DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Čas, předpověď a sny

Čas, předpověď a sny

Od naší živé akce v Hobartu v Austrálii – po globální setkání Zoom a YouTube od Texasu po Londýn – jsem tu s Jane Teresou Anderson, Tarou Buffington a doktorkou Marií Kempinskou, abychom se podívali na vaše otázky o předpovídání budoucnosti. Připojte se k nám zdarma na Meetups – stačí vyhledat naši Astrologii a Tarot.

Podívejte se na premiéru YouTube

Podívejte se na premiéru YouTube zde. Půjdu do předpovědí viru COVID-19, které se naplnily; teorie reality paralelního vesmíru; Předpovědi Williama Lillyho Great Fire of London – a další.

Čas, předpověď a sny Před tarotem

Brzy se objeví upravená relace Zoom. V after-show Zoom jsme hovořili o The Before Tarot a proč přezkoumávat minulost; přepsat jej a „přetočit“ film vašeho života může být tak užitečné. Hodně mluvíme o používání Tarotu pro budoucnost, ale podle Dr. Freda Alana Wolfa, který je také známý jako Dr. Quantum – přepracování vaší paměti na minulost může skutečně pomoci posunout věci ve vašem životě kupředu. Před tarotem je mocný způsob, jak toho dosáhnout. V Zoomu jsem nakreslil kartu pro vaše znamení zvěrokruhu, abyste mohli ‚přeobsadit minulost‘ a podívat se na důležitou událost z jiného úhlu. Mluvili jsme také o technice známé jako Space Clearing, kterou jsem před několika lety poprvé viděl v akci s Karen Kingston, autorkou prodávanou přes milion. Za chvíli o tom budu mluvit více. Pokud však máte zájem o přeobsazení minulosti, zvažte Tarot předtím. Všechny karty, které jsem pro vás použil, můžete vidět v Zoomu zde.

Psychická Tara Buffington

Můžete být tarotovým profesionálem nebo úplným začátečníkem a přesto zjistit vše, co potřebujete vědět, pohledem na vědu – a čas samotný – i na práci nadaných profesionálů. Na premiéře filmu Čas, předpověď a sny na YouTube se představila americká psycholožka a expertka na tarot Tara Buffington bude odpovídat na vaše otázky, živě, pomocí výkladu tarotu s jednou kartou. Její kanál na YouTube je Hidden Lotus Tarot.

Čas, předpověď a sny

Jane Teresa Anderson na Dreams

Jane Teresa Anderson je analytička snů, mentorka a autorka jedné z mých oblíbených knih o předpovědích, The Shape of Things to Come (Náhodný dům). Její výzkum psychiky, médií a jejích vlastních prediktivních snů v této knize je podpořen jejím vědeckým zázemím. Všichni jsme slyšeli o synchronicitě a snech, ale jak to ve skutečnosti funguje?

Dream It:Udělejte to

Můžete také znát Jane Teresu Anderson z The Dream Handbook (Hachette), Spěte na to a Dream It:Udělej to (HarperCollins) a Alchymie snů (Hachette).

Je vysněnou koučkou a mentorkou pro osobní klienty po celém světě a také pravidelným hostem v televizi. Je naším speciálním hostem premiéry na YouTube, události Zoom a živého workshopu v Tasmánii – Time, Prediction and Dreams.

Čas, předpověď a sny

Dr. Maria Kempinska MBE

Synchronicita! Když pracujete s časem, sny, astrologií a tarotem – musíte vědět o myšlenkách Carla Junga, který dal světu pevný vědecký základ pro astrologii a tarot. Dr. Maria Kempinska studovala Junga a ví, jak usnadnit práci s jeho nápady ve vašem životě.

Čas, předpověď a sny

Dr. Maria Kempinska MBE začala svou práci jako přední britská podnikatelka v komediálních klubech a zahájila kariéru Stephena Fryho, Hugha Laurieho, Grahama Nortona a Eddieho Izzarda . Poté se Maria stala akademičkou a získala magisterský titul v psychoterapii a léčení, inspirovaném dílem Carla Junga. Její PhD je v psychoanalýze.

Jako náš speciální host na následné akci Zoom pro Time, Prediction and Dreams , Maria bude hovořit o hledání své životní cesty pomocí práce Carla Junga se synchronicitou.

Čas, předpověď a sny – témata

Toto jsou některá z témat, která budu zkoumat s Jane Teresou Anderson a Dr. Marií Kempinskou pro Čas, předpověď a sny.

Čas, předpověď a sny Nic není skutečné, dokud se nepodíváte – věda o kvantech

Nemůžete předpovídat budoucnost pomocí astrologie, snů nebo tarotu, dokud nepřijmete, že nic není skutečné – dokud se nepodíváte. Přijetí toho, že realita se ve skutečnosti skládá z nekonečných různých realit, vám pomůže rozšířit vaši mysl a důvěřovat skutečnosti, že děláte něco tak úžasného, ​​jako je vidění budoucnosti dříve, než se to stane. To je kvantum. Když si uvědomíte, že tam, kde je to možné, ve skutečnosti existuje skutečný svět nebo vesmír, můžete se uvolnit do podrobnějších a konkrétnějších předpovědí.

