DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Ryby

Ryby duben 2020

Ryby duben 2020

Merkur v Rybách

Planeta Talk Merkur je se začátkem dubna ve vašem hvězdném znamení Ryb, kde zůstává až do 11. Zde se Merkur 17. února obrátil retrográdně a Merkur je ve vašem hvězdném znamení od začátku února.

Začátkem dubna se tedy zaměříte na vás a váš osobní život, váš vnitřní hlas a vaši schopnost mluvit. Možná budete chtít zapsat své pocity, do deníku nebo sdílet své myšlenky a zkušenosti s ostatními.

Merkur se spojí s Neptunem, vaším spoluvládcem, 4. dne, což je dobré datum, kdy se můžete věnovat své představivosti a věnovat se oduševnělým činnostem a vyživovat svého ducha.

Dávejte pozor, abyste nebyli zaplaveni zprávami nebo informacemi. Mějte přehled o tom, kolik času trávíte na sociálních sítích, a buďte informováni.

Jako citlivé Ryby máte schopnost empatie a jste zranitelnější a emocionálnější než většina ostatních. Udržujte hranice, abyste byli v bezpečí a při smyslech.

Mars a Saturn

To je také klíčový rys pohybu Marsu přes Vodnáře a nejskrytější sektor vašeho horoskopu. Mars zde zůstává po celý duben a na začátku měsíce je blízko Saturnu.

Možná se budete chtít schovat nebo se možná potřebujete izolovat. Z této kombinace je cítit osamělost. I když se Mars od Saturnu odděluje od 11. nebo kolem 11., pak pro vás bude snazší začít si užívat samotu nebo samotu.

Najděte nové způsoby, jak se udržet aktivní a aktivní. Saturn je planeta strachu, která se může zmocnit začátkem dubna. Snažte se naučit se strategie, které vám pomohou udržet strach na uzdě.

Aquarius vládne technologii, takže se ujistěte, že svůj čas online využijete dobře. Oslovte ostatní, znovu se připojte, studujte nebo se naučte něco nového. Často, když jsou planety ve vašem předchozím hvězdném znamení a nejskrytějším sektoru vašeho horoskopu, máte prospěch z toho, že jdete duchovní cestou, najdete své náboženství nebo víru. Neobracejte obviňující povahu Marsu dovnitř a naučte se meditovat nebo umlčet svého vnitřního kritika.

Domov a rodina

Přesun Venuše do Blíženců 3. rozzáří váš domov a rodinný sektor. Venuše je planetou lásky a vztahů, umění a krásy a zůstává v Blížencích neobvykle dlouho až do 7. srpna. Je to proto, že Venuše se změní na retrográdní, tj. příští měsíc bude pomalu.

Prozatím to slibuje štěstí doma, pokud můžete zůstat flexibilní a zůstat ve spojení. Jste jedním z proměnlivých hvězdných znamení, takže se vám daří v rozmanitosti života.

Ujistěte se, že se dostanete na každodenní procházku, buďte v blízkosti lidí, kteří vám zvednou náladu, a odhodláte se naučit něco nového. Udržujte svou mysl a mozek živou. Možná si tento měsíc popovídáte se svou rodinou více než po nějakou dobu.

Jupiter Pluto Konjunkce

Lidé jsou pro vás důležití i kvůli konjunkci Jupiter-Pluto v Kozorohu dne 5. Toto hlavní duo vytvoří během roku 2020 další dva planetární aspekty, 30. června a 12. listopadu. Funguje jako pozadí vašeho roku, důležité téma a Kozoroh vládne vašemu přátelství a skupinovému sektoru.

Toto je pro vás důležité spojení, protože zahrnuje vaši vládnoucí planetu Jupiter, planetu příležitostí, růstu a expanze. Může pro vás být těžké být daleko od přátel nebo se nemůžete spojit se skupinami ve vašem životě normálním způsobem.

Přesto tyto dvě významné planety představují znovuzrození a obnovu, změnu a transformaci. Můžete být tím, kdo bude hrát vedoucí roli při sbližování lidí, ať už prostřednictvím technologie nebo ve vaší místní komunitě.

Sledujte také budoucnost, protože Kozoroh vládne naději a přáním ve vašem horoskopu. Stanovte si nějaké nové cíle na konec roku a do roku 2021. Najděte způsoby, jak zůstat pozitivní a jít dál.

Býk a komunikace

To je také rys pohybu Uranu přes Býk, klíčový tranzit ve vašem horoskopu. Býk vládne vašemu komunikačnímu sektoru, vašemu sousedství, sourozencům a místní komunitě. Uran je technologická planeta, další kývnutí k tomu, aby vaše komunikace byla online.

Býk vládne studiu a vzdělávání, takže volte změny, aktualizujte své dovednosti a využijte svůj čas na maximum. Buďte však opatrní kolem 7., kdy dojde ke střetu Marsu a Uranu. Toto není nejlepší datum, kdy se zapojit do debaty nebo velké konverzace, protože to působí nestále a konfrontačně. Držte na uzdě své emoce a vyhýbejte se každému, kdo je naštvaný nebo rozpoutaný.

Později v měsíci Slunce vstoupí do Býka 19. dne následovaného Merkurem 27. Navíc je zde novoluní 23., symbol nových začátků. Ideální rande, kde se naučit něco nového nebo vzít skupinu online.

Během tohoto období budete plní nápadů a musíte některé z nich iniciovat, i když ostatní lidé nesouhlasí. Tento měsíc nemusí být nejlepším měsícem pro naslouchání svým přátelům, zejména 14./15. a 25./26. Místo toho si důvěřujte a dělejte to, co uznáte za vhodné. Život se ke konci tohoto měsíce rychle mění.

Na penězích záleží

A konečně, peníze jsou důležité zejména během úplňku protínajícího osu Beran/Libra 8. Toto je finanční osa vašeho horoskopu. Slunce máte v Beranu do 19. a od 11. do 27. zde mluvíte o planetě Merkur.

Při úplňku nebo kolem něj udělejte důležité rozhodnutí ohledně peněz. Udržujte komunikační linky otevřené a udržujte si přehled o novém vývoji. Nespoléhejte příliš na ostatní, pokud jde o peníze. Hvězdy naznačují, že je to na vás a vy jste ten, kdo má schopnost uvést věci do pohybu.

Pokud potřebujete podporu nebo chcete poradit, vyberte si víkendy pro rodinnou nebo přátelskou konferenci nebo online setkání, zejména 11. a 18./19., kdy je pomoc a zábava v plném rozsahu.

Týdenní astrologie

Pokud byste chtěli dostávat týdenní astrologii a horoskopy, abyste věděli, jak pracovat se svou astrologií a najít jistotu v těchto náročných časech, můžete se připojit k mé předplacené službě Sally’s Stars zde:Týdně.


Ryby
  1. Ryby srpen 2019

  2. Ryby listopad 2019

  3. Ryby leden 2020

  4. Ryby únor 2020

  5. Ryby duben 2020

  6. Ryby březen 2020

  7. Ryby květen 2020

  8. Ryby červen 2020