DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Zatmění Měsíce Střelec 25. května 2013:Posloucháte?

Zatmění Měsíce Střelec 25. května 2013:Posloucháte? Měl jsem jedno z těch rán, kdy bylo málo času a děti a zvířata nereagovala tak, jak mají měl (!). ‚Posloucháš?‘ opakoval jsem více než jednou své dceři, když tančila po místnosti v la-la land, zatímco jsme se připravovali Připravoval jsem přísady do jídla na dnešní hodinu vaření ve škole.

Když jsem se o chvíli později ocitl tváří v tvář psovi na naší ranní procházce se psem a nadával mu, že „neposlouchá“, zažil jsem menší zjevení.

Nejen, že je relativně marné obviňovat svého psa, že neposlouchá (viz karikatura vlevo), ale najednou jsem si uvědomil, že tady nejde o „špatně vychované“ dítě a psa, ale spíše o mou vlastní potřebu být poslouchán.

Zatmění měsíce Střelec

To dokonale zapadá do tématu víkendového zatmění Měsíce, které protíná osu Blíženci-Střelec (přesně 25. května 2013, 04:25 GMT ). Toto je zatmění Měsíce v úplňku a poslední ze série zatmění v Blížencích a Střelci, která začala v prosinci 2010. Je to také třetí zatmění přesně za měsíc.

Blíženci a komunikace

Na grafu zatmění z tohoto víkendu stojí Měsíc ve Střelci proti Slunci v Blížencích a v Blížencích jsou další tři planety, což je znamení komunikace. Toto je rušný čas na klábosení, povídání, sdílení nápadů, klábosení, dohánění novinek, a přesto je to jen 50 % toho, o čem komunikace je. Pokud není nikdo, kdo by slyšel vaše skvělé nápady nebo sdílel vaše vtipy, něco tomu chybí. V podobném duchu, pokud tam není nikdo, kdo by vám mohl setřít slzy a naslouchat, jak vyjadřujete svou bolest nebo smutek, život se zdá být mnohem těžší. Potřebujeme ve svém životě lidi, abychom mohli sdílet komunikaci, mluvit s nimi, naslouchat jim a být na oplátku posloucháni.

V kadeřnictví

Bylo mi to jasné včera večer, když jsem byl u místního kadeřníka na stříhání a fénování. Jako mnoho lidí miluji klábosení se svým kadeřníkem a kadeřníci musí slyšet různé historky, vtipné, smutné a všechno mezi tím. Včerejší událost byla trochu jiná, protože salon měl těžký týden, kdy jeden z majitelů zažil nečekanou smrt v rodině a můj vlastní kadeřník ráno dostal špatné zprávy od přítele.

Mluvila se mnou o tom, co se stalo, takže jsem poslouchal, jak mě stříhala, a zároveň jsem si uvědomoval, že klient vedle mě poslouchá majitele, když vypráví svůj příběh. Jsou chvíle, kdy chceme a potřebujeme být slyšeni a mít v životě někoho, kdo dokáže naslouchat. Mluvení je zřídka terapeutické, pokud tam není někdo, kdo by naslouchal.

Střelec:svět k vám neustále mluví

Střelec je vyšší oktáva Blíženců, protože jde o hledání smyslu a uplatnění vhledu na to, co víme a učíme se a o čem slyšíme a čteme. Tady dáváme životu smysl a bez tohoto hlubšího porozumění a uvědomění a účelu může komunikace skončit jako žhavý vzduch a bláboly.

Střelec rozšiřuje náš svět mimo lidskou interakci a připomíná nám naše hlubší spojení s vesmírem a vším kolem nás. Jako sebevědomý milovník meditace vím, že naslouchání tichu může být hlubokým zážitkem. Nejlépe to říká jeden z mých oblíbených citátů od Rickieho Lee Jonese:„Můžete slyšet všechny možné věci, když se budete jen dívat a poslouchat; svět k tobě pořád mluví." V tichých chvílích také slyšíte svůj vlastní hlas v jeho jasnosti a čistotě.

Naslouchání

Naslouchat je víc než být tu pro přátele, rodinu nebo neznámého člověka v autobuse. Zvláště když se toho ve světě děje tolik, co se zdá bláznivé, násilné a nekontrolovatelné, všichni potřebujeme odpovědi na větší otázky, když se snažíme pochopit proč.

Profese naslouchání je v dnešní době velký byznys a mnozí z vás budou mít nejen přátele a rodinu, se kterými si mohou popovídat, ale také kouče, terapeuty, léčitele a poradce. Při zatmění tohoto víkendu, kdy energie zesílí, proč se nezeptat sami sebe, na jaké otázky potřebujete odpověď a na koho se můžete obrátit. Úplňky jsou často emotivní a toto zatmění je pravoúhlé s Neptunem, bohem moří, kolem víří spousta vody a horkého vzduchu. Požádejte ostatní, aby vám pomohli pochopit, co se děje ve vašem vlastním životě.

Komu mohu dát dobrý poslech?

Kromě toho, že požádáte o pomoc nebo si dobře popovídáte, proč si tento víkend nepoložit otázku „Komu mohu dobře naslouchat?“ Když naslouchání nabízí s otevřeným srdcem, je to jeden z největších darů, které můžete nabídnout. jiná lidská bytost.


Střelec
  1. Střelec leden 2019

  2. Střelec květen 2019

  3. Střelec květen 2020

  4. Střelec červen 2020

  5. Střelec květen 2021

  6. Střelec listopad 2021

  7. Zatmění Slunce Sagittarius:Konce a začátky

  8. Úvahy o zatmění Slunce Taurus 10. května 2013