Věda předpovědi

"Kvantová mechanika říká, že nic není skutečné a že nemůžeme říci nic o tom, co se děje, když se na ně nedíváme." Jak řekl John Lennon:„Nic není skutečné.“

Experimenty Alaina Aspecta na univerzitě v Paříži-Jih v roce 1982 prokázaly, že svět nemá žádnou základní realitu. (John Gribbin, In Search of Schrodinger's Cat , Černá labuť 1991). To, co věda zjistila, je jednoduché. Všechno je všude, neustále, ve všech možných kombinacích – dokud se nepodíváte. Dokud to nezměříte. Dokud se nerozhodnete nahlédnout. Pak skončíte s tím, co získáte. Je to věda, ale je to podobné, jako když zamícháte balíček Tarotu nebo otevřete Ephemeris nebo kliknete myší a vytvoříte astrologickou tabulku Solar Fire. hledáte. Ale dokud se nepodíváte, nic vám nezapadne. To je základ kvantové mechaniky. Ano, vím, že je to zvláštní. Ale předpovídat budoucnost je zvláštní. To však neznamená, že byste to neměli dělat!

Změna minulosti – čištění vesmíru

Vyčištění prostoru je termín Karen Kingston pro techniku, kterou vytvořila k odstranění nepořádku a restartu vašeho života. Metodu vyvinula při práci na knize o Feng Shui. Před několika lety jsem potkal Karen a navštívili jsme kanceláře časopisu Elle, aby mohla na místě sdělit svou diagnózu.

Čas, předpověď a sny Faktem je, že žijete se svou minulostí. V době pandemie jsme více doma, takže více nahlížejte do našich úložných boxů, kufrů, zapomenutých zásuvek a skříní. To, co kolem sebe každý den vidíte, vám posílá podprahovou zprávu. Pokud tuto zprávu nechcete nebo vás mate – zbavte se toho. Rychlý způsob, jak to udělat, je rychle projít jednu místnost po druhé nebo dokonce jednu skříň a držet předměty v ruce nebo je rychle koukat.

Zůstává vaše energie na úrovni, stoupá nebo klesá? Toto je přístup, který jsem vyvinul s Jelenou Glisic a Anthea Paul v naší knize Bohyně 21. století před dávnými časy. Neztrácejte příliš dlouho a nepřemýšlejte o svém prostoru. Stačí vše naskládat do velkého pytle na odpadky a zaparkovat na bezpečném místě. Nechte to několik měsíců. Pokud tam něco potřebujete, vrátíte se k tomu. Pokud jste ji po několika měsících nevytáhli z tašky, dejte ji do charitativního obchodu, prodejte nebo recyklujte. Úpravou bytu nebo domu nebo dokonce úpravou počítače, telefonu nebo kabelky aktualizujete sami sebe. Odstraňujete zprávy o vaší minulosti, které nechcete, nemilujete nebo nepotřebujete.

Realitu ovlivňujete jejím měřením

Pokud nic není skutečné, dokud se nepodíváte (dokud to neposoudíte nebo nezměříte, což dělá astrolog), pak je to logické – ovlivňujete realitu. Myslím to pro vás velmi osobně. Když na tomto webu pracujete se svou astrologickou tabulkou, což můžete udělat, pokud jste Prémiový člen, nebo si vytáhnete tarotovou kartu, což zvládne každý – míříte do reality, která je skutečně ovlivněna tím, co očekáváte. Realitu musíme měřit všichni. Většina lidí to dělá s hodinami a kalendářem každé ráno. V astrologii to děláme s aspekty. Ve snech se setkáváte s možnými paralelními světy budoucnosti. V Tarotu také měříte realitu – výběrem počtu karet. (Hodiny:Alexander Shimmeck, Unsplash).

Čas, předpověď a sny

Carl Jung a Maggie Hyde

Hostující lektorka Sun Sign School Maggie Hyde ze Společnosti astrologů je velmi zkušená autorka bestsellerů, astroložka a spoluautorka Introducing Jung (Ikona, 2008). Jung dokázal, že testování astrologie prostřednictvím výzkumu pouze prokázalo, že individuální postoje každého, kdo testy dělal, zkreslovaly výsledky. Snažil se o tom být vědecký, ale nešlo mu to. Každopádně ne ve smyslu staromódní vědy. Zjistil, že jeho očekávání a postoje se projevily ve výsledcích. To souvisí s kvantovou mechanikou. Neexistuje žádná objektivní „realita“ k testování. Realita je to, co očekáváte. Když se osvojíte ve vědě, můžete si být jistější v předpovídání budoucnosti.

Testování horoskopů

Maggie Hyde ve své knize popisuje slavný experiment Carla Junga, kde testoval horoskopy, aby zjistil, zda Měsíc v astrologickém grafu může ukázat manželství. Každá osoba, která testovala, si náhodně vybrala horoskopy. Druhy žebříčků, které si vybrali, jen odrážely jejich tehdejší náladu.

Například žena, která byla v emocionálním zmatku, si ‚náhodně‘ vybrala horoskopy párů, které měly ve svých tabulkách prominentní Mars (symbol zmatku). Fungovalo to, ale bylo to o ní, stejně jako o astrologii. Kvantová mechanika by řekla, že je to pravda. Jmenuje se The Observer Effect. Pozorovatel experimentu a každé astrologické čtení je experimentem se stává součástí příběhu. Nemůžete ho nebo ji oddělit.

