DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno V medicíně je žilním návratem rychlost průtoku krve zpět do srdce. Symbolicky se to děje při návratu Venuše – krev pumpuje zpět do vašeho srdce, opakuje stará témata ve vašem životě nebo vrací staré lidi k vám.

Mnoho lidí dostane šanci obnovit vztahy se svými bývalými milenci nebo vdechnout nový život starým vztahům při návratu Venuše. Pro koho/co jsou zapálení, se jim vrací, možná v nové podobě, ale obecné téma bude stejné. Vaše znamení Venuše a dům vám prozradí téma.

Pokud jste se narodili s Venuší v 1 Berana, když se Venuše přesune do 1 Berana, máte návrat Venuše. Pokud jste se narodili s Venuší ve 29. Střelci a Venuše se přesune do 29. Střelce, máte návrat Venuše.

Můžete sledovat Venuši na mých webových stránkách zde, kdykoli budete chtít, abyste zjistili, ve kterém znamení se nachází a kdy. Je dobré znát svůj Venus Return předem.

Svůdné!

Venuše popisuje, jak svádíte lidi. Jak je okouzlíte a získáte. Ukazuje také to, co na sobě nejvíce obdivujete.

Venuše ukazuje vaše související schopnosti. Jak se dostanete do milostných záležitostí a ven z nich. Jak to napravíte se svým partnerem, pokud jste zabloudili, mentálně nebo doslova. Jak se chováte ke svým dětem a tchánům. Je to starodávná ženská část vaší osobnosti, před Women’s Liberation.

Je to vaše vnitřní Elizabeth Taylorová. Provdala se za Richarda Burtona 15. března 1964, jen pár dní po návratu Venuše.

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Venuše podle znamení a domu

Máte-li ve svém druhém domě Venuši v Býku, kupujete si náklonnost lidí tím, že jim půjčujete peníze, obdarováváte je velkolepými dárky nebo je získáváte svým domem, svým bytem, ​​svým drahocenným majetkem.

Pokud patříte k alternativnímu životnímu stylu Venuše v typech Býků, zapůsobíte na milovníky svou zeleninou a bylinkami, nikoli svými penězi. Okouzlíte své okolí malými kelímky s marmeládou, které zabalíte jako vánoční dárky. Zaujmete svým odmítáním se zaprodat a svými silnými hodnotami, díky kterým jste tak zásadoví.

Návrat Venuše vám dává šanci dostat lidi do postele – pokud je to to, co chcete na základě domu, kam se Venuše vrací. Pokud jste se narodili s Venuší v Blížencích ve Třetím domě, pak si na svém Venus Return možná vymyslíte blog, který zahrnuje vaši přítelkyni, abyste se vy dva mohli znovu zamilovat.

Pokud znáte své znamení Venuše a dům, pak znáte tajemství. Zde je přehled toho, co se stane, když se Venuše vrátí do vaší vlastní pozice na Venuši:

Beran/První dům

Svádíte nebo znovu získáváte milence tím, že se propagujete a tvrdě se opíráte o svou image jako energického, nebojácného, ​​bezhlavého a otevřeného typu. Tento cyklus funguje dvěma různými způsoby. Obvykle se v tuto chvíli soustředíte na své vlasy, obličej, tělo, oblečení, image, vzhled, pověst a veřejnou tvář. To znamená, že se budete muset spojit s někým, kdo vám může pomoci. Kosmetický chirurg? Obuvnický guru? PR poradce? Vše záleží na tom, co chcete s vnějším obalem dělat. Jedno je však jisté. Schopnosti vašich lidí musí být dobré! Venuše se vás chystá spárovat s osobou, která je od vás nápadně odlišná – ale která je součástí celé dohody o image/vzhledu. Možná se chystají dát dohromady váš životopis. To je jedno. Pracujte na tom!

Zde je další výsledek tohoto cyklu:do centra pozornosti se dostává osobní nebo profesionální vztah, který má hodně co říct o vaší pověsti. Tento vztah definuje, jak jste viděni – jak o vás svět mluví, jak si vás představuje nebo jak vás „škatulkuje“. Všichni máme nalepené štítky. Po dobu, kdy je Venuše v Prvním domě, říká:„Vaše označení závisí na vašem zapojení do této osoby.“

Pokud se například nyní vdáte, váš manžel nebo manželka budou rozhodující při určování toho, jak budete hodnoceni a hodnoceni. Jste knihou, která bude tento měsíc posuzována podle obalu! Stejně tak můžete vidět, jak vás může vaše zapojení do „obtížného“ člověka ve vašem životě definovat pro ty, kteří se dívají.

