DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Princ William, Pokrokové slunce, „přechodný rok“

Princ William, Pokrokové slunce, „přechodný rok“ Princ William nedávno oznámil, že odchází z RAF.

Naplánoval přechodný rok, než učiní oznámení o své budoucí veřejné/královské roli.

Rychlý pohled na jeho graf odhaluje jeho pokročilé Slunce na 29 Raku.

Astrologové to znají jako dobu přechodu, kdy se identita, kterou se člověk definoval, posouvá, takže jak postupující Slunce vstupuje do nového znamení, rodí se nové já.

Často dávám stejné doporučení klientům, když je jejich pokročilý Slunce na 29 stupních znamení, tedy v přechodném roce.

Toto je silný čas změny, který vede k tomu, co s láskou nazývám ‚transplantací osobnosti‘.

Je to naprostý posun od vyjadřování určitých kvalit k objevování nových. Je skvělý čas být zvědavý na to, co vás stále více přitahuje, a dovolit si odejít od věcí, které už nepřitahují vaši pozornost.

Pokročilé základy Sun

Pokročilé Slunce se pohybuje přibližně o 1 stupeň za rok života a proto změní znaménka 2-4krát. Jak často a kdy mění postupující Slunce znamení, závisí na tom, kde ve zvěrokruhu bylo Slunce, když jste se narodili (na začátku nebo na konci znamení) a jak dlouho žijete.

Princ William, Pokrokové slunce, „přechodný rok“

Pokud dokážete zjistit, kdy vaše pokrokové Slunce poprvé změní znamení, můžete zjistit, kdy to udělá příště. Na příkladu prince Williama se narodil se Sluncem při 0 rakovině. Přibližně ve věku 30 let jeho Slunce postoupí ve Lva a poté každých 30 let od té doby změní znamení postupem. Toto je přibližný odhad, ale pokud nemáte přístup k softwaru, dostanete se do hry.

Leo, The Sun, Royal
Pokročilé Slunce prince Williama se pohybuje trochu pomalu – už mu je 31, ale Slunce nepřejde do Lva do října 2013.

Pro prince Williama je na tom skvělé, že Slunce je ve Lvu velmi šťastné, takže získá sebevědomí, odvahu a vůdčí energii prostřednictvím tohoto konkrétního postupu.

Leo je znamení spojené s královskou hodností a je pravděpodobné, že se jeho veřejný profil v důsledku tohoto posunu zvýší. Přizpůsobení se novým touhám a zaměření nového znamení Slunce postupem může trvat až 18 měsíců, takže dát si čas na přizpůsobení, než si učiníte pevné nebo trvalé závazky, je skvělý nápad, proto je koncept přechodného roku.

Nebyl jsem tak posedlý progresemi jako nyní, když moje Slunce naposledy postoupilo do nového znamení. Ale jelikož jsem Ryba – a tím Slunce postoupilo do Berana – byl jsem si tohoto posunu velmi dobře vědom. Popisuji to jako své ‚naučení říkat ne ‘ éra, protože sebevědomí Berana mi pomohlo lépe zvládat moje občasné OTT, které jdou s proudem vlivů Ryb.

Víte, kde je vaše pokrokové Slunce? Kde si uvědomujete, že mění znamení? Kolik ti bylo let?


Horoskopy
  1. Znamení na konci roku

  2. Slunce je v Rybách!

  3. Čtení předzvěstí slunce

  4. Slunce vstupuje do T-square

  5. Venuše v srdci Slunce

  6. Merkur Spalte Slunce

  7. Slunce naproti Uranu

  8. Slunce celý týden!