Žádné bílé pláště
Stará představa, že byste mohli dát astrologii nebo Tarot pod mikroskop a otestovat to mužem v bílém plášti, v laboratoři, neplatí. Carl Jung svými astrologickými experimenty ukázal, že není nic objektivního k testování. Když hodíme horoskop nebo tarotovou kartu, objevíme realitu. Pouhé vědomí vám pomůže pevně přikročit k předpovědi. Věda vás podporuje. Proč? Jste toho součástí. Existují nekonečné světy. Musíte si vybrat jednu z nich. Používáním tarotu, astrologie nebo snů se dobrovolně vkládáte do jednoho a ne do jiného.

Covid Dreams

Sny, které máme během COVID-19, nám mohou pomoci zjistit naši realitu (nebo ve které realitě se nacházíme) a jak ji nasměrovat. To je důležitější než obvykle, když procházíme pandemií. Také to vyvolává zajímavou otázku, jak jste vy, já a všichni, koho známe, skončili v tomto konkrétním vesmíru. To mě přivádí kDr. Fred Alan Wolf.

Dr. Fred Alan Wolf

Fyzik Dr. Fred Alan Wolf, známý jako Dr. Quantum, se proslavil ve filmu What the Bleep Do We Know?! Jeho kniha, Dr. Kvantová malá kniha vysvětluje realitu jednoduchým způsobem. Říká, že svět opravdu není takový, jak se zdá. (Obrázek:Freddie Marriage, Unsplash). Symbol nekonečna níže, který můžete také vidět v Tarotu Pamely Colman Smithové, může být podle některých jen způsob, jakým čas skutečně funguje.

Čas, předpověď a sny

Pravda je tam venku?

„Určitě se zdá, že je „tam venku“ nezávisle na nás, nezávisle na volbách, které bychom mohli učinit. Kvantová fyzika však tuto myšlenku ničí. To, co je „tam venku“, závisí na tom, co se rozhodneme hledat.“

„Realita není jen fyzický svět; je to vztah mysli s fyzickým světem, který vytváří vnímání reality. Bez vnímání reality neexistuje realita." Celá tato myšlenka výběru toho, co hledat, je klíčová. Většina lidí to nedělá. Většina lidí se probudí, nasnídá se a dá jednu nohu před druhou. Pouze jasnovidci, čtenáři tarotu a astrologové předpovídají budoucnost.

A… když to děláme, máme opravdu pevné představy o technice, metodě a nástrojích. Takže jdeme přímo do vesmíru, kde se to skutečně může stát. A kde se to může splnit. Pokud budete sledovat Taru Buffingtonovou při práci na jejím kanálu YouTube Tarot (předpověděla velmi reálné riziko nepokojů v Kapitolu v roce 2021), uvidíte to v akci.

Paralelní vesmíry
Tím se dostáváme do paralelních vesmírů. Zpět k Dr. Fredu Alanovi Wolfovi:„Ač to může znít fantasticky, teorie paralelního vesmíru předpokládá, že existuje, jakoby na jiné, ale paralelní vrstvě, jiný svět, paralelní vesmír, duplicitní kopie, mírně odlišná, a přesto stejný jako tento. A nejen dva paralelní světy, ale tři, čtyři a ještě více – ne méně než nekonečný počet.“

Paralelní světy, paralelní životy – BBC
Pokud sledujete pouze jeden dokument YouTube o paralelních vesmírech, udělejte z něj tento. Je to příběh otce a syna – jednoho vědce, druhého rockové hvězdy – kteří upadli do teorie paralelního vesmíru. Miluji to, protože to ukazuje, jak astrologie a tarot (a prediktivní sny) fungují.

Tarotové karty a paralelní vesmíry
Tento můj malý experiment s tarotem je adaptací slavné kapitoly z Našeho matematického vesmíru (Penguin) od profesora fyziky Maxe Tegmarka. Ukazuje, jak typický výklad tarotových karet rozděluje svět na dva paralelní vesmíry. Mnoho jasnovidců četlo Tarot obráceně. Rozřezali balíček na tři hromádky, jednu otočili dnem vzhůru a pak balíček dali zpět dohromady. Některé karty vyjdou správným směrem, některé špatně. To nám dává základ tohoto experimentu.

Kvantové tarotové karty

Řekněme, že v 10:00 vsadíte 100 $ na tarotovou kartu, přičemž Eso mincí (ukazuje bohatství) je správnou cestou nahoru ve vašem výkladu tarotu. Balíček rozřežete na tři hromádky, jednu otočíte dnem vzhůru a znovu zamícháte. O deset sekund později máte eso mincí jak správně nahoru, tak obráceně. Proč? Vesmír je podle vědy takový. Dokud se nepodíváte, nezkontrolujete nebo nepozorujete, je vše alespoň ve dvou stavech najednou. Kvantová superpozice.

Eso mincí

Deset sekund poté zkontrolujete, co máte v tarotu. Eso mincí, správná cesta nahoru. Budeš bohatý. Vy jste také doslova budete bohatý, protože jste vyhráli sázku 100 $. Přesto existuje jiná verze vás, podle kvantové vědy, jak se díváte na The Eso of Coins, vzhůru nohama. Takže přijdete o peníze. A doslova jste právě prohráli svou sázku 100 $.

Čas, předpověď a sny

Vy dva

V tomto myšlenkovém experimentu vám realita kvantové vědy ukazuje, že jste bohatí a šťastní, ale zároveň chudší a smutní. Dvě karty. Dva výsledky. Dva z vás. Jak píše Max Tegmark o svém původním experimentu s kartami (nikoli o Tarotu, pouze hraní karet), vaše mysl je ve dvou stavech najednou.