Obtížné nebo snadné, zábavné nebo hrozné, jistý někdo nyní říká hodně o tom, jak jste vnímáni. O důvod víc, abyste se ujistili, že příštích pár týdnů bude tento vztah otřesný. Venuše chce, abyste teď vyrovnali váhy. Ví, že vy a tento konkrétní muž nebo žena máte asi tolik společného jako Donald a Daisy Duck, ale to je jedno. Planeta chce harmonii. Chce to rovnováhu. Chce to, abyste hledali to, co vás spojuje, ne to, co vás rozděluje. A odtud? Všechno je možné.

Pokud vstoupíte do tohoto cyklu s novým kadeřníkem, vizážistou, trenérem, kosmetickým chirurgem – cokoliv! – pak budete vědět, že tato osoba je osudová a zvláštní. Neposerte to s nimi a udělejte vše, co musíte, abyste se ujistili, že si to s vámi také nespletou. To znamená výjimečné schopnosti manipulace s lidmi na obou stranách.

Pokud oba vynaložíte úsilí a podaří se vám dosáhnout této neuvěřitelné kombinace užitečné poctivosti s taktním uvážením, budete vítězem. Vy a tato velmi důležitá osoba budete mít pevný základ důvěry a respektu, o který se můžete opřít, po všechna ta léta, kdy si budete dělat botox nebo si barvit vlasy nebo upravovat a udržovat svou profesionální image.

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Býk/Druhý dům

Pokud jde o lásku, nebo dokonce jen neláskyplné vztahy, musíte se opravdu plně věnovat tomu, co vyděláváte, co vlastníte nebo dlužíte – a ujistěte se, že do svého vztahu s určitým někým v tuto chvíli nalijete spoustu energie.

Zjistíte, že váš vlastní pokrok při plnění důležitého finančního, obchodního nebo majetkového cíle (nebo něčeho souvisejícího s nakupováním nebo s vaším majetkem) je diktován dovednostmi vašich lidí. Samozřejmě, že na nich vždy záleží! Tím, že se k lidem chováte špatně, nezbohatnete. Ale právě teď vás osud zavede do životně důležité situace jeden na jednoho, kde se rychle ukáže, že pokud vy a tento muž nebo žena chcete dosáhnout pokroku, budete to muset udělat společně.

Tento cyklus vám připomíná váš vlastní hodnotový systém. Obchodní guru? hippie? Socialista? Kapitalista? Komunistický? Breadhead?

Možná se důvěrně znáte (je to vaše bývalá manželka a chce, abyste prodali dům – nebo je to váš obchodní partner a chce mluvit o číslech). musíte zrušit svůj účet, nebo je to váš odborový úředník a ona chce projednat váš balíček pro nadbytečnost.) Ať tak či onak, teď je čas pracovat jeden na jednoho.

Všechno by bylo mnohem snazší, kdyby tento muž nebo žena měli s vámi více společného, ​​ale nemají. Jistě, jde vám o stejné obecné věci – a je mezi vámi opravdové pouto. Ale pokaždé, když se podíváte na sebe a potom na osobu, se kterou vás osud spojil, pravděpodobně budete myslet v pojmech The Odd Couple. Ani jeden z vás necestuje stejnou rychlostí.

Nicméně – zapamatujte si problém. Oba jdete (alespoň) stejným obecným směrem, pokud jde o peníze, domy, byty, podnikání nebo drahocenný majetek. Zkuste vymyslet mapu, kterou můžete oba sledovat! To může znamenat opuštění svých vlastních, nezávislých představ o tom, co funguje a co ne. Oba pocházíte z úplně jiných míst, a proto se nyní musíte ze všech sil snažit vymyslet finanční, obchodní nebo majetkový herní plán, který bude vyhovovat vám oběma. To by mohl být případ pokusu a omylu. To, že oba od začátku sdílíte nějaké pouto, neznamená, že to bude jednoduché. Přesto se nemůžete vrátit zpět. Jediná cesta je teď nahoru a vy a on/ona se musíte pohybovat jako jeden.

Jemnost je základ! Venuše je o přemlouvání, ne o strkání. Jde o vedení, ne o křik. Tato planeta říká:„Uklidněte se. Můžete vidět, co je pro vás připraveno. Udělejte to společně. Vypracujte, co je potřeba – a pak se ujistěte, že to uděláte.“

Blíženci/Třetí dům

Každý má cestu, kterou chce podniknout, nebo auto, kterým se chce projet. (Vůbec neumím řídit, takže mým snem je plné taxi uprostřed Londýna.) Už několik týdnů bude kladen velký důraz na letadla, vlaky, auta a lodě. Je to všechno o tom, jak se dostat pryč (na víkend nebo i déle) s určitým někým, a také o tom, jak se pohybujete po městě.

Venuše ve Třetím domě říká:"Jak byste chtěli, aby fungoval výtah, místo toho, abyste jezdili tím příšerným autobusem?" A také říká:"Co takhle vzít si v pondělí volno, abyste mohli spotřebovat své vzdušné míle a vzít si nějaké bezcelní?" Potenciálního milence teď můžete potkat v letu.

