DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Váhy

Váhy únor 2019

Váhy únor 2019 Váhy (23. září – 23. října)

Vaše vládnoucí planeta, Venuše, vstoupí 3. do Kozoroha, kde zůstane až do konce února. Kozoroh vládne vašemu domácímu a rodinnému sektoru, vaší minulosti a odkud pocházíte. V tomto sektoru vašeho horoskopu bylo za posledních pár měsíců, ne-li let, hodně aktivit a nebylo to vždy snadné.

Mít Venuši ve stejném sektoru vašeho horoskopu vám tedy připadá stabilizující nebo vám alespoň pomůže přijmout vaši současnou situaci. Když jsou planety v rozumném Kozorohu, vždy existuje téma povinnosti a odpovědnosti.

Tento měsíc jsou klíčová data 18. a 23., kdy Venuše narazí na Saturn a Pluto. Toto je čas stanovit nová pravidla nebo udržet pevné hranice v oblasti domova a rodinných záležitostí.

Možná se chystáte postarat se o člena rodiny, ať už mladšího nebo staršího, nebo jste možná rozhodnuti vyřešit domácí situaci, která není ideální. Je to určitě pozitivní měsíc k posílení vašich základů a návratu na správnou stranu rodiny. Buď to, nebo si uvědomte, kde jsou vaše hranice, a nechte složitý vztah jít.

Pro lidi je důležité, abyste byli Sluneční Váhy a tento měsíc obzvlášť. Aktuálně máte planetu vášně, Mars, v Beranu a váš vztahový sektor, kde zůstává až do 14.

Mars se na Nový rok přestěhoval do Berana a je to rychlá a zběsilá energie. Protože Mars je vaší partnerskou planetou, může to být spíše o vaší druhé polovině než o vás. Mohli jste se bezhlavě zamilovat nebo se přistihnout, že vás sviští, když jste na oběžné dráze někoho jiného.

Tento měsíc má Mars dva hlavní planetární aspekty, které by mohly být odhalující. Za prvé, Mars v Beranu se střetne s Plutem v Kozorohu na základně vašeho horoskopu 2. Dávejte si pozor, abyste se těsně před tímto datem nepohádali s někým ve svém životě.

Všimněte si, že k tomu dochází den předtím, než se vaše planeta Venuše přesune do Kozoroha. To tedy potvrzuje, že Venuše v Kozorohu může být o usmíření po pádu. Snažte se nebýt příliš dramatický na nebo kolem 2. a udělejte, co můžete, abyste uklidnili někoho blízkého, pokud se vymkne kontrole.

Mars pokračuje ve své cestě přes Berana a 13. dne se Mars spojí s nepředvídatelným a spontánním Uranem. Tyto dvě planety byly zapleteny do dlouhého milostného vztahu, ale jejich partnerství se chýlí ke konci.

Mars opustí Berana 14. a vstoupí do zemského znamení Býka, po němž následuje přesun Uranu do Býka 6. března. Uran se nevrátí do vašeho sektoru vztahů za dalších 84 let. To by pro vás mohla být dobrá zpráva, pokud byly osobní vztahy nebo obchodní partnerství za posledních osm let nestabilní a nepředvídatelné.

Mars se určitě chystá s třeskem, takže očekávejte neočekávané. Opět se zdá, že to souvisí s někým jiným ve vašem životě, možná s někým, kdo se chová špatně nebo kdo není v pořádku. Je to impulzivní planetární kombinace a umožňuje náhlé pohyby. Problém je v tom, že po setkání s Marsem a Uranem není cesty zpět. Je zapnuto – nebo vypnuto.

To jistě přidá dramatický prvek, zejména pokud jde o blízké vztahy. Nicméně planeta Merkur a Slunce jsou ve Vodnáři a ve vašem romantickém sektoru až do 10. respektive 18. Proto by to mohlo být o nové lásce nebo o někom, koho potkáte, kdo by rád skočil do nového vztahu s gay opuštěním.

Novoluní 4. rozsvítí váš romantický sektor a Mars v Beranu se spojí s Merkurem 8. Celkově vzato se odehrává nějaká zábavná a hravá astrologie. To může rozjasnit vaše vztahy, ale může se také shodovat s výjimečně společenskými týdny. Ve skutečnosti je to dobrý čas na to, abyste si připravili zábavu nebo se naučili nové dovednosti nebo koníčky.

Pokud jste typičtí pro své hvězdné znamení, jste společenské zvíře. Toto je jedno období roku, kdy můžete dělat rychlý pokrok a užívat si, když jste venku.

Pracovní a finanční záležitosti nabírají ve druhé polovině února na obrátkách. I když v těchto oblastech je pomalejší a jemnější atmosféra. Právě ve vašich vztazích je život rychlý a vzrušující.

Komunikační planeta Merkur vstupuje 10. do Ryb a do vašeho pracovního a zdravotního sektoru a 18. do Slunce. Navíc Mars vstupuje 14. dne do zemského znamení Býka a vašeho společného finančního sektoru, kde zůstane do konce března.

V těchto oblastech vašeho života můžete dosahovat stálého pokroku, ať už hledáte práci nebo hledáte zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Finanční jistota přináší také emocionální jistotu, takže zvažte, jak nebo kde si můžete po 14. vylepšit své finance.

Úplněk 19. září zvýrazňuje osu zvěrokruhu Panna/Ryby. Je to vhodná doba, kdy se můžete postarat o sebe i o ostatní. Existuje téma služby, které vyhovuje soucitné stránce vaší povahy, ať už se rozhodnete pro dobrovolnictví, nebo poskytujete podporu a rady jinými způsoby.

Druhá polovina února je vhodná doba na stabilizaci lodi jak pracovně, tak i finančně. Nečekejte do příštího měsíce, kdy bude Merkur retrográdní od 5. do 28. dne.

Konečně, Valentýn, 14., je celý o druhé osobě. Pokud máte zažít romantické setkání, je to v rukou vašeho partnera nebo nového plamene.


Váhy
  1. Váhy prosinec 2019

  2. Váhy listopad 2019

  3. Váhy říjen 2019

  4. Váhy září 2019

  5. Váhy srpen 2019

  6. Váhy červenec 2019

  7. Váhy červen 2019

  8. Váhy květen 2019