Vaše dvě já si navzájem vůbec neuvědomují. Vaše dva stavy mysli si jeden druhého vůbec neuvědomují. Přesto se stav vaší mysli propojí se stavem karty takovým způsobem, že je vše konzistentní. Seřadí se. Výklad tarotových karet fungoval.

Fyzika je nemožná

Jak říkáDr. Michio Kaku říká ve své knize Physics Impossible Max Tegmark věří, že za padesát let „existence těchto ‚paralelních vesmírů‘ nebude o nic kontroverznější než existence jiných galaxií. To je neuvěřitelně osvobozující, pokud máte nějakou představu, že existuje jeden svět, jedna budoucnost a vy s tím musíte jít. Ne. Ve skutečnosti, rozvíjením svých dovedností astrologie, snů nebo tarotových předpovědí, se můžete dostat do bodu, kdy vidíte zítřek, ale také si ho vybrat. To, co máte v hlavě – ať už jsou to konkrétní představy o astrologii nebo tarotu – je to, co je doručeno, když se podíváte. Takže pokud chcete být šťastnější, dokonce i v době pandemie, ujistěte se, že to, co je ve vaší hlavě, vám umožní cítit se lépe. Astrologie nebo tarot, který máte ve své mysli, pokud je konstruktivní a užitečný, vám může pomoci vytvořit něco, co chcete.

Elvis stále žije

Podle fyzika Dr. Kaku existuje paralelní svět, kde nacisté vyhráli druhou světovou válku. Jiný fyzik, Alan Guth, řekl:"Existuje vesmír, kde Elvis stále žije a Al Gore je prezident." Fyzici věří v to, co se nazývá dekoherence. Všechny tyto paralelní vesmíry jsou skutečné, ale naše vlnová funkce se od nich oddělila. Už s nimi nevibruje jednotně, ani s nimi neinteraguje. Takže všechno je opravdu všude, pořád, všude, ale vy jste to vyladili. Místo toho se rozhodnete naladit – co? Jakou budoucnost si předpovídáte?

Naladění na váš soukromě měřený vesmír

Dr. Michio Kaku:„To znamená, že ve svém obývacím pokoji koexistujete současně s vlnovou funkcí dinosaurů, mimozemšťanů, pirátů, jednorožců, všichni pevně věří, že jejich vesmír je „skutečný“, ale my už nejsme“ v souladu“ s nimi.“

Astrologie, tarot, sny a paralelní vesmíry
Když se díváte na svět – když měříte budoucnost čísly astrologie – když soudíte současnost pomocí jedné ze 78 tarotových karet – nezvažujete ‚svět‘ nebo ‚vesmír‘.

Není v tom žádné ‚to‘. Není jen jeden, je jich mnoho. Nacházíte cestu do jednoho z nekonečných vesmírů nebo světů. A tam skončíte. Stává se to ještě reálnější, když mnoho z vás dorazí do stejného vesmíru – nebo do stejného světa. Vaše metody měření se mohou lišit (astrologie samotná má více než 30 různých domovních systémů), ale pokud jste na stejné cestě, máte stejnou realitu. Spoluvytvářený „skutečný“, i když je to jen jeden z nekonečného množství světů.

Co máš v hlavě?

Je opravdu dobré si položit otázku – ‚Co máš v hlavě?‘, když pokračujete s výkladem tarotových karet nebo astrologickou předpovědí. Nebo dokonce, pokud nechcete použít žádnou z těchto metod, typ astrologa nebo čtečky karet, které se rozhodnete předpovídat. Co je ve vaší hlavě, určuje koho si vyberete. 28. března 2019 jsem zveřejnil předpověď o tom, co přinese rok 2020. Předpověděl jsem virus a obrovskou změnu pro USA, Čínu, Evropu a Nový Zéland. Předpověděl jsem to na 10. ledna 2020. Se to stalo. A toto jste tehdy četli:

Označeno datem – Čína a virus v lednu 2020

„Mezi pondělím 6. ledna a pondělím 13. ledna 2020 dojde ke kritické změně v rovnováze sil mezi Spojenými státy, Čínou a Evropou.“

„Zahrne také Nový Zéland, ať už v otázkách obchodu, nebo jako hlavního spojence mimo NATO.“

"My, lidé, to musíme sledovat ještě předtím, než k tomu dojde, abychom zajistili, že sázky budou co nejnižší."

„Poslední poznámka – Chyby, hackeři a viry po tisíciletí“

"Jako astrolog vždy jednám s americkými čtenáři, kteří zadávají data dne, měsíce a roku v opačném pořadí než data britského a australského kalendáře."

„Přesto, bez ohledu na to, jak zadáte datum zatmění 10. ledna 2020, skončíte s něčím, co vypadá jako zapamatovatelný kód. Nechám to u tebe."

"Tohle není moje oblast." Ale musím to zmínit. K tobě! Toto zatmění spadá přímo do extrémní zóny „změny“ počasí Kozoroha. A když zadáte číslice, vypadá to takto. Velmi zvláštní.“

“1012020
1102020.“

Čas, předpověď a sny Tak co bylo v mé hlavě?
V době, kdy jsem to předpovídal, jsem zkoumal astrologa Williama Lilly který úspěšně předpověděl Velký londýnský mor v roce 1665. Byl jsem také u přítele epidemiologa v Melbourne. Žena, která vystudovala magisterský titul v oboru epidemiologie – věda o epidemiích.