Tohle všechno je ale chytrý podvod. Tato planeta vám pouze houpe mrkev před nosem (výlet, generální oprava auta, výtah, nová motorka), takže se budete muset učit na vysoké úrovni související dovednosti – protože o tom je Venuše. Jistě, zeptá se vás, kam chcete jet nejvíce – nebo jak se v dnešní době chcete přepravovat. Nicméně vás to také povzbudí, abyste se stali esem v řízení lidí, protože abyste získali to, co chcete, budete muset hrát míč s někým jiným, v jakémsi dvojaktu nebo duetu.

Toto zapojení nyní může být sexuální (vaše slevová cesta do Minsku závisí na vašem vztahu s pilotem) nebo nemusí mít nic společného s čímkoli intimním nebo osobním – ale se vším souvisí s místní půjčovnou aut. Možná budete chyceni v nekonečné smyčce se svým lodním mechanikem. Ať tak či onak, celá záležitost s dopravou/cestováním bude záviset na vaší schopnosti se s někým spojit. Nezáleží na tom, zda existují na konci telefonu, nebo zda jsou s nimi spojeny vaše peníze:vše závisí na tom, jak se spolu máte. Jinak se nikam nedostanete. A všechny vaše cesty budou slepé!

Budete také svedeni právě nedosažitelným cílem spojeným s komunikací. Svět slov, myšlenek, zvuků nebo obrazů. Možná chcete nový telefon. Možná vydáváte dokument. Tento cyklus je o tom, co chcete, z hlediska poselství, které musíte předat.

Pro některé lidi může desetiminutový projev na pracovní konferenci ovládnout celý měsíc – cokoliv! Sledujte cenu a pokračujte vpřed. Ale pamatujte, že s vámi jde někdo jiný. Nejezděte příliš rychle ani příliš pomalu, nebo oba spadnete. Co by bylo zapotřebí, aby z vás byl skvělý duet? Prostě to udělej! Pokud máte Venuši v Blížencích a Třetí dům, zpravidla vytváříte nejrůznější duety a dvojakty se svými projekty, weby, knihami, multimédii, velkými nápady – a tak dále. Váš Venus Return vám to všechno přinese domů.

Rakovina/Čtvrtý dům

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Pokud nyní získáte nového spolubydlícího nebo nového člena rodiny – nebo se ke svému partnerovi nastěhujete poprvé – nebylo by to nic překvapivého. Nebude to nutně snadné, protože jste zjevně v různých fázích svého života. Ale nevadí. Pokud si oba pamatujete, že v podstatě míříte stejným směrem, mělo by to usnadnit zvládnutí cesty před vámi. Základy tam jsou, tak pracujte odtamtud. S dobrým načasováním, vysokou mírou taktnosti a spoustou ‚dát‘ můžete oba vytvořit pevné pouto důvěry, pokud jde o váš domov nebo domácí život, který vás provede spoustou věcí. To platí i pro chlapa, který vám přišel opravit kuchyň.

Získáváte lidi používáním svého domu, bytu, rodinného kruhu, rodného města, vlasti. Tak okouzlujete a svádíte. Nyní, když se Venuše vrací na Venuši v této zóně vašeho grafu, je to váš klíč.

Ať už je vaše osobní situace, pokud jde o váš dům, byt, rodinu nebo spolubydlící, jakákoli, pravděpodobně budete mít v tuto chvíli speciální seznam přání. Možná budete chtít renovaci kuchyně. Možná jen potřebujete auto svého táty. Stejně jako u všech cyklů Venuše však nebudete skutečně schopni získat to, co chcete, pokud si neuvědomíte, že bude zapotřebí velké množství týmové práce a spolupráce.

Destiny vás teď s někým spáruje. Váš stavitel? Dívka, která chce zachránit historickou část vašeho rodného města? Dotyčný může být trvalou součástí vašeho života (z pochopitelných důvodů to může být partner, se kterým žijete) nebo pro vás může být nový. Venus říká:"Ať je to jakékoli spojení, udělej to hned, jinak se nikdy nikam nedostaneš."

Pokud to oba dáte správně, může to být krásná věc. Sousedé možná dokonce prodávají lístky. Pokud děláte chyby, komunikujte. Nejste ostrov – žádný člověk. Venuše je o budování mostů a vytváření spojení. Jde o to chodit ruku v ruce, i když je dotyčný skutečně vaším stavitelem a jeho ruka je velká a chlupatá.

To, co tolik chcete, pokud jde o sounáležitost a pocit bezpečí (a to je vlastně vše, o čem domácí fronta je), je nyní k dispozici. Čím chytřeji teď druhého řídíte, tím snazší bude pokrok. Na tom není nic manipulativního nebo falešného. Je to jen o schopnostech lidí. Připojení, které sdílíte, je autentické a v mnoha ohledech je to startovací plocha, kterou potřebujete. Nicméně příštích pár týdnů vás čeká poměrně náročná cesta, a pokud si cestu oba užijete, můžete také zjistit, co přispívá k vzájemnému štěstí – hned teď.

