DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Merkur/Saturn a integrita

Merkur/Saturn a integrita

Dorůstající gibbous Moon je dnes ráno v pozdním Střelci, pohybuje se směrem ke čtverci Merkuru a pak se samozřejmě ztrácí.

Merkur a Saturn se právě teď spojují, aby vytvořili smlouvy a závazky, které spojují věci na dlouhou trať. Vychovávají integritu, oddanost, disciplínu, organizaci, zaměření a zralost. Merkur je nyní velmi silný ve znamení jeho nadvlády a povznesení v Panně, ale Měsíc kvadratura Merkura ve znamení Jupitera naznačuje nějaký druh božského zásahu nebo liberální expanze v jinak konzervativnější nebo kontrakční situaci.

Dnes může být jedním z těch dnů, které zdůrazňují ideologické rozdíly mezi skutečným věřícím a skutečným realistou. V této výměně má Merkur v Panně podstatně větší podporu, protože je ve své vlastní vládě a velebení. Co v naší stále dobývající důvěře odmítáme vidět nebo co se snažíme zamlčet? Jakou pozornost věnovanou detailům se dětinsky snažíme nakopnout na stranu?

Zároveň, kde dávka magie a víry dává všechny věci na správné místo? Co dělá sebedůvěra a víra v situacích, s nimiž nám nepomůže žádné přehánění faktů?

V dalších astrologických zprávách se Venuše a Mars přibližují své konjunkci ve znamení Lva. To ukazuje na potenciálně velmi sexy, romantickou nebo kreativně nabitou spolupráci, která se k nám dostane během příštího týdne. Svatá konjunkce protikladů může způsobit cokoli z následujícího:zvýšit naši chuť na sex nebo chuť k jídlu, zvýšit naši touhu utrácet nebo mít to, co chceme, vytvářet magické svazky, přátelství, romantické snění nebo nás přimět, abychom se cítili jako králové a královny, i když jen pro krátkou chvíli. Mohou také rozmazat hranice mezi milenci a nepřáteli, přáteli a milenci nebo vůdci a následovníky. Dávejte pozor na nevhodné výměny moci a náklonnosti nebo zakázané lákadla k tomu, o čem víte, že pro vás z dlouhodobého hlediska není dobré. To vše navíc ke zvýšené produktivitě, kreativitě a smyslnosti v nadcházejícím týdnu.

A poslední věc...Saturn konečně nabírá rychlost a díky bohům, že Štíra během několika příštích let opustí týdnů po velmi dlouhém létě v jeho posledním retrográdním stavu ve stálém vodním znamení. Více o jeho vstupu do Střelce již brzy!

Modlitba:Víra je v detailech, detaily jsou nekonečné a vedou nás zpět k tajemství víryHoroskopy
  1. Měsíční čtverec Merkur a Saturn dnes

  2. Měsíc a Merkur dnes

  3. Merkur/Uran:A co je to vlastně osvobození?

  4. Uran/Saturn a Mars/Saturn:Poutník

  5. Slunce/Saturn a Merkur/Jupiter/Neptun

  6. Merkur, Venuše a Neptun:Sloužíme po tom, co si přejeme

  7. Nokturno Merkuru a Saturnu

  8. Merkur a Venuše čtverec Saturn