Byl jsem ponořen do astrologie, tarotu a duševního výzkumu. Knihy o epidemiích byly na policích kanceláře, kde jsem pracoval. Toto je zbytek předpovědi, kterou jste viděli.

Varianta viru Covid 20201201

Ukázalo se, že zakódovaná čísla jsou kód varianty viru. Ten, který by zavřel Británii. Toto běželo na webu WHO více než rok poté, co jsem viděl čísla.

Předpokládaná varianta viru

„Dne 14. prosince 2020 úřady Spojeného království nahlásily WHO variantu označovanou Spojeným královstvím jako SARS-CoV-2 VOC 202012/01 (Variant of Concern, rok 2020, měsíc 12, varianta 01)“ Tato varianta se později stala známou jako varianta pro Spojené království. Čísla byla ve skutečnosti v posledním řádku zakódována. Žádal jsem tehdy čtenáře o pomoc, ale nikdo neodpověděl. Přesto se to stalo.

1012020
11022020
20201201

První smrt covida, 10. ledna 2020

I první úmrtí na Covid-19 bylo hlášeno přesně v předpokládaný den. 10. ledna 2020. Zpráva vyšla v The New York Times .

Celá předpověď se splní

Vlastně celá předpověď o 10. lednu 2020 se nakonec naplnila. Svět viděl Microsoft Killer Windows 10 Bug blízko 10. ledna. Ruští hackeři byli spojeni s impeachmentem Donalda Trumpa The New York Times. The Daily Mail a Dnes ráno ITV se mnou udělala rozhovor o mé předpovědi viru.

Předvídání pandemické deklarace

Předpověděl jsem také datum, kdy Bloomberg citoval WHO, když prohlásil, že hrozba pandemie je skutečná. Viděli jste to 11. listopadu 2019, tedy asi pět měsíců do budoucna.

„Kde je ve vašem životě chaos v neděli 8. a v pondělí 9. března?“

"Toto období je obzvláště chaotické, protože v tomto období máme také úplněk v Panně (organizace a řád, střet se záplavami a zmatky) a konjunkce Slunce s Neptunem (náhodnost."

„Ve skutečnosti si tato data můžete zakroužkovat ve svém diáři už nyní, protože se setkáme s počítačovými a lidskými viry, a pravidelná doprava, letecká doprava a lodní doprava ovlivněná vlnami dešťů/záplav.“

Zpráva Bloomberg z přesného dne je zde.

Skutečné předpovědi – povodně a viry

9. března zasáhly Austrálii, Brazílii a Pákistán povodně. Také 9. března zasáhl Itálii počítačový virus a také skutečný virus.

Jak astrologie funguje

Astrologie pracuje svým vlastním jazykem. To znamená, že každá planeta, znamení, faktor horoskopu a úhel (aspekt) znamená něco jiného. Je to jako velký, velký slovník. Slovník byl sestavován již více než 2000 let astrology spojujícími objev planety s událostmi v roce jejího objevení, které odpovídají římským mýtům obklopujícím planetu. Ano, je to šílené. Ale použil jsem ten slovník, abych udělal ty předpovědi výše. To vše dokazuje, že vy i já jsme v tuto chvíli ve velmi neobvyklé realitě, kde se takové věci stávají.

Jak William Lilly snil o moru v roce 1665

Z jakéhokoli důvodu jsme skončili v paralelním vesmíru, kde psychičtí astrologové mohou, a mají, předpovídat viry jeden nebo více let předtím, než k nim dojde. Pojďme si tedy promluvit o Williamu Lilly. Je tohle jeho svět a my v něm jen žijeme?

William Lilly předpověděl Velkou epidemii Londýna v roce 1665 a Velký požár Londýna v roce 1666.

Čas, předpověď a sny

Obrázky Williama Lillyho
Lilly v roce 1651 ve své knize Monarchy or no Monarchy in England (Monarchy nebo žádná monarchie) slavně publikoval dřevorytovou ilustraci Londýna v plamenech. Měřil realitu neboli svět pomocí astrologické efemeridy. Stejný druh knih, které používám dnes. Měl také psychické sny. Druh, o kterém píše Jane Teresa Anderson ve své knize The Shape of Things to Come.

Velký požár Londýna

William Lilly Velký požár Londýna na neděli 2. září ve svém almanachu vůbec nepředpověděl. Ve skutečnosti jeho pozorování ze září 1666 hovoří o Evropě, nikoli o Londýně. O ohni není ani zmínka. Snad aby se vyhnul problémům s úřady, vynechal to. Ale o 14 let dříve tuto předpověď ve své knize jistě zamaskoval do dřevořezové ilustrace. Pokud jste astrolog, můžete rozluštit kód ve výkresu. Maurice McCann, irský astrolog určitě ano. (Obrázky Williama Lillyho:Jessica Adams).

Čas, předpověď a sny

Předpovídání moru v roce 1651

Kdyby se anglický král a starosta Londýna podívali pozorněji na obrázek krys a rakví v almanachu Williama Lillyho, mor by byl jiný. Až v roce 1894 vědec Alexandre Yersin zjistil, že krysy způsobily Velký londýnský mor. Nebo přesněji blechy na krysách. V roce 1665 nikdo nevěděl.

