DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Pohyb přes první úplněk roku

Pohyb přes první úplněk roku

Krásnou neděli všem! Je těsně po úplňku a Měsíc je ve Lvu, chystá se kvadrát Marsu a poté trigonuje Saturn a Uran.

První aspekt dneška je obtížný. Spojení Měsíc/Mars obecně zahrnují témata zhoršení, sporu, nepřátelství, zanícení, soutěžení nebo tvrdé práce. Sledujte svůj temperament, sledujte reaktivitu, zápasy pýchy a ega, pomstychtivost nebo „Já jsem vám to říkal“. Tento aspekt projde rychle, ale může také zahrnovat malá zranění nebo nehody nebo určité množství fyzické nebo tělesné bolesti. Pozitivní je, že kvadrát Měsíc/Mars může někdy znamenat dobrý trénink, dobrý pot, uvaření něčeho dobrého nebo pozitivní proměnu těla.

Po kvadrátu Měsíc/Mars bude Měsíc trigonovat Saturn ve Střelci. Trigony Měsíc/Saturn mohou přinést některé z pozitivnějších saturnských vlastností:tvrdá práce, soustředění, organizace, vážnost, stanovení zdravých hranic nebo omezení, plnění úkolů nebo projektů nebo zaujetí zralého postoje k něčemu. S Měsícem ve Lvu bychom mohli do směsi přidat prvky štědrosti, hrdosti, vřelosti, velikosti a jasu a později odpoledne uvidíme několik tvrdě pracujících, vážných, ale velkorysých postojů.

Nakonec Měsíc později dnes také Trigonuje Uran. To znamená krátkou, ale zdravou dávku neočekávaného, ​​nepředvídatelného, ​​šokujícího, probouzejícího se a vzpurného přicházejícího později během dne. Sledujte především dramatické vzplanutí osobnosti, hvězdné síly a výkonu s Měsícem ve Lvu.

Mezitím Venuše vstoupila do Kozoroha. Když Venuše mění znamení, rád sleduji změny toho, co sleduji nebo čtu, co poslouchám nebo co umělecky přitahuje. Dbám na estetické naladění svého prostředí a také na tón vztahových výměn. S Venuší v Kozorohu je bohyně v domě Saturna, a tak se můžeme podívat na Saturn, abychom pochopili, o čem mohou být některé její motivace. Saturn ve Střelci nám říká, že naše vztahy se mohou zaměřit na přesvědčení, svobodu, hledání pravdy nebo poznání, stejně jako na tvrdou práci nebo oddanost našich filozofických hodnot nebo idejí. Venuše ve znamení Saturna se také může zamilovat do vážnosti, respektu, zásluh, úspěchu nebo pověsti, stejně jako do věku, zkušeností, konzervativních hodnot a odhodlání. Podívejte se, zda můžete zaznamenat některé z těchto témat, která se objevují prostřednictvím věcí souvisejících s Venuší. Někdy je to zvláště výrazné, když planeta vstupuje do nového znamení. Například, právě když Venuše měnila znamení, toužil jsem po starých hudebních stylech, zvláště po staré vintage jazzové hudbě!

V neposlední řadě je zde stále výrazná dynamika Merkur/Pluto. Sledujte intenzivní komunikační dynamiku, technologické zhroucení, odhalení nebo uvolnění mocných/neviditelných/nevědomých informací, nápadů nebo zpráv. A pamatujte, že tento tranzit má způsoby, jak jít, protože Merkur se zastaví, zatočí přímo a pak ještě jednou přesně překročí Pluto, to vše v rámci stupně přesnosti.

Modlitba:Děkuji za tento první úplněk v novém roce. Děkujeme za náš život, naše zdraví, zdravý rozum, naše přátele, naše milence a naši rodinu.

Horoskopy
  1. Jupiter řídí konec roku

  2. Příprava na nový rok

  3. Hudba úplňku

  4. Překrucování faktů, aby odpovídala naší víře:První čtvrtina Měsíce

  5. Předpověď úplňku!

  6. Kotel úplňku

  7. Mars/Saturn při úplňku

  8. Úplněk s Neptunem