Leo/Pátý dům

Lidé vyjadřují svou osobnost různými způsoby. Můžete se například vlít do svého sexuálního života a zvážit svůj vztah, abyste definovali, kdo jste. Znám stejně mnoho lidí, kteří žijí skrz a pro své děti, nebo dokonce děti jiných lidí. Děti, školáci a teenageři jsou jejich odbytištěm. Díky placenému nebo neplacenému úsilí týkajícímu se mladých lidí nebo rodičovství na plný úvazek se cítíte krásně.

Když jste královnou nebo králem mladší generace a mentorujete nebo vedete je, získáváte lidi na svou stranu. Vaše vůdčí schopnosti a skvělý příklad svádějí milence a znovu zažehují vášeň starými plameny. Jste přirozený otec nebo matka – teta nebo strýc – kmotr nebo kmotra – kdo nastavuje laťku vysoko.

V jedné, dvou nebo všech třech výše uvedených oblastech se na pouhých pár týdnů chystáte rozvinout opravdu důležitý vztah nebo dostanete šanci ho začít – nebo jej restartovat. Pokud to zní správně, pak se vás Venuše chystá vrhnout do zásadní nové fáze vašeho života, kdy budete oba cvičit a zdokonalovat své dovednosti lidí.

Venus říká:„Chci, abyste se naučili, jak to s touto osobou fungovat. Co vás spojuje?" Někdy je společným základem zájem, sport nebo koníček, který spojuje děti s dospělými. Jedním z příkladů je rybaření. Fotbal je jiný. Hudba je třetí.

Od svého sexuálního života teď chcete určité věci. A koukej! Tady je někdo další, kdo jde stejným směrem. Pokud však nejste dostatečně flexibilní, citliví a chytří na to, abyste mohli pracovat jako tým, můžete skončit tam, kde jste začali. Cena, pokud dosáhnete win-win výsledku, je mnohem důležitější než orgasmus. Je to vztah!

Pokud jste rodič nebo máte děti ve svém životě z jiných důvodů (jste učitel nebo vaše mladá neteř přijela zůstat), pak bude tento měsíc také klíčový. Problémem může být povaha spojení s tímto dítětem, dítětem nebo teenagerem – nebo se můžete přistihnout, že jednáte s profesionálem spojeným s dětmi nebo s kýmkoli jiným, kdo má velký vliv – včetně, přirozeně, druhého rodiče. Venuše říká:„Společně dokážete víc, než kdybyste dokázali sami. Tak to udělej!‘

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Panna/Šestý dům

Děláte to, když to děláte. Toto je kancelářská romance Venuše, ale obecně zjistíte, že jakákoli role, kde je vaše služba a povinnost vůči druhým na prvním místě, vám pomůže přilepit vás k milenci nebo vybudovat vášeň s rande. Možná to již děláte zcela instinktivně. Pokud chcete někoho dostat do postele, přiveďte ho do svého pracovního projektu.

Tento cyklus má hodně co říct o vašich vztazích s šéfy, zaměstnavateli, klienty a kolegy. Pokud nemáte práci, která by se dala označit za práci, je to o vašem vztahu k lidem, kteří mají vliv na vaši práci doma, nebo na vaše povinnosti v širší komunitě. Každý máme něco, co nás každé ráno nutí vstát z postele. jaký je tvůj koncert? Venuše říká:„Více o tom přemýšlej. Zažehněte nebo znovu zažeňte vášeň, když jsem tady.“

Navenek se zdá, že jde výhradně o vaši práci nebo vaše jiné závazky a povinnosti. Skutečná dohoda je však asociace nebo vztah, který je náhle v centru pozornosti. Nyní, více než kdykoli jindy v tomto roce, by si Venuše přála, abyste tento vztah utvářeli a utvářeli tak, aby se stal něčím, s čím můžete oba dělat zázraky.

Buďte tak populární, jak jen můžete.

Vaše tělo je nyní také klíčem ke svádění. Znovu bych řekl, že vás čeká několik týdnů intenzivní spolupráce s lékařem, léčitelem, osobním trenérem, zdravotní sestrou, zubařem nebo alternativním zdravotníkem. Ale možná je to všechno o vašem hubnutí a dotyčná osoba je váš dietní kámoš. Možná si hrajete na doktory a sestry. Vaše Venuše v Panně říká:‚Miluj mě, miluj mé tělo.‘ Z jakéhokoli důvodu.

Udělejte, co musíte, abyste se ujistili, že jste svým milencem nebo potenciálním milencem, abyste pochopili, odkud pocházíte a co od nich potřebujete, abyste oba mohli jít vpřed. Dejte tomuto dvojaktu přesně to, co potřebuje k rozkvětu. Zapomeňte na skutečnost, že jste samostatní lidé. Právě teď, na několik týdnů, se z vás stalo dvouhlavé monstrum.