Dřevoryt rakví a krys se objevil ve stejné knize jako jeho předpověď Velkého požáru Londýna, Monarchy or No Monarchy. Astrolog William Lilly byl o 200 let před vědou. Měl pravdu, tehdejší odborníci se mýlili. Mysleli si, že mor je ve vzduchu. Bylo to v blechách na krysách. Přesto věda dál zpochybňuje astrology a jasnovidce a studenti vědy jsou stále skeptičtí. Proč? Možná je to proto, že jejich filtr na realitu jim nedovolí vidět pravdu. Může a existuje vesmír, kde tyto věci fungují.

Vědci, kteří jsou také skeptici, si myslí, že média jsou šarlatáni. Ne. Média jsou to pravé. A o vědě mají užitečné věci.

Seth předpovídá síť a web
Seth (duchovní průvodce, který nasměroval moudrost do média Jane Roberts ) řekl toto:

„Věda sama o sobě se musí změnit, protože zjistí, že její síť důkazů je vybavena pouze k lovu určitých druhů ryb a že je vytvořena ze sítí domněnek, které mohou obsahovat pouze určité druhy reality, které ostatní zcela unikají její síti.“

Seth zde předpovídá internet a hraje si se slovy o sítích a webech (jeho kanál, Jane Roberts, zemřel v roce 1984). Měl smysl pro humor. Přesto je internet nebo celosvětový web dobrou analogií toho, co má být realita. Není to mnoho světů v jednom? Mnoho realit?

Astrologie a tarot

Z předpovědí budoucnosti můžete zachytit pouze to, co můžete, pomocí sítě, kterou vlastníte, abych citoval Setha. Pokud má vaše síť nesprávný tvar nebo velikost, nezachytí to, co je venku. Vědci, kteří nevěří, že funguje astrologie nebo tarot, nemají správnou síť. Proč by? Ve škole ani na univerzitě je to nikdy neučili.

Duchovní průvodce známý jako Seth nám svými slovy o všech těchto sítích a sítích, nasměrovaných na médium Jane Roberts, brilantně dal dvojí význam a více si o něm můžete přečíst zde.

Otevření předpovědi

Nyní, když jsme dále s realitou a vědou, je čas mluvit o čase. Dokud nebudete zcela smířeni s myšlenkou paralelních vesmírů a také s podivnou povahou samotného času, nebudete mít důvěru v předpovídání. Stejně tak nebudete mít základy studovat tarot nebo astrologii, předpovídat – dokonce i pro sebe. K tomu, abyste mohli udělat tuto zvláštní věc, musíte mít pevné základy! Myslím, že k pokračování potřebujete také morální nebo etické základy.

Potřebujete misi. Jako astrolog v tom mám jasno. Můj názor je, že William Lilly stanovil standard. Jsme tu, abychom minimalizovali budoucí problémy tím, že zazvoníme na varovný zvonek tak dlouho, jak je to možné.

Tarotový čas a čas astrologie
Profesionálové a klienti tarotů, astrologové a jejich čtenáři horoskopů mají svůj vlastní čas. Je alternativní čas. Není to mainstream. Mainstream používá hodiny a kalendář a předpokládá, že čas jde po přímce, dopředu. Šipka času. Nemůžete se vrátit a nemůžete předvídat, co přijde dál. Odborníci na tarot a astrologii a někteří analytici snů tvrdí, že je to docela špatné. Můžete zcela předvídat, co bude následovat. A měli byste. Není o nic okultní nebo nebezpečnější než předpověď počasí. Ve skutečnosti je to lidská předpověď počasí a lidské bytosti to vždy dělaly.

Slunce, Měsíc a čas

Astrologie je skeptickými považována za woo-woo, ale je to jen variace na téma. Dny a noci měříme podle Slunce a Měsíce. Vždy jsme měli. Čas je založen na cyklech planet. Slovo „měsíc“ pochází z Měsíce a souvisí s měsíční periodou ženy, která trvá asi 28 dní, stejně jako opakování novoluní na obloze, asi 29 dní.

Takže sledování toho, co je na obloze (počínaje Sluncem a Měsícem), je standardní způsob počítání času nebo měření hodin nebo kalendáře. Udělají to sluneční hodiny.

Astrologie je variací na toto. Neříkáme jen čas, ale dáváme času zvláštní význam. Symboly nebo motivy. Radikálně zastáváme názor, že se to opakuje. Potom použijeme to, co víme o historii, k předpovědím. To je vesmír, ve kterém žijeme.

Čas je takový, jaký ho chcete mít

Železnice se dostaly do problémů, když byly vynalezeny vlaky. Každé velké město si drželo svůj standardní čas. K čí době byl cestovatel vázán? V roce 1880 zažil cestovatel z Nice do Paříže tři různé časy, když se blížil k železniční stanici. Konečně v Americe, v roce 1883, přišel vynález standardního času. Následoval svět. Když pracujete s tarotem, pracujete s nepředvídatelným časem. Tvůj čas. Ne starý železniční čas, nebo dokonce GMT. Nacházíte se v Tarotovém čase. (Obrázek:Viva Luna/Unsplash).

Čas, předpověď a sny

Čas bez napětí – Blokový čas
Astrologické předpovědi fungují díky teorii zvané Tenseless Time nebo Block Time. Stejně jako existují New York, Londýn a Moskva – ale ne na stejném místě – tak minulost, přítomnost a budoucnost existují, ale ne ve stejnou dobu. V její knize The Shape of Things to Come Jane Teresa Andersonová mluví o časoprostoru jako o patchworkové přikrývce. Tyto myšlenky jsou skvělé, když mluvíme o předpovědi minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Dokážete si představit, že čas je mnohem více rozptýlený.

