody jejich vztahu mohou muž Štír a žena Štír rozhodně vybudovat pevný svazek .

Pokud zahrají své karty správně, mohou z nich být opravdová mocenská láska, která nejen randí, ale také spolu zůstane po celý život.

Brzy po setkání si oba uvědomí, že jsou si navzájem spřízněné duše. Netrvá dlouho a jejich intenzivní vášeň přeroste ve skutečnou lásku.

Nicméně jejich „šťastně až do smrti“ nebude možné, pokud nebudou tvrdě pracovat na věcech, které je odlišují.

Je Štír a Štír dobrý zápas?

Kompatibilita Štíra a Štíra v lásce a přátelství

Každý vidí, že tito dva jsou skutečným mocenským párem. Od začátku sdílejí tuto magnetickou chemii, vášeň je vždy přítomná a láska mezi nimi je nepopsatelná.

Ale nutí je to stříhat se jeden na druhého? Kompatibilita Scorpio a Scorpio může být diskutabilní navzdory všem intenzivním emocím mezi nimi.

Především je tu několik důležitých věcí, na kterých musí zapracovat, než dosáhnou šťastného konce. Koneckonců, mluvíme o dost komplikovaném zápase, takže nečekejte, že všechno půjde hladce.

Také je důležité dívat se přes něčí sluneční znamení. Nezapomínejme, že měsíční znamení je obvykle tím, které nejvíce ovlivňuje emoce člověka.


Štír
  1. Kompatibilita rakoviny a Štíra v lásce a přátelství

  2. Kompatibilita Panny a Panny v lásce a přátelství

  3. Kompatibilita lva a lva v lásce a přátelství

  4. Kompatibilita Kozoroha a Kozoroha v lásce a přátelství

  5. Kompatibilita rakoviny a rakoviny v lásce a přátelství

  6. Slučitelnost Ryb a Ryb v lásce a přátelství

  7. Kompatibilita Beran a Beran v lásce a přátelství

  8. Kompatibilita Býka a Býka v lásce a přátelství