Váhy/Sedmý dům

Tento cyklus vytvoří nebo přeruší vztah, který máte se svým bývalým partnerem, se současným partnerem nebo s vašimi potenciálními schůzkami do budoucna. Být tebou, vyhrnul bych si rukávy, vytáhl všechny svépomocné knihy, které lidstvo zná, a nastartoval svůj motor.

Chystáte se vstoupit do zásadní fáze existujícího vztahu – nebo sporu –, což znamená, že buď můžete společně dosáhnout pokroku, nebo vůbec. Toto je součást toho, kým jste. Venuše ve Vahách a Sedmém domě popisuje osobu, která se vidí očima bývalého, současného nebo potenciálního partnera. Když zvednete zrcadlo, abyste viděli, jak jste atraktivní, jsou to jeho oči, které vidíte v pozadí a zírají na vás. Dva jsou pro vás jedna. Nemůžete dělat „já“, aniž byste dělali „my“.

Velmi příležitostně vidím Venuši ve Vahách lidi, kteří se odvracejí od duetů a dvojaktů, aby léta vedli spory se svými bývalými nebo s druhou ženou v milostném trojúhelníku. Tento cyklus vás na to upozorní.

Případně do vašeho života v této době vstoupí někdo nový. Ve všech případech však Venuše říká:„Milujte je, mějte je rádi nebo je nenávidíte, tato osoba vám teď z nějakého důvodu zaparkovala pod nosem. Sdílíte cíl. Co je to? Usilujte o to jako tým.“

Venuše nám připomíná, že potřebujeme být Madeleine Albrightová, Henry Kissinger a dalajlama, všichni v jednom. Vyjednávat. Poslouchat. Výzkum. Úsměv. Používejte otevřenou řeč těla. Dostat radu. Zkuste to vidět jejich způsobem. Ale hlavně najděte možnost win-win. Plazíte se k němu tak pomalu a opatrně, jak jen můžete, a sledujte jeden druhého na každém kroku. jak je to u vás? Co mohu udělat pro to, abychom se tam dostali snadněji? Máte nějaké problémy, které by váš právník rád probral s mým právníkem?

Tento cyklus má být především o skutečném partnerství. Občas to může být obchodní nebo profesionální dvojakt, ale romantici astrologického světa věří, že nyní máte šanci proměnit svůj život v Gone With The Wind meets Love Story.

Pokud se tento cyklus shoduje s jinými planetami a body v Pátém domě (Lev) a/nebo Sedmém domě (Váhy) a jste single, je to epická doba, kdy můžete buď vyřešit problémy se svým bývalým partnerem, nebo dostat šanci. vytvořit důležitý vztah s někým novým. Jupiter ve Vahách to dokáže. Merkur a Slunce ve Lvu to dokážou.

Pokud jste již v oddaném vztahu, budete nyní sdílet stejné (nebo podobné) cíle. Miminko, svatba, koupě nemovitosti, dovolená, podnikání, nový pes. To je jedno! Představíte si, že příštích pár týdnů bude jen o tomto cíli – této třpytivé ceně. Možná spolu jen chcete lepší sexuální život... Možná si oba vážíte ambice objevit se na Oprah.

Venus říká:„Cíl je v pořádku. Ale jde o vztah. Vychovávejte to, rozvíjejte to, milujte to, zkoumejte to a praktikujte to (s láskou), dokud to nezvládnete.“ Jste velmi odlišní, vy dva. Ale teď jste spolu z nějakého důvodu. Osud chce, abyste ze vztahu vytěžili více, dokud nedosáhne výšin.

Štír/Osmý dům

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno Je docela pravda, že peníze, majetek a podnikání mohou v lidech vyvolat to nejhorší. Mohou nás frustrovat, být netrpěliví a mít náladu na házení bot. V tomto cyklu se však musíte naučit vydělávat si peníze, majetek a obchod, abyste se na pár dní stali tím největším dvojím aktem, jakým můžete být.

Budete mít spoustu papírování, schůzek, korespondence, smluv nebo e-mailů. Ale v každé fázi je dohoda „Udělejte to společně, nebo vůbec. Spolupracujte navzájem nebo prohrajte." Chystáte se objevit dovednosti svých lidí prostřednictvím finančních problémů. Klíčem jsou smrtelně vážné nebo sexuálně intimní obchody.

Co je nyní uklidňující, je skutečnost, že vy a určitá osoba skutečně sdílíte stejné cíle – nebo podobné cíle. A je tam opravdové spojení. Sakra, možná jste spolu manželé. Nebo je to možná váš nový účetní, na kterého jste rádi, že jste ho objevili – nebo atraktivní právník, do jehož jemného vysvětlení vaší poloviny rodinného dědictví se zamilujete. Spojení je méně důležité než pocit ty a já. Síla bude hmatatelná.