Ephemeris a Block Time

Když čtu Efemeridu, knihu astrologických vzorů, mohu prolistovat roky 1900 až 2000 a pak 2000 až 2050. Mohu otáčet stránky dozadu a dopředu a vidět čas rozložený pomocí malých symbolů ukazujících planety, stupně (čísla) a znamení zvěrokruhu. Z toho mohu předpovídat budoucnost. Dělám to tak, že se ohlížím zpět do minulosti. Takhle jsem předpověděl, že rok 2020 bude rokem Joea Bidena, už v roce 2017. Také jsem předpověděl, že rok 2020 bude rokem pro barevné ženy. Pak přišla Kamala Harris.

Pro mě a mnoho astrologů jsou roky 2017 a 2020 v blokovém čase. They are there together in the Ephemeris, a few pages apart. For me, 1939 looks a lot like 2023.

Predicting February 2023
It’s 22 February 2021 but if I want to predict 22 February 2023, two years into the future, I can. It’s already there, just as 2021 is here – now. I can see the same cycle we had during World War Two. Rationing and food shortages. It’s coming back. Proč? Same cycle. The Nodes in Taurus and Scorpio and Uranus in Taurus are repeating. In the language of astrology that is a radical change in the food we eat. In astrology our dictionary of meaning says Taurus is shopping for groceries and Scorpio is the banks. Uranus is the world turning upside down. It’s coming. Just knowing it’s coming, means you’ll prepare, to minimise the impact. That’s what I am here for.

The Mirror of Time
If you look into the bedroom or bathroom mirror now, you can see past, present and future. They are all tied together in one picture – you. The foreground, ahead of you. The ‘now’ of you in the middle of the mirror. The past or background stretching out behind you.

You can’t separate background, middle and foreground in a mirror. They are all connected. It’s the same with time in astrology. The rationing and food shortages to come in 2023 exist alongside 2021 and actually, September 1939. I can flick the pages now and see these blocks of time existing side by side. They are all connected. What we are going to go through in 2023 owes a lot to 1939. And what was all that about? The division of Europe.

Minimising Problems

If you can’t avoid problems, minimise them by using astrology and Tarot to warn as far in advance as possible. Yes, we’re going to hit food supply issues in 2023. No, that does not have to be overwhelming. Knowing it is coming means you can prepare. When you ask why that is coming (the Climate Emergency impact on farming, as well as pandemic issues in transport) you can become an activist to reduce those problems. That is the universe I live in as an astrologer anyway. You can protest. Sign. Vote the right way. Get informed. Get active.

I predicted a new NSW and Sydney COVID-19 wave in Australia from January 15 as Premier Gladys Berejiklian did not shut down for New Year’s Eve and New Year’s Day 2021. For an astrologer, that meant opening up to Mercury Retrograde chaos two weeks later.”

On 17 January, about two weeks after New Year’s Day, Sydney had six cases. What stopped it being sixty cases? Not me. But astrologers and psychics have their part to play in warning and minimising. That is what we do.

Essential Astrology for Women
In 2006 HarperCollins published Essential Astrology for Women which carried this prediction, some 14 years before it happened. “We are up for a crisis where older people are concerned, and at time of writing that may well mean you. How does our society handle responsibility for senior citizens?”

And –

“Corporations will crumble and fall too. Anything with a big pyramid structure and massive skyscraper towers is vulnerable.”

And –

“If there is any period in history when royal families are going to be completely restructured and re-examined, this is it.”

Čas, předpověď a sny

Predicting Prince Andrew and Prince Harry

COVID-19 hit retirement homes in 2020.

The Global Financial Crisis arrived in 2007-2008. Prince Andrew was drawn into the Jeffrey Epstein enquiry in 2020, when Prince Harry resigned from the Royal Family. We are in a parallel universe where predictions come true.

Astrology Reality Filters
Within astrology itself there are reality filters, called house systems. There are over 30 of them in Solar Fire software. My own birth chart, calculated in a house system I never use (Koch) appears in our book 21 Century Goddess (Allen &Unwin, 2002) and I ordered the original chart from The Astrology Shop in London, from my friend, Robert Currey. I wanted to see if it fitted my ideas. It didn’t, but it looked beautiful so we put it in the book.

House Systems and Contact Lenses

Each house system like the Koch system used in the book, 21 Century Goddess , is a different circle. Like a contact lens to see through. Each is a different filter. It really depends on what you choose for yourself. People are really shocked when I tell them they can sack their house system in astrology! But of course. It’s not real. It’s just another lens or filter. If you don’t like the horoscope or find it makes you any happier, use a different house system. New filter. New reality contact lens. Remember, nothing is real. Reality is what you measure. If you don’t like what is measured for you (say) in an old computer chart with one house system (one way of numbering your life) choose another one. Try it.

And Yet…We All Measure Reality

This is a really important point. You would not have a live, or a reality, or a world to live in – unless you had measured it. Assessed it. Judged it. Put numbers on it. Put meaning on it. Most ordinary people do that by waking up, seeing 7.00am on the alarm clock and checking the day, month and year. They fall into a universe which fits that. Astrologers don’t do that. They look at the date and see that Jupiter in Taurus is in the Second House trine transiting Pluto in Capricorn. They’re doing their own measurements and end up in their own reality.

Circular Time
In astrology, time is circular. No beginning, no end. Australian Aboriginal people have their own time. That is also circular. You can see it in their art. Time for indigenous Australians is based on seasons, Sun and Moon cycles. So is astrology. Round and round it goes. It’s quite a quaint idea for the majority of people to assume time goes forwards – all the time. In fact, for astrologers, it’s just not true.

Mainstream Time and Astrology Time
This is the mainstream idea about time:Events are always first future, then present, then past. Like a river. They don’t go in the opposite direction. In astrology, time is more like a gigantic joined-up ocean, going in circles, flowing backwards and forwards, around the planet.

The Currents of Time

We push against it, going forward to our destination, but even as we do that, the currents are coming backwards. The future flows into our present and behind us into our past. The past flows into our present and beyond us into our future. Mixed-up currents. The clock and calendar are no good for measuring that sort of time but astrology is. It has its own language. It’s the language of synchronicity.

Čas, předpověď a sny

The Mobius Strip
The particular kind of circular time used in astrology is shown in something called a Mobius Strip. In fact, the Romans knew about it. The Romans gave us the astrology we use today, and they put the strip shape into a mosaic in a mosaic in a villa in Sassoferrato. The mosaic was created in 250 BC. Aion, the god of eternity, is inside a Mobius Strip with zodiac signs. What is a strip? It is a mathematical loop. A loop with a half-twist. It can show time, using something like the zodiac, the planets and so on – twisting back on itself as it moves forwards. (Image:Wikimedia Commons).

The Past Proves the Future

The past, in the astrological Ephemeris, can show themes which repeat in the future. You would expect the first day of the Second World War – the day war was declared by Great Britain and France against Germany – to be a dramatic date in astrology with rare and specific patterns.

The Taurus Line-Up of September 3rd 1939

So it was. On September 3 1939 the South Node was at 0 Taurus. Saturn as at 0 Taurus. The Moon entered 0 Taurus at Noon on the same day. It takes the South Node 19 years to do that. It takes Saturn 28 years to do that. The Moon, about 28 days. So the cycles of time clicked into place in a rare combination – like the rings on a safe. It doesn’t matter if you are German or British in the year 2021 when you want to know what the first day of the war was all about, it was about the world economy. And how we do know that? Because Taurus the bull rules bull markets and gold bullion. That’s not rational. But it works. How does it work? Synchronicity.

Synchronicity – When Things Line Up

Synchronicity is the bottom-line truth about astrology and Tarot. Often, as Jane Teresa Anderson knows, dreams as well. It’s a way of describing the non-mainstream time we’ve been looking at.

In her book, The Shape of Things to Come , Jane Teresa Anderson writes that reunion is a common synchronicity theme. “Someone or something from the past will present in the most unexpected circumstances just as the person is on the verge of readiness to handle or heal that area of their life.” That is just one example of how things like to happen together.

Tarot and Astrology Together
This kind of lining up, or matching up, happens when you use a Tarot deck which is based on astrology, like the Smith-Waite Tarot, and astrology itself. You find the images, meanings and illustrations in Pamela Colman Smiths’ cards can show exact astrological timing. The card turns and you see the Ace of Coins. The planets in their courses turn and you see Pluto trine Jupiter in the Second House. In the very month you are asking the Tarot about the future.

Finding Your Way:Time, Prediction and Dreams

By understanding the quantum science of reality – there are many, many worlds – and understanding that time is human-made – you get real grounding for Tarot, astrology and dream prediction. And of course it works backwards as well. One of the most exciting things about Tarot in particular is that you can ask the cards about a past event, or phase in your life, and reframe what happened. By reframing what happened or getting a new angle, you change the mirror of time.

Ask the Tarot now on this website. Ask that you be shown an event or phase from your past that will do you good, and others good too, if you reframe it. If you see things you missed before.

Predicting the Past

I’ve shown you why I can predict the future and why you can too. Now, try predicting the past. We’ll go into this more in the Zoom event for Time, Prediction and Dreams. I suggest you give yourself plenty of time, space and privacy when you do this exercise, because it can be intensely personal and also take more than a day to really figure out. Perhaps your dreams will help your Tarot exercise. Maybe your astrology will give you even more insights. It can change your life. Try it. Given that you can walk into any reality or universe you measure, why not take the measure of the past in a new way?

Fred Alan Wolf suggests remembering what happened to you – maybe something you would even rather forget – and recalling details you missed before. You can go even further. Use the free Tarot on this website to reframe your past. Ask the Tarot about the one thing in your past you can benefit from, by looking at it with new eyes. What did you miss? What you you ‘re-remember’ now that will make you happier and others happier? That card may astonish you. Otázky? Remember, if you are a Premium Member, I can see your personal birth chart when you ask! And do try the time-measuring, future-predicting, reality-defining tools on this website. The Tarot. The Astrology Oracle. Your Oracle. Report back! Main image:Jen Theodore, Unsplash.


Horoskopy
  1. Home Astrologie a Tarot Workshop Podcast

  2. Melbourne astrologie a tarot

  3. Jarní rovnodennost a nový začátek

  4. Saturn, čas a chiropraktik

  5. Proroctví, předpověď a antiklimax

  6. Saturn, rychlost a čas

  7. Sny o pití a drogách

  8. DIY výklad snů a tarot