Jděte nyní společně vpřed, ať už tato osoba je kdokoli a ať je její vztah s vámi jakýkoli. V sázce je poměrně hodně, protože Venuše nyní klade důraz na hotovost, domy, byty, majetek, daně, vyrovnání, investice, dluhy, majetek, půjčky a vše ostatní. Venuše ve Štíru vás po svém návratu upozorní, že štíři tančí navzájem do postele, ale také se navzájem tančí do potenciálního bodnutí. To může být nyní také velmi zřejmé.

V celkovém obraze vašeho života je to, co v tuto chvíli děláte, mnohem méně důležité než samotný vztah. Možná si myslíte, že toto období vašeho života je o tom, jak bohatí nebo chudí se cítíte, ale ve skutečnosti je to o kvalitě a hloubce tohoto specifického vztahu. Pokud to oba dostanete hned teď, je to plné zlato.

Musíte být citliví k postavení a osobnosti druhé osoby. Kde jsou? Stejně tak si uvědomujte, čím přispíváte. Nedělejte tu chybu, že si myslíte, že vaše domněnky o druhé osobě jsou automaticky správné. A pokud se zdá, že se vrhají vpřed a zapomínají na vaši vlastní pozici nebo situaci, najděte taktický způsob, jak jim to dát vědět. Je to o týmové práci.

Venuše říká:„Tvrdě na tom pracuj. Sledujte a poslouchejte. Komunikujte také – ale dělejte to jemně, opatrně, promyšleně.“ Venus in Scorpio Returns mě nutí doporučit vám dokumenty o divoké přírodě Davida Attenborougha, abyste mohli sledovat, jak se skuteční štíři navzájem páří na své podivné, intenzivní promenádě. Cítím, že byste se teď mohli shodnout.

Střelec/Devátý dům

Svádíte nebo okouzlujete lidi tím, že s nimi cestujete nebo s nimi cestujete v mysli – takže sdílíte knihy, nápady, webové stránky. Víte, co teď chcete, pokud jde o cestování, vzdělání, náboženství, jiné systémy víry nebo publikování. Nebo možná máte určité cíle týkající se lidí z jiných zemí, regionů nebo kultur – není s tím spojeno žádné cestování, ale musíte sledovat konkrétní ambice ve vztahu k někomu, kdo se vám zdá cizí. Jste připraveni svést nebo okouzlit.

Váš pas je nyní osoba! Tato osoba s vámi mohla být roky, nebo byste se s ní mohli poprvé setkat během několika dnů od začátku tohoto cyklu. Venus říká:„Abyste dosáhli toho, co chcete, s cestováním, vzděláním, náboženstvím, publikováním nebo s těmi, kdo se zdají být cizí, naučte se pracovat jako dvojí jednání.“

Osud tě teď spoutá. Buď vás vtáhne do těsné hry jeden na jednoho s někým, s kým jste již zapojeni – nebo vám nabídne nového hráče, jehož cíle jsou stejné jako vaše – nebo alespoň kompatibilní. S trochou štěstí vám však příštích pár týdnů nebude připadat jako nějaký bizarní závod v pytli a nebudete mít pocit, že máte příliš nepříjemně svázané kotníky. Místo toho bude příležitost spolupracovat, důvěřovat, růst a učit se. Společně vy a tato nanejvýš důležitá osoba uděláte víc, než byste kdy dokázali sami.

Pokud jste přirozeně nezávislí nebo dáváte přednost převzít vedení, tento cyklus bude velmi náročný. Ve skutečnosti pokaždé, když zapomenete, že ve skutečnosti máte pracovat jako polovina týmu, vytvoříte skutečné problémy – jak pro sebe, tak pro druhého.

Jak se dostanete z Paříže do Provence, když se neustále hádáte s chlápkem, kterého jste právě našli v poslední ubytovně pro mládež? Jak uspějete na katolické pouti do Lourdes, když se s vedoucím týmu nemůžete dohodnout na zavazadlech? A co vaše velká zkouška z filozofie? Pokud to teď se svým studijním partnerem pokazíte, můžete oba skončit.

Venuše vám slibuje úžasné věci – na pár týdnů dostanete vzácnou šanci rozšířit si obzory. Svět by se teď mohl zdát větší, zajímavější a bohatší na možnosti. Ale...cenou za vstup je umění vedení lidí, a to znamená vzít základní důvěru, náklonnost nebo loajalitu, která existuje mezi vámi a vaším spojencem, a pracovat na tom.

Vaší výzvou je nyní sledovat cenu bez ohledu na to, ke kterému aspektu náboženství, vzdělávání, publikování, cestování nebo multikulturních spojení/spojení na dlouhé vzdálenosti se vztahuje. Pokud to dokážete a při kontrole se svým spolucestujícím každých pár minut, budete mít mnohem větší šanci, že dostanete to, co chcete. Pokud můžete, zapomeňte na část rovnice „Já“. Čím více dokážete myslet v pojmech „my“, tím dále a rychleji postoupíte.

Víte, že jste ve své kráse, když jste zpět k sobě jako cestovatel, průzkumník, student života, mentor, guru, filozof. Kdo další je v zrcadle?

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

Kozoroh/Desátý dům

Jste náchylní k lásce, která začíná v práci nebo na univerzitě, nebo když se věnujete společenskému horolezectví. Budete spárováni s někým, kdo je rozhodující pro vaše ambice, postavení a cíle. Do vašeho světa může vstoupit nový šéf, kolega nebo klient, nebo můžete vstoupit do jiné fáze stávajícího vztahu se zaměstnavatelem, spolupracovníkem nebo zákazníkem. Stejné je to s univerzitními kontakty.

Povaha vztahu je však ve všech těchto případech stejná. Je to o spolupráci a porozumění – dávání a braní. Pokud se nyní oba vynasnažíte, můžete vytvořit zcela mimořádné pouto.

Jádrem tohoto spojení je opravdová náklonnost – a někdy i skutečná láska. Ale je běžnější, když se přistihnete, že jste vrženi dohromady s někým, kdo vás má prostě rád – a důvěřuje vám a především chce, abyste šli společně vpřed. Zde můžete použít své kouzlo. A vůbec nemusí jít o sex. Možná chcete jen úspěch.

Tento cyklus je o tom, že se pomalu dostáváte tam, kde potřebujete být, pokud jde o váš úspěch a postavení – ale trik je v tom, že na to nebudete moci jít sami. Vše závisí na tom, jak citliví jste k přáním a potřebám druhé osoby a jak dobré jsou vaše lidské dovednosti.

Astrologie může být v takové chvíli užitečná – znáte sluneční znamení toho druhého? Popisuje, čím je on nebo ona nejznámější (v dobrém i ve zlém!) Říká hodně o tom, co je pro toho druhého opravdu důležité, takže pokud si v tom můžete udělat malý domácí úkol pomocí své oblíbené astrologické knihy, 'bude hodně napřed.

Samozřejmě, můžete tohoto muže nebo ženu znát tak důvěrně, že znáte jejich Měsíční znamení, Ascendent, rodné jméno matky, první mazlíček a tajné mateřské znaménko. Ale i když jste spolu byli navždy, tento cyklus může stále posílit nebo zlomit vaše porozumění a důvěru, takže je nikdy neberte jako samozřejmost.

Nyní budete mít společné cíle nebo doplňkové cíle. Takže mějte oči na ceně a pokračujte v chůzi. Ale pamatujte – ten druhý bude teď na úplně jiné úrovni než vy!

Venuše je o vyvažování vah. Chce, abyste si udělali čas na to, abyste se dozvěděli o tom, co musíte udělat, abyste se ujistili, že respektujete vzájemné zkušenosti, očekávání a (velmi odlišné) názory. To, co vás nyní sbližuje, je vaše vzájemná náklonnost a ten nejdůležitější společný cíl. Co vás udrží pohromadě, je vaše schopnost správně mezi sebou komunikovat a pracovat jako tým.

Teď musíte být Torvillem a Deanem. Jerry Seinfeld a Larry David. Dawn French a Jennifer Saunders. Vzpomeňte si na každý dvojakt, který jste kdy obdivovali, a všimněte si způsobu, jakým dva zdánlivě odlišní lidé dokázali pozvednout umění dávat a brát do umělecké formy. Teď jsi schopen úžasných věcí. Ale vaším největším úspěchem může být mimořádný vztah, který (potenciálně) leží před vámi.

Vodnář/Jedenáctý dům

Proměníte platonické přátelství v lásku. Připojíte se ke skupinám, klubům, týmům a najdete svádění. Je to celoživotní vzor. Ať už je to kapela, politická strana, golfový klub, sdružení jógy nebo charitativní organizace – je to místo, kam zatáhnete, i když se o to nebudete snažit.

Pokud si nyní najdete nového přítele, tento docela zajímavý muž nebo žena by se mohl ukázat jako trvale důležitý ve vašem životě. Vše záleží na tom, jak moc jste připraveni si navzájem dát, pokud jde o čas, toleranci a takt. Bude tam přirozený pocit blízkosti – máte je rádi nebo je milujete! - od začátku. Ale bude to trvat víc než to, abyste se dostali tam, kde oba potřebujete být.

Opravdové přátelství je cenou (a mohlo by tam být roky.) Venušanská pravidla jsou však přísná. Pochopte, že jste v různých fázích svého života nebo v různých fázích svého vývoje – a přizpůsobte se tomu.

A special phase in an old friendship can also begin now. Even if you’ve been with this person for years, destiny will throw you together for a few weeks, so that you can join forces to pursue a mutual goal. It may be as trivial as a good holiday. It may be as important as a blood transfusion that could save your life. But one thing is certain even though the shared aims and ideals seem to be the issue now, that’s just a red herring.

The real point of what you are both going through, is the friendship itself. Don’t push. Don’t pull. Don’t throw the other person off balance. Do give. Do take. Do be flexible enough, and sensitive enough, to bend when you must – and go forward with them when they’re ready.

If you are already involved with a group, association, team, club or other network of people (like a regular yoga class, or a tight circle of friends) then you’ll need to give more time and energy to them now. Venus will remind you that you need each other, on the most basic level, to make progress now.

There’ll be a strong bond of liking/loving there already, of course. But, as you’ll see over the next few weeks, that’s not enough. What is now required is a combination of strength and sensitivity, telepathic understanding and clear communication.

It’s amazing how Venus teaches us about co-operation in this cycle. Just in case you think you’ve got the friendship or group sussed from the start, you’ll hit days when it’s blatantly obvious that you’re not all reading from the same page. Venus says “Put yourself in their shoes. Are they wearing hiking boots, stiletto heels, or old trainers? Look at where you stand, in relation to them. What do you need to do, to go forward together?” Polish your people skills.

Venus puts you on a seesaw. It forces you to watch each other, and listen carefully, so you can time your moves correctly. Then it gets you to ease into position with each other, until you’ve found the right way to balance. Think of two tightrope walkers, inching their way to the center of the rope.

Venus in myth was married to Vulcan but slept with Mars. She knew how to play both of them. With a friend, now, or amongst friends – perhaps in the group – you can also figure out how to play your tennis.

Pisces/Twelfth House

Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno You seduce in secret. You charm by being Miss or Mr. Invisible, behind the scenes on projects where others are the name or face. You win people over by inviting them to get lost with you in the mysterious world of psychology, or the psychic!

You will now find yourself in a relationship which is vital to a confidential plan, a role behind the scenes, a mysterious interest or a secret agenda you have. The relationship may just hit a phase where everything suddenly has to become hush-hush. Or you could begin a new kind of connection with someone, who enters your life at this time, to help you move forward on Project X, or Plan Z.

Here are two examples:you decide to give up smoking and book three weeks with a hypnotist for private after-hours sessions and start a serious flirtation. Another example? You begin an affair with a new lover – and discuss running away from your wife.

Life is often much less dramatic than this, of course! But you get the picture. As this cycle begins, you’ll find your attention is increasingly being drawn to goals that are firmly under wraps, or behind the scenes. In order to move forward, though, you find yourself being paired up with someone who is rather different from you – or at a different stage of his or her life.

This is a typical Venus challenge for you. How are you going to both get what you want, in terms of this hush-hush matter, when it could all (so easily) fall in a heap? Venus says “Find what draws you together, not what separates you. Locate the middle ground between you and stand together, at its center.”

Venus is the mistress of seduction but also relationship smarts because she got herself into trouble and then had to get herself out of it. Ultimately it was her interest in her own beauty which made her so desirable.

What makes you beautiful to yourself and others? What you hide, what you do in secret, what you cover up, what is occult (another word for hidden) or saintly (you operate behind the scenes, with no thanks) about you.

What matters to you now is undoubtedly deeply private and sensitive, to the point where you must exclude almost everyone from your most personal plans and concerns. The remaining confidante is now the person you must negotiate with and hold hands with (symbolically or literally!) as you go forward. You’ll need to check in with each other frequently, to make things hang together. What’s in front of you now is, shall we say, a most delicate matter. A sensitive subject. Not for public airing. All the more reason, then, to make sure that your confidante is someone you can truly feel part of a team with.

Less commonly in this cycle, you will find yourself all alone. There could be any number of reasons for your period of solitude. Some people go on a sabbatical, others find themselves hibernating while their partners travel, or even find themselves hiding from the world. To je jedno! If you are by yourself for a week or two, then right now, your primary relationship will be with yourself. And once again, the issue will be sensitive. Delicate. Personal. Hard to share. Later on, this will help you with a real relationship. The private Me Time spent on dreams, therapy, hypnosis, Tarot or whatever helps a duet next time.

Upravený výňatek z Astrologie 2020:Průvodce pětiletým horoskopem od Jessicy Adams.

Images Courtesy of Unplash.com and Pinterest.


Horoskopy
  1. Úvod do astrologie:Rande s osudem

  2. Astrologie a vaše tělo

  3. Úvod do astrologie:Láska!

  4. Úvod do astrologie:A Venuše bylo její jméno

  5. Úvod do astrologie:Život na Marsu

  6. Melbourne astrologie a tarot

  7. Venuše a Jupiter opět spolu!

  8. Měsíc/Saturn a